עזרה כל התיקיות ובקיצור כל מה שהיה לי בשולחן עבודה במחשב נעלם חוץ מהדברים הבסיסיים שיש בכל מחשב איך אני משחזרת???

טליהבא

משתמש מקצוען
זה לא סמלים , הסמלים הבסיסיים כן נשאו כל שאר התיקיות מסמכים שהורדתי, תמונות, שירים הכל נעלם!

אילה מינה

משתמש מקצוען
אולי זה:
להקיש בחיפוש את האותיות: cmd
לכתוב בתוך החלון: במדויק.
*.*\:ATTRIB -H -R -S /S /D F
האות f הנ''ל היא שם הכונן ולכן כל כונן שרוצים להציל צריך לכתוב את שמו a או b או c וכו'.
אח''כ לעשות אנטר.

טליהבא

משתמש מקצוען
אילה מינה עשיתי אבל לא קרה כלום!
עכשיו אני רואה שגם ההורדות נמחקו וכשאני לוחצת לפתוח אום הוא כותב לי שהמיקום אינו זמין

שואל ומשיב

משתמש מקצוען
בדברים האלו אין אולי, ופעולות ניסיון לא מקצועיות יכולות להרוס את הסיכויים לשחזור המידע.
פנו רק למקצוענים.
@משחזר מידע יכול לייעץ?

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה לא סמלים , הסמלים הבסיסיים כן נשאו כל שאר התיקיות מסמכים שהורדתי, תמונות, שירים הכל נעלם!
ברור. ההגדרה שציינתי לעיל מסתירה הכל חוץ מהסמלים הבסיסיים. לכאורה אין מה להפסיד מלנסות.

יראת גאולה

משתמש מקצוען
איך אני בודקת אם נכנסו ממשתמש אחר?
כשלוחצים על ה'התחל' / 'כיבוי' יש למעלה את שם המשתמש, ויש אפשרות של התנתק מהמשתמש הזה.
תבדקי מה קורה שם, אם זה נראה לך מוזר, אולי זה משתמש חדש.
אפשר גם לעשות הפעלה מחדש, ואז להיכנס מהמשתמש הרגיל, אבל אם זו בעיה אחרת, זה אולי מלחיץ לעשות את זה, שלא ייהרס יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה