כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

בת ה

משתמש רשום
מענין המנהלת שלי לא הגיעה היום בשם הכנס המדובר הייתי בטוחה שזה בוקר
אם אני הייתי לוקחת חופש בבוקר על כל ארוע שיש לי בערב??

רכות

משתמש רשום
הכנס בין חמש וחצי לשמונה וחצי- מחכה בסבלנות! לא סתם קראו למנהלות לאסיפה...

jdn

משתמש פעיל
נאמר שם שמט"ו בשבט מתחילים לעבוד לפי מערכת אופק מלא מלא, אבל עד פסח לא יקבלו משכורת מלאה לפי הדרגה, אלא רק מקדמות, ואחרי זה יקבלו רטרו.

אינסוף

משתמש מקצוען
מה נאמר שם לגבי אחוזי משרה ומשרת אם?
מה לגבי שעות התפילה?
האם הברור המשפטי הסתיים ומה התשובות?
וכן האם המורות יחוייבו בשהיה מלאה כי השנה אין השתלמות מוסדית
או שתוכלנה להשתלם באופן עצמאי ולהוריד שעתיים?

jdn

משתמש פעיל
מה לגבי שעות התפילה?
לגבי זה אין לי מושג.

צוק איתן

משתמש פעיל
מה לגבי שעות התפילה?
תודה על הדיווח
אבל מסקרן מאוד מה לגבי אחוזי המשרה הרי מדובר על שעתיים בשבוע זה חלק נכבד במשרה

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
התפרסם במניפה:
היקף משרה יורד ל 86.1% לכלל המורות
10% תוספת שמשרד החינוך נתן עד היום למורות יורד (טען שזה מתנה שהוא לא חייב להמשיך אותה)
תפילה = שעתיים שהייה
במקום לעבוד 22 שע' עובדים 21 שע'
פרטני למחנכת יש 2/3
ניהול כיתה יורד מפרטני אולי 2
המשכורות בהתאם

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שמעתי מעוד מקור:
כולם יורד ל21 שעות, +4 פרונטלי 4 שהייה
תפילה שעתיים
אי אפשר לקחת חל"ת בכלל השנה

jdn

משתמש פעיל
"וישלח ה' את נתן אל דוד ויבא אליו ויאמר לו שני אנשים היו בעיר אחת אחד עשיר ואחד רש: לעשיר היה צאן ובקר הרבה מאד: ולרש אין כל כי אם כבשה אחת קטנה אשר קנה ויחיה ותגדל עמו ועם בניו יחדו מפתו תאכל ומכוסו תשתה ובחיקו תשכב ותהי לו כבת: ויבא הלך לאיש העשיר ויחמול לקחת מצאנו ומבקרו לעשות לאורח הבא לו ויקח את כבשת האיש הרש ויעשה לאיש הבא אליו: ויחר אף דוד באיש מאד ויאמר אל נתן חי ה' כי בן מות האיש העושה זאת: ואת הכבשה ישלם ארבעתים עקב אשר עשה את הדבר הזה ועל אשר לא חמל" (שמואל ב יב, א-ו).

חיהחנה

משתמש פעיל
נאמר שם שמט"ו בשבט מתחילים לעבוד לפי מערכת אופק מלא מלא, אבל עד פסח לא יקבלו משכורת מלאה לפי הדרגה, אלא רק מקדמות, ואחרי זה יקבלו רטרו.
מה זה החל מטו בשבט? הרי אנחנו מתחילת שנה עובדות אופק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מה נאמר בכנס לגבי השבועות הקרובים אופק או לא?
האם ישנה אפשרות בעתיד "לצאת ולהיכנס בין השערים" (מאופק)?
בכנס אמרו שיתנו שוב אופציה לצאת מהאופק!!
צריך באמת לשקול זאת שוב!!!!!!!!!!!!

אינסוף

משתמש מקצוען
התפרסם במניפה:
היקף משרה יורד ל 86.1% לכלל המורות
10% תוספת שמשרד החינוך נתן עד היום למורות יורד (טען שזה מתנה שהוא לא חייב להמשיך אותה)
תפילה = שעתיים שהייה
במקום לעבוד 22 שע' עובדים 21 שע'
פרטני למחנכת יש 2/3
ניהול כיתה יורד מפרטני אולי 2
המשכורות בהתאם
בדיוק על זה הברור המשפטי
לא מאמינה שמניפה מעודכנים מספיק
כי עד אתמול עדיין לא היתה תשובה
וזו בדיוק השאלה-
מה נאמר בנושא בכנס אתמול?
מי יכול /ה לגלות לנו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה