כל המידע על קרית אתא

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חוטיוטיק

משתמש פעיל
חוץ מהרחובות שבמרכז קריית אתא
האם יש עוד איזורים שגרים בהם חרדים?
מה עם רחוב הנרייטה סולד?
ורחוב יוספטל?
אני מתעניין למגורים ולא להשקעה
תודה

חוטיוטיק

משתמש פעיל
אני יודע שהמקום הוא לא באיזור החרדי
השאלה שלי היא,האם יש איזורים/רחובות מעט מרוחקים יותר שיש אליהם זליגה איטית של חרדיים

RECHEL321

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני רוצה לברר על המקום
סגנון ,אופי ,אוירה, מחירים
איך בדיוק זה הולך שם?
תודה מראש לכל העונים...

יוסף א ג

משתמש חדש
ערב טוב,

אני גר בקרית אתא כמה שנים משתייך לקהילה הלטאית ומרוצה פה ממש, אי אפשר להצביע על סגנון מסוים שנמצא פה יש מגוון מאוד רחב אברכים, עובדים, צדיקים, מודרנים, מדובר בעיר מעורבת אין איזור חרדי מובהק שכל התושבים בו הם חרדים החרדים שכן גרים פה רובם נמצאים באזור מרכז העיר שזה פלוס מאוד גדול כיוון שזה קרוב לתחבורה ציבורית ולמרכזי הקניות של העיר (יש פה סניף של יש, שוק מהדרין).
מחירי הדירות פה מתחילים ממחיר של 750 אלף שח לדירת 3 חדרים ו850 לדירת 4 חדרים.
חשוב לקחת בחשבון כאשר מדברים על פריפריה שאמנם מחירי הדירות פה קצת יותר יקרים משאר הפריפריות אבל קרית אתא היא ממש לא פריפריה ברוב הפרמטרים מרחק הנסיעה לרכסים הוא 6 דק' לחיפה 12 דק' והעיר היא חלק מהמטרופולין של חיפה מה שכמובן משפיע על מקומות תעסוקה, קניות, רפואה, תחבורה וכו'

בהצלחה!

יוסף א ג

משתמש חדש
נכון שבקרית אתא המחירים יותר יקרים מעפולה אבל יש כמה נתונים שצריך לקחת בחשבון:
  • קרית אתא היא אמנם פריפריה במובן החרדי, אבל זה עיר שהיא חלק מהמטרופולין של חיפה שזה אומר נגישות למקומות עבודה, חניות, סופרים, ועוד,
  • העיר נמצאת במרחק נסיעה קצר מרכסים (6 דק') וחיפה (12 דק') שמתפתחים בשנים האחרונות בקצב מואץ מה שמפשפיע על נגישות למרכזי קניות מתאמים, מוסדות לימוד ועוד,
  • האיזור החרדי נמצא במרכז העיר שמטבע הדברים זה יותר יקר אבל בגלל שזה מרכז העיר כל החנויות נמצאות במרחק הליכה,
  • המחיר "הגבוה" יחסית נובע מהעובדה שבמרכז העיר אין כמעט דירות של 3 חדרים רוב הדירות הם של 4 חדרים (תבדקו כמה זה עולה דירה של 4 חדרים במקומות אחרים)

בני קרית אתא

משתמש רשום
אני רוצה לברר על המקום
סגנון ,אופי ,אוירה, מחירים
איך בדיוק זה הולך שם?
תודה מראש לכל העונים...
אני גר בקרית אתא קרוב לשנתיים הגענו לשם כמו הרבה זוגות צעירים שמחפשים מקום עם התפתחות חרדית ובמחיר סביר.
קרית אתא מכילה הרבה משפחות מכל הסגנונות ומכל הישיבות.
מבחינת מיקום העיר, זה ממוקם באזור פגז על כביש 6 ובסמוך לכל מקומות התעשייה של אזור חיפה מה שגורם להרבה מקומות עבודה לנשים.

אם מעונין לשמוע עוד פרטים בשמחה
0583223193

שבי פלד

משתמש פעיל
יש בה המון מעלות,
אבל משום-מה היא לא מצליחה להתחרד
כמו אזורים הרבה יותר פריפריים שהצליחו.
אולי בגלל הקללה של הרב מנדלזון...

בני קרית אתא

משתמש רשום
יש בה המון מעלות,
אבל משום-מה היא לא מצליחה להתחרד
כמו אזורים הרבה יותר פריפריים שהצליחו.
אולי בגלל הקללה של הרב מנדלזון...
ב"ה מצליחה לאט לאט להתפתח ברור שזה לא יהיה מחר בני ברק או קרית ספר
אבל יש באזור ה150 משפחות בקהילה הלטאית ועוד כמה מאות בקהילה הספרדית כאן
וכמובן את הקהילה החסידית של מאקווא

אשמח לדעת באיזה מקומות יש יותר משפחות חוץ מעפולה

הפריפריאני

משתמש פעיל
ב"ה מצליחה לאט לאט להתפתח ברור שזה לא יהיה מחר בני ברק או קרית ספר
אבל יש באזור ה150 משפחות בקהילה הלטאית ועוד כמה מאות בקהילה הספרדית כאן
וכמובן את הקהילה החסידית של מאקווא

אשמח לדעת באיזה מקומות יש יותר משפחות חוץ מעפולה
כשאתה אומר 150 זה כולל את האנשים בני ה70 פלוס.

יוסף א ג

משתמש חדש
כאחד שגר במקום אני חושב שזה מאוד מוסיף לקהילה שמתוך 150 משפחות יש 15 משפחות ותיקות ומבוססות של יהודים בעלי צורה ותלמידי חכמים

מציאותי

משתמש פעיל
אשמח לקבל מידע לגבי רחוב הרצוג בקרית אתא.
להשקעה - האם זהו רחוב טוב או ממש לא?
הציעו לי שם דירה ואמרו שזה אזור אמנם לא הכי מרכזי אבל בסדר ומישהו אחר אמר לי שזה הרחוב הכי דפוק בקריות..
@בני קרית אתא @יוסף א ג ועוד..
תודה

כל בו לרכב

משתמש פעיל
אני גר בקרית אתא קרוב לשנתיים הגענו לשם כמו הרבה זוגות צעירים שמחפשים מקום עם התפתחות חרדית ובמחיר סביר.
קרית אתא מכילה הרבה משפחות מכל הסגנונות ומכל הישיבות.
מבחינת מיקום העיר, זה ממוקם באזור פגז על כביש 6 ובסמוך לכל מקומות התעשייה של אזור חיפה מה שגורם להרבה מקומות עבודה לנשים.

אם מעונין לשמוע עוד פרטים בשמחה
0583223193
ממש לא יש מחסור גדול בתעסוקה לנשים בקרית אתא
מבחינת פרנסה מאד קשה למצוא שם גם לגברים וגם לנשים
יש מעלות אחרות טובות אבל החסרון הגדוול שאין פרנסה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה