עזרה כמה אפשר לישון?

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
המצב פשוט בלתי נסבל, אני מנסה לישון עד שבע שעות או מקסימום שמונה ואפילו תשע אבל מוצאת את עצמי במצב שאני ישנה עשר שעות פלוס וקמה יותר עייפה ממה שהייתי לפני שהלכתי לישון.
חוץ מזה שיש לי מלא דברים לעשות בזמן הזה (שמתבזבז על שינה) וגם שכשאני קמה אין לי כח (פיזית!) לשום דבר כאילו עכשיו לילה ואני חייבת ללכת לישון, כלומר, אותה רמה של עייפות.
כל מה שניסיתי כדי להתעורר מוקדם לא עזר אז שואלת אם יש למישהו פה רעיון מה אפשר לעשות כדי לקום יותר מוקדם (ולא אחרי שהשינה כבר מעייפת יותר) ואם גם יש עצה מה לעשות כשמתעוררים אחרי אחת עשרה שעות (נגיד) והגוף גמור כדי לתפקד זה גם ממש יעזור. לא קפה, זה פתרון לטווח מאוד קצר וגם הבנתי שבכלל לא מומלץ.

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לעשות בדיקות דם לבדוק ויטמינים וברזל
תודה! מה שמוזר זה שאם (זה קורה פעם ב ממש) אני מצליחה לקום מוקדם אני לא מרגישה את העייפות הזו אז אני באמת לא יודעת אם זה משהו בגוף כמו מחסור בויטמינים או שזה מהשינה...

noam1

משתמש מקצוען
אם תמצאו פיתרון ראוי,
אשמח אם תעדכנו את הבנים שלי בבין הזמנים הקרוב...
עם הבנות שלי התייאשתי... שישנו היום כי עוד כמה שנים בעזת ה' הם יתגעגעו לימים של השינה ברצף...

בשבועות הלכתי לישון בבוקר וקמתי לפניהם

חדזי

משתמש מקצוען
תודה! מה שמוזר זה שאם (זה קורה פעם ב ממש) אני מצליחה לקום מוקדם אני לא מרגישה את העייפות הזו אז אני באמת לא יודעת אם זה משהו בגוף כמו מחסור בויטמינים או שזה מהשינה...
אם לא תבדקי לא תדעי...

EfratHL

משתמש פעיל
מהמלצה אישית
פעילות גופנית לפני השינה הופכת אותה לאיכותית הרבה יותר.

לומדת 10

משתמש פעיל
תנסי אולי את המשקה של הרבנית קניבסקי ע"ה
אחת במשפחה לוקחת יום יום כבר כמעט חודשיים
ואומרת שיש לה הרבה יותר כח. - אמא ל4 קטנטנים
היא ממש מרגישה את ההבדל ומנסה לשכנע את כולם.!

בשלווה

משתמש רשום
המצב פשוט בלתי נסבל, אני מנסה לישון עד שבע שעות או מקסימום שמונה ואפילו תשע אבל מוצאת את עצמי במצב שאני ישנה עשר שעות פלוס וקמה יותר עייפה ממה שהייתי לפני שהלכתי לישון.
חוץ מזה שיש לי מלא דברים לעשות בזמן הזה (שמתבזבז על שינה) וגם שכשאני קמה אין לי כח (פיזית!) לשום דבר כאילו עכשיו לילה ואני חייבת ללכת לישון, כלומר, אותה רמה של עייפות.
כל מה שניסיתי כדי להתעורר מוקדם לא עזר אז שואלת אם יש למישהו פה רעיון מה אפשר לעשות כדי לקום יותר מוקדם (ולא אחרי שהשינה כבר מעייפת יותר) ואם גם יש עצה מה לעשות כשמתעוררים אחרי אחת עשרה שעות (נגיד) והגוף גמור כדי לתפקד זה גם ממש יעזור. לא קפה, זה פתרון לטווח מאוד קצר וגם הבנתי שבכלל לא מומלץ.
נמצא פתרון טוב?
אם הבעיה לא נפתרה עדיין, כדאי לחשוב לקחת כדורי חילבה (של אלטמן), זה אמור להוריד את הצורך בשינה למינימום. כך מדווחים הרבה אנשים.

Chaya Lea

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
נמצא פתרון טוב?
אם הבעיה לא נפתרה עדיין, כדאי לחשוב לקחת כדורי חילבה (של אלטמן), זה אמור להוריד את הצורך בשינה למינימום. כך מדווחים הרבה אנשים.
ב"ה כרגע זה לא מפריע, כנראה עבר לי איכשהו.
תודה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה