דרוש מידע ככה תכינו תרכיז פטל בעצמכם

מאפינס

משתמש מקצוען
לא בדיוק כי צריך להוסיף יותר מקילו סוכר לכל ליטר
המתכון הוא: ליטר מים
קילו סוכר ועוד כוס
10 מ"ל מהתמצית
מלח לימון לא זוכרת כמות מדויקת.

מהכמות הזו יצא לי בערך 1.750 ליטר תרכיז שאותו מרבבים במים
אני שמתי לבקבוק של 1.5 ליטר, כוס אחת של תרכיז

י.נועה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מה זה אבקה שמכינים ממנה תרכיז לא הבנתי סורי
שמעתי על זה גם, זה ממש מוצלח..!!
הבנתי שהמס על השתיה המתוקה זה בגלל הסוכר שבה, ולכן מה שעושה התמצימיץ
הוא עוקף את המס ולכן השתיה המתוקה נשארת במחיר הגיוני ונוח לכיס.
זה גם לא קשה להכין, ממש מוצלח!

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
שמעתי על זה גם, זה ממש מוצלח..!!
הבנתי שהמס על השתיה המתוקה זה בגלל הסוכר שבה, ולכן מה שעושה התמצימיץ
הוא עוקף את המס ולכן השתיה המתוקה נשארת במחיר הגיוני ונוח לכיס.
זה גם לא קשה להכין, ממש מוצלח!
אני מחכה שימציאו רעיון שיעקוף את המס של החד פעמי!

מירי קרפט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
בעקבות עלית מחירי השתיה הממותקת אשתף במתכון מושלם ופשוט ששמעתי וגם ניסיתי ויצא פשוט מוצלח:
אזהרה: סוכר בכמות גבוהה...
1 בקבוק שתיה מתוקה טובה
1 קילו סוכר
מעט מלח לימון
מחממים את המיץ עד להמסת הסוכר והמלח לימון (מומלץ לא לחמם יותר מידי למניעת טעם לואי במיץ) וגמרנו יש לנו סירופ מצוין:)
בהצלחה ולרוויה
רק ידיעה חשובה: חשוב לשמור את המיץ המוכן במקרר!!!

משה 05276

משתמש מקצוען
1655071911538.png

ככה נראה התרכיז תמצימיץ

BKS

משתמש מקצוען
רק לי זה צבע את הידיים, הכיור, והשיש????????
תזהרו, נזל לי טיפה על הידיים ועל השיש וכן הנחתי את הכפית בכיור - זה לא התכוון לרדת במשך כמה ימים......
רק עם אקונומיקה והשרייה ארוכה זה ירד....:(
וקניתי בטעם פטל.....

משה 05276

משתמש מקצוען
רק לי זה צבע את הידיים, הכיור, והשיש????????
תזהרו, נזל לי טיפה על הידיים ועל השיש וכן הנחתי את הכפית בכיור - זה לא התכוון לרדת במשך כמה ימים......
רק עם אקונומיקה והשרייה ארוכה זה ירד....:(
וקניתי בטעם פטל.....
מוזר מאד לי טיפה צבע אבל ירד מיד
במים וסבון

חיים מן

משתמש חדש
בס"ד

זה אומנם צבע מרוכז , אבל עם סבון יורד בקלות ,

ניסינו , ויצא ממש טעים , הילדים מעדיפים את זה במקום שתיה מתוקה מוכנה גם בשבת .
שווה לנסות !

יש גם בטעם אננס ללא צבעי מאכל .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה