דרוש מידע כלב ממול...

מצב
הנושא נעול.

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
לא כזה פשוט שמותר לגדל כלב, יש בזה הרבה מאד בעיות הלכתנות!
בפרט בשכונה חרדית שלא נוהגים לגדל שם כלבים ההלכה הרבה יותר מחמירה מבחינת פחד במקום שלא רגילים לכלב שהרבה יותר חמור (הפוסקים מביאים את החילוק הזה) וכו'.

גונן

משתמש מקצוען
לא כזה פשוט שמותר לגדל כלב, יש בזה הרבה מאד בעיות הלכתנות!
בפרט בשכונה חרדית שלא נוהגים לגדל שם כלבים ההלכה הרבה יותר מחמירה מבחינת פחד במקום שלא רגילים לכלב שהרבה יותר חמור (הפוסקים מביאים את החילוק הזה) וכו'.
יש מקומות שזה במטרה להבריח גנבים, (אזור של וילות וכדו').

לוי D

משתמש רשום
בהתחלה זה מפחיד אבל מתרגלים מהר וכבר לא מפחדים.
אני גר במ"ע ויש לי שכן אם 2 כלבים בהתחלה פיחדנו אבל התרגלנו.

גונן

משתמש מקצוען
נזכרתי במעשה ידוע, במלמד אחד שלימד את תלמידיו שכל פעם שהם רואים כלב, הם לא צריכים לברוח אלא להגיד את הפסוק "ולכל בני ישראל לא יחרץ כלב לשונו" ואז לא צריך לחשוש מהכלב, יום אחד המלמד הלך אם תלמידיו וראו כלב, מיד התחיל המלמד לברוח שאלו אותו תלמידיו הרי לימדת אותנו להגיד את הפסוק וזה עובד, אמר להם המלמד אני יודע את זה השאלה אם הכלב יודע... :ROFLMAO:

כל אחד יכול!!!

משתמש רשום
קונים ממתק בשר של כלבים שמים על זה רעל לכלבים ובתאבון!
אני רואה שיש כאלה שקצת כועסים על זה.
אז אני יבהיר את דבריי כמובן שדברתי מהצד של מי שזה מזיק לו
מהצד של בעל הכלב אזז......אני מבין היטב שזה בהחלט לא יפה כלללללל להגיע לבני ברק אם כלב!!!
אבל סתם כך אני די מחבב כלבים
איפה קונים כזה ממתק?

ואיפה קונים רעל לכלבים?
בחנות לאוכל לחיות

shali

משתמש מקצוען
אנחנו גרים באיזור חרדי מאוד!!
אתמול הגיע דייר חדש לבית מולנו, כלב...
הוא נמצא כמעט כל הזמן בתוך הבית, אבל הם משאירים את הדלת פתוחה כך שזה לא ממש עוזר,
הילדים מאוד מפחדים ממנו, עד כדי לא לצאת מהבית ובנוסף, גם הנשואים לא רוצים לבוא...
מה אנחנו יכולים לעשות?
ממש לא נחמד

אבל קצת מוגזם לא מגיעים בגלל הכלב?
אחרי הכל לא מדובר ב..

יותר אפקטיבי וריווחי אולי יהיה לטפל בבעיות הפחד מאשר בעצות מה לעשות עם הכלב

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה