דרוש מידע כיריים אינדוקציה המלצה

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני מבין שזה חד פאזי.
אפשר מספר דגם?
תודה.

אלקטרלוקס 5 להבים תלת פאזי מומלץ?
אנחנו בסוף קנינו סאוטר חד פאזי ומאוד מרוצים ב"ה.
אני לא מכיר תלת פאזי, מסתבר שזה יותר טוב ויותר מהיר,
אבל בכל מקרה גם החד פאזי מהיר יותר מכיריים גז.
ממליץ לכולם לעבור לאינדוקציה! שלא תיזכרו עוד 20 שנה...

rosen6

משתמש חדש

כיריים אינדוקציה פיקוד שבת PEERLESS ML-950IN שחור. האם משהוא מכיר את זה. זה סיני זה גם חד פאזי וגם משטח גמיש​

אבא ל14

משתמש חדש
איפה אפשר לקבל מידע לגבי איכות הזכוכית?

לא מצאתי ברשת שום מידע בענין
אני מחפש כבר כמה ימים

זה הרבה יותר חשוב לי מפרטים טכניים אחרים
פשוט במכה אחת קטנה (או בלי) כל הכסף יורד לטמיון

תות

משתמש פעיל
אנחנו בסוף קנינו סאוטר חד פאזי ומאוד מרוצים ב"ה.
אני לא מכיר תלת פאזי, מסתבר שזה יותר טוב ויותר מהיר,
אבל בכל מקרה גם החד פאזי מהיר יותר מכיריים גז.
ממליץ לכולם לעבור לאינדוקציה! שלא תיזכרו עוד 20 שנה...
@נרשמתי לרגע קט אשמח לעזרתכם או לכל מי שמבין בעניין -
קנינו אינדוקציה חד פאזי של סאוטר. השיטת פעולה שלו בחימום לא הגיונית. הוא עובד על העוצמה הכי חזקה לכמה שניות, ומפסיק לגמרי לכמה שניות, שוב פועל ושוב מפסיק- כאילו זה השיטה שלו לשמור על האוכל בחום אחיד אבל בפועל זה ממש לא ככה.
ככל שהעוצמה שאני שמה יותר גבוה אז הפעולה וההפסקה יותר ארוכות.
בפועל- אין מצב לשים משהו על אש נמוכה כי הוא מרתיח 3 שניות ואז מפסיק לגמרי 3 שניות. שוב רותח הכי חזק 3 שניות ואז מפסיק לגמרי 3 שניות.
(מקווה שהצלחתי להסביר את העניין)
גם אצלכם זה ככה?
אין סיכוי לבשל ככה אוכל. 3 שניות של הרתחה יותר מדי עוצמתית, מפרקת את האוכל, ואז האוכל "נח" בלי בישול 3 שניות. שוב רותח ושוב נח

הכיריים חדשות, בישלתי בהם שבת פעם ראשונה, אין לי כבר את האריזה. יש מה לעשות בנידון? אשמח לכל עזרה

חגית קרמר

בניית אתרים פופולריים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
קנינו אינדוקציה חד פאזי של סאוטר. השיטת פעולה שלו בחימום לא הגיונית. הוא עובד על העוצמה הכי חזקה לכמה שניות, ומפסיק לגמרי לכמה שניות, שוב פועל ושוב מפסיק- כאילו זה השיטה שלו לשמור על האוכל בחום אחיד אבל בפועל זה ממש לא ככה.
בפועל- אין מצב לשים משהו על אש נמוכה כי הוא מרתיח 3 שניות ואז מפסיק לגמרי 3 שניות. שוב רותח הכי חזק 3 שניות ואז מפסיק לגמרי 3 שניות.
גם אצלכם זה ככה?
אין סיכוי לבשל ככה אוכל. 3 שניות של הרתחה יותר מדי עוצמתית, מפרקת את האוכל, ואז האוכל "נח" בלי בישול 3 שניות. שוב רותח ושוב נח

הכיריים חדשות, בישלתי בהם שבת פעם ראשונה, אין לי כבר את האריזה. יש מה לעשות בנידון? אשמח לכל עזרה
אין דרגות חום?
לי יש אלקטרולוקס עם 14 דרגות חום

תות

משתמש פעיל
אין דרגות חום?
לי יש אלקטרולוקס עם 14 דרגות חום
יש דרגות חום. מה שמשתנה זה לא העוצמה של החום אלה כמה זמן העוצמה הכי חזקה פועלת וכמה זמן כבויה.
בכל מקרה בזמן פעולה זה על העוצמה המקסימלית, הכל מבעבע, וכמה שניות אח"כ הכל שקט בלי חימום בכלל.

חגית קרמר

בניית אתרים פופולריים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
חד פאזי? מרוצה? אשמח לדעת איזה דגם.
אני הגדלתי לתלת פאזי (שווה את ההשקעה)
זה האינדוקציה (קניתי במקום אחר) https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1097496

יש דרגות חום. מה שמשתנה זה לא העוצמה של החום אלה כמה זמן העוצמה הכי חזקה פועלת וכמה זמן כבויה.
בכל מקרה בזמן פעולה זה על העוצמה המקסימלית, הכל מבעבע, וכמה שניות אח"כ הכל שקט בלי חימום בכלל.
אצלי יש P לרתיחה
ואח"כ 14 להמשך בעבוע (עובר אוטומטית)

בגדול מרוצה.
יש לי 2 שריטות קטנות, צריכה לבדוק אם יש על זה אחריות (לא כ"כ רואים)
בישול מהיר מאוד ב1/3 מהזמן של כיריים גז.
טיימר
איזורים גמישים
ניקוי קל מאוד

צריך להנדס את הסירים על הכיריים כדי להכניס 4 ביחד.
הפתרון זה לקנות קוטר קטן בסירים או לחבר איזורי בישול בלי שהסיר יגע בכפתורים או לקנות אינדוקציה גדולה יותר

אבא ל14

משתמש חדש
גם אצלכם זה ככה?

לי יש סאוטר על השיש (נייד).
אכן, כאשר משתמשים בחימום לפי מעלות (60,90,120 וכו’) זה עובד כך, ובהחלט מרגיז ולא יעיל, לכן אנחנו משתמשים רק בדרגות חום.

נרשמתי לרגע קט

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
גם אצלכם זה ככה?

מעניין, איזה דגם סאוטר? לנו יש את זה.
אני מכיר את העניין, זה היה נראה לי מאוד מוזר בהתחלה,
אבל תכל'ס לא ראיתי שזה משפיע על איכות בישול האוכל.
אני משתמש בדרגה הגבוהה שאצלי היא 9, או P שהיא ממש גבוהה, רק להרתחה ראשונית,
אחרי זה מוריד לאיזור ה-4-5, ולבישול איטי זה ממש 2-3, אם לא 1 אפילו...
בסיכומו של דבר אנחנו מאוד מרוצים וממליצים לכולם.
אפילו הדגם שלנו עדיף על גז...
אגב, מעניין מאוד אם כך זה בכל האינדוקציות, מי יכול לתת מידע?

תות

משתמש פעיל
אני מכיר את העניין, זה היה נראה לי מאוד מוזר בהתחלה,
אבל תכל'ס לא ראיתי שזה משפיע על איכות בישול האוכל.​
גם אצלכם זה ככה ?ה לא רלוונטח לבשל בזה במצב הנוכחי
אגב, מעניין מאוד אם כך זה בכל האינדוקציות, מי יכול לתת מידע?​
לא, לאחותי יש של בוש תלת פאזי ואצלה יש אפשרות לבישול בחום אחיד.

תות

משתמש פעיל
רלוונטי מאוד, מוזמנים לטעימות...
חחח אשמח

זה לא בישול נכון ככה, אין לי אפשרות לשים משהו על אש נמוכה כל הזמן, הוא מרתיח אותו ומפסיק לעבוד, שוב מרתיח ושוב מפסיק
אולי אצלי זה קיצוני יותר ולכן זה לא רלוונטי. הראתי למישהו שיש לו אינדוקציה הסרטה של הבישול אצלי והוא ישר אמר לי שזה לא תקין.
השאלה שלי אם יש מה לעשות ולמי פונים במצב הזה? לשירות לקוחות של החברה? לחנות שקניתי ממנה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה