בריאות כאב בטן נוראי שחוזר על עצמו כל כמה חודשים

האדמור המרקד

משתמש חדש
סליחה על ההקפצה :confused:

הגיוני שיהיה ליד בן 4 אבנים בכיס המרה?
הבן שלי כבר שנה עם התקפים של כאבי בטן כל כמה חודשים.
והרבה פעמים מפתח עצירות בעקבות זה.
אנחנו בדרך לגסטרו, רק רציתי לדעת אם הגיוני ללכת על כיוון של כיס המרה?
ברגיל הם ביטוי של קרהון המחלה כלל לא כזה מפחידה אחרי שיודעים מה לצרוך וכמה ובעיקר לא לתת למחלה לעצור את פעילות היום יומית רק המינימום שצריך זה רק מגביר את המחלה ובעיקר להזהר מלאכול דברים שעושים עצירות אוו דברים כבדים כמו מטוגנים וכ' נ.ב מנסיון של 9 שנים עם קרהון פעיל וחזק
ובעיקר תפילות
בברכה ורפואה שלמה

אחת_אחרת

משתמש חדש
בלת"ק
ראיתי רק היום את האשכול, אז לפותח האשכול זה כבר לא יסייע, אבל אולי אסייע למישהו אחר

היתה לי פעם תופעה כזו, של כאבי בטן עליונה, חזקים מאד, ממש התפתלויות,
הייתי אצל כמה רופאים ולא מצאו מה הבעיה
עד שעליתי בעצמי על הבעיה, שזה קורה יום אחרי שנטלתי כדור איבופן,
כנראה סוג של רגישות שיכול להיות שהיא עלולה לקרות אחרי עוד דברים.
בברכת רפואה שלימה לכל הסובלים

יהודי חרד לדבר ה'

משתמש רשום
מנוי פרימיום
לא ידוע ממה
לא ידוע למה
פתאום מגיע כל חודשיים שלושה ומשתק את הבן אדם.(כלומר- הוא מתפתל מכאבים)
(עשה בדיקת צליאק, ניסה להמנע מחלבי, ועבר בדיקת קולונוסקפיה) הכל בסדר- לא מצאו כלום
מה יכול להיות? ממה יכול להגרם ומה יכול לעזור?
עצות יעילות יתקבלו בברכה...
אם זה עוד אקטואלי אשתי סבלה מזה תקופה ארוכה והלכנו להרבה רופאים ובדיקות מתישות וקרוב שלי המליץ לנו ללכת להרב יחזקאל היימליך מירושלים והלכנו ותוך כמה דקות הוא מצא את הבעייה ומאז ברוך ה אשתי מרגישה טוב ואין לה כבר את כל הכאבים

יש מי שמוציא את האבנים מכיס המרה ללא התערבות פולשנית כלל. לאחר טיפול או 2 הכל מתנקה והמקום נקי כמו של תינוק קטן.
אם זה עדיין רלוונטי למישהו אז שיודיע לי. כדי שאברר את המספר.

אתי גרינבוים-3 ממדים

אתי גרינבוים-מטפלת תודעתית (3 הממדים)
מנוי פרימיום
לא ידוע ממה
לא ידוע למה
פתאום מגיע כל חודשיים שלושה ומשתק את הבן אדם.(כלומר- הוא מתפתל מכאבים)
(עשה בדיקת צליאק, ניסה להמנע מחלבי, ועבר בדיקת קולונוסקפיה) הכל בסדר- לא מצאו כלום
מה יכול להיות? ממה יכול להגרם ומה יכול לעזור?
עצות יעילות יתקבלו בברכה...
אחרי שעשית בדיקות ונשללו ב"ה בעיות ומחלות, כדאי לפנות לטיפול תודעתי

נשואה צעירה

משתמש צעיר
יש מי שמוציא את האבנים מכיס המרה ללא התערבות פולשנית כלל. לאחר טיפול או 2 הכל מתנקה והמקום נקי כמו של תינוק קטן.
אם זה עדיין רלוונטי למישהו אז שיודיע לי. כדי שאברר את המספר.
אין פתרונות קסם למי שיש נטייה, ייווצרו אבנים שוב ושוב .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה