דרוש מידע כיור עם שיש יצוק לרחיצת תינוק, יש בזה כמה סוגים?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

משה גל

משתמש מקצוען
אורטגו, קוריאן, איכויות, עלויות, שירות, בוריס קרמיקה
?!

לייקית

משתמש מקצוען
בקרמיקארט בבית שמש, קניתי כיור שיש יצוק עם כיור עשוי בתבנית מיוחדת לרחיצת תינוקות. נח וקל מאד לניקיון.
יש להם כמה צבעים לבחירה, גודל השיש נעשה לפי מידה אישית.
עד כמה שזכור לי, הם היו הכי זולים

משה גל

משתמש מקצוען
מאיזה חומר זה עשוי?
איך השירות?
כמה עלה בערך? שיש וכיור.

psps

משתמש רשום
יש לי הרבה לקוחות שרוצים לשדרג את המשטח חרס הסטנטרדי שנרכש עם הארון אמבטי'ה לכיור לרחצת תינוק ביציקה אחת עם השיש.במקרה כזה אני ממליצה ונותנת להם שיש יצוק+כיור לרחצת תינוק ביציקה אחת עם השיש,השיש של חברת קליפורני'ה/אורטגה ויש בו חומר פוליריטני-מה שמאפשר גמישות לחומר לפני היציקה ואת המשחק עם השיש,ליצור את השיש והכיור ביציקה אחת מאותו חומר,בכל גודל ובכל צורה,אני יושבת עם הלקוח ובהתאם לדרישת הלקוח מעצבים/ בוחרים היכן יעמוד הכיור-צד/ימין/שמאל/אמצע ובאיזה גודל.השיש ברמה איכות גבוהה מאוד ובשונה מסוגי השיש האחרים שעשוים מחומר אחיד,הקליפורני'ה/האורטגה ניתנים ליציקה עם כיור ולמשחק לפי צורה בזכות החומר הפוליריטני שלהם.
הכיורים מגיעים בכל גודל/צורה/עומק-לפי דרישת הלקוח,יש כיורים עגולים/אליפסים/משולש עם קצוות רכות בגודל סטנדרטי/קטן המיועדים לשימוש יומיומי כמו שטיפת פנים/נט"י/צחצוח שיני'ים וכו' ויש גם את הכיורים הגדולים ממש(המדמים בגודלם כיור מטבח)בגדלים 40X50 50X60 50X80 45X40 וכו' וכל גודל שהלקוח מחליט,לא חי'יבים לפי תבנית מסוימת ניתן לבחור גודל והם מכינים תבנית ויצקים לפי הדרישה,ובעומק מ10-18 ס"מ לפי בחירה מה שמיעד לרחצת תינוקות אפ' גדולים.
פרקטי ונח מאוד,אם יש מקום נח מאוד לשים את הכיור בצד ואז נשאר משטח עבודה/החתלה נח פרקטי ושימושי מאוד.
מגיע במבחר צבעים.והמחיר יחסית לא יקר.
לדוג':תוספת לשיש יצוק+כיור לרחצת תינוק עד גודל 1.20 כולל,1400ש"ח בצבעים/גודל/עיצוב לבחירה
איך אפשר ליצור אתך קשר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה