כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L

מנוי חדש

משתמש פעיל
נראה ששכחו מאופק חדש....

פרסום ראשון: גפני הציג בסיעה מכתב ממשרד האוצר שישלמו את החובות של החינוך העצמאי. "זה נפתר" אמר גפני - "אבל עדיין פקידי האוצר משמיצים כל הזמן את החינוך החרדי, רוצים להפיל אותנו". יהדות התורה תתן בינתיים צ'אנס לקואליציה עם העברת הדברים החשובים ביותר בתקציב, כגון הרחבת תקציב הביטחון.
עוד פרטים על מכתב האוצר שהוצג בסיעת יהדות התורה: בסיכום של ישיבה שנערכה בין האוצר לגפני, לא נרשם באופן ברור שישלמו את כספי החינוך העצמאי. גפני דרש הבהרה - ולכן סמוטריץ' הבהיר במכתב ש"הכסף ישולם"

צוק איתן

משתמש פעיל
כפי שמדווח הערב יהדות התורה הצליחה רק להציל את החוב של החינוך העצמאי לרשות המיסים המדינה תכסה 50 מליון שח מהכיס האחד לכיס השני קרי רשות המיסים .לאופק חדש נצטרך להמתין לאיום הבא

צוק איתן

משתמש פעיל
כפי שמדווח הערב יהדות התורה הצליחה רק להציל את החוב של החינוך העצמאי לרשות המיסים המדינה תכסה 50 מליון שח מהכיס האחד לכיס השני קרי רשות המיסים .לאופק חדש נצטרך להמתין לאיום הבא

צוק איתן

משתמש פעיל

גוטליב

משתמש רשום
קופץ על האשכול מאיפה ניתן להוריד תלושים של החודש האחרון בבני יוסף ? החליפו אתר ?

דוד ד

משתמש חדש
בהמשך לנושא זה
יש לכם תלוש באתר?
לי משום מה אין על אוגוסט...
רק אצלי הבעיה או שיש לעוד מישהו?
תודה מראש
עריכה: סורי אני רואה שבקישור ש@לא חוזר לרחובות הביא זה האתר החדש וב"ה שם יש את התלושים והכל
תודה רבהה

נערך לאחרונה ב:

צוק איתן

משתמש פעיל
היום ביתד
יהדות התורה הצביעה על תיקון התקציב אתמול אחרי שהגיעו להבנות עם שר האוצר בנושא תקציב החינוך
וזה לקראת מהלכים משביעות רצון .בכל זאת המפלגה תהיה במעקב עד להחלטות בנושא עד יום ה לקראת ההצבעה לקריאה שניה ושלישית .

חי 523

משתמש פעיל
תגובה
במקום נבחר...
1726000668407.png

חי 523

משתמש פעיל
כאילו המדינה התחייבה לענות תשובה עד שלישי הבא אמן כן יהי רצון
ואח"ז דיון שני מאז תחילת הבג"ץ לפני כשנה...

HODAYAK

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
איזה עליהום יש בתקשורת בגלל זה.... הם פשוט לא מוכנים לוותר! שמעתי ח"כית מהשמאל שאמרה שהם כבר מגישים עתירה לבג"ץ , על כך שלוקחים מכספי המיסים שלהם ומשלמים חוב לחרדים לטענתם........

מנוי חדש

משתמש פעיל
מרדכי הלפרין
מהדורת הבוקר | פרסום ראשון אצל בצלאל קאהן: גפני הבהיר לנתניהו בשיחתם לאחרונה כי "ללא סבסוד המעונות ותקציבי החינוך - אנחנו לא נהיה כאן". נתניהו הבטיח שהוא "מטפל בזה", קרא למזכירו כדי שירשום את הדברים שצריך לעשות, ואז התעקש מול גפני: "אתה לא פורש. אתה תפרוש רק אם אני אפרוש.. אנחנו עדיין גוש אחיד".

עוד בעניין איומי הרב גפני:
ועדת הכספים התכנסה הבוקר (רביעי) לדיון בנושא תקנות ריבית והצמדה. בפתח הדברים נרשמו חילופי דברים קשים בין חברת הכנסת ממפלגת העבודה, נעמה לזימי, ליו"ר ועדת הכספים משה גפני.
בפתח דבריה להצעה לסדר שהביאה, טענה לזימי נגד גפני כי הוא נותן יד להפקרת החטופים.
לזימי אמרה: "אתה לא תעביר את זה עלינו. האחריות היא עליכם. הדם על הידיים שלכם".
לזימי הוסיפה ותקפה: "כשיש חובות של החינוך העצמאי אתה יודע לאיים, למה כשזה נוגע לחטופים אתה לא מאיים?". בתגובה אמר חה"כ גפני כי לזימי עושה "פוליטיקה זולה.

נערך לאחרונה ב:

מנוי חדש

משתמש פעיל
מרדכי הלפרין
מהדורת הבוקר | פרסום ראשון אצל בצלאל קאהן: גפני הבהיר לנתניהו בשיחתם לאחרונה כי "ללא סבסוד המעונות ותקציבי החינוך - אנחנו לא נהיה כאן". נתניהו הבטיח שהוא "מטפל בזה", קרא למזכירו כדי שירשום את הדברים שצריך לעשות, ואז התעקש מול גפני: "אתה לא פורש. אתה תפרוש רק אם אני אפרוש.. אנחנו עדיין גוש אחיד".
פריינד ב'בחדרי': ראשי המפלגות החרדיות סיכמו על חלוקת עבודה מול ראה"מ, בעקבות ריבוי האתגרים שנחתו לאחרונה על הציבור החרדי. גולדקנופף על קידום חוק הגיוס, דרעי על פתרון סוגיית המעונות וגפני על הסדרת תקציבי החינוך.

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המהדורה המרכזית | חשיפה אצל אבי מימרן: אריה דרעי למשה גפני, בשיחה שקיימו לאחרונה על החלטת האוצר לניתוק מערכות החינוך החרדיות מניהול המשרד - "אין לי כבר כוח, אני לא יכול להמשיך ככה, כל הזמן מכים בנו החרדים. אני מבקש ממך שתלך ותדבר על זה עם נתניהו". גפני תיאר אח"כ את השיחה: "דרעי היה נשמע מאוד מיואש". בלשכת גפני הכחישו.

מנוי חדש

משתמש פעיל
מתוך ראיון עם גפני ביתד: (אין איזכור לאופק)
השבוע פורסמה כותרת בעיתון הכלכלי "דה מרקר": הלחץ של גפני עבד. שר האוצר יכסה את החוב של רשת החינוך העצמאי". האם המשבר בנושא הזה מאחורינו, אני מעלה את הנושא הכואב שלא יורד מסדר היום. "שום דבר לא מאחורינו", משיב הרב גפני. "מנהלים נגדנו מלחמה בכל מחיר. טרם הגענו למנוחה ולנחלה".

הרב גפני מדבר על הנושא ונשמע כעוס במיוחד. "כל סוגיית החובות כביכול של החינוך העצמאי זו עלילת דם מרושעת. החוק מחייב לתקצב את הרשתות. מי שמשלם כל השנים את שכר המעסיקים, הגמלאות וכו', הייתה המדינה, בדיוק כמו שהיא משלמת את המשכורות. ב- 2014 עד 2018 המל"מ לא העביר את התשלום לרשתות המיסים, ומי שצריך לשלם את זה, הוא האוצר. אבל עשו מזה סיפור כאילו זה חוב של החינוך העצמאי וכאילו הוא קיבל את הסכום הזה והשתמש בזה לצרכים אחרים. זו כמובן עלילת דם. זה לא חוב שלנו, זה חוב של האוצר. אז נכון שהמדינה בסוף משלמת את זה אבל הרושם נגדנו נותר ונשאר כדי לפגוע בנו הלאה בעתיד. באוצר נימקו וכתבו שהם משלמים את זה כי אין הוכחה אחרת. דרשתי משר האוצר שימחקו את הנימוק הזה. כי זה יוצר רושם שלילי מיותר".

מדוע באוצר התעקשו לכתוב את זה? הרי בסופו של דבר הם הרי שילמו את כל החוב, שהיה בעצם חוב שלהם? אני מנסה להבין.

"הם באמת ניסו לומר לנו, שמה אכפת לנו, מה הם כותבים, העיקר שבסופו של דבר העניין סודר. אבל אני לא מסכים לכך. הם עושים זאת כדי להראות שיש אצלנו בעיות כאלו ואחרות והתקשורת הכלכלית מצטטת מתוך המכתבים שלהם וקונה את זה ומסיתה נגדנו. אמרתי לשר האוצר שאני דורש שהאוצר ישלם את החוב הזה ללא שום פרשנות ומכתבים. אני לא רוצה שרק המסקנה תהיה בסדר. אני מוחה על כל הדרך עד אליה".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה