דרוש מידע יש רכב חשמלי 7 מקומות?

גולש בנט

משתמש מקצוען
אני מעוניין לרכוש רכב 7 מקומות, אך חשבתי שייתכן ועוד כמה שנים כשארצה למכור את הרכב, לא יהיה ביקוש לרכב עם מנוע רגיל אלא רק חשמלי.

לכן, אשמח למידע על רכב חשמלי עם 7 מקומות. סוגים, מחירים וכולי.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
אני מעוניין לרכוש רכב 7 מקומות, אך חשבתי שייתכן ועוד כמה שנים כשארצה למכור את הרכב, לא יהיה ביקוש לרכב עם מנוע רגיל אלא רק חשמלי.

לכן, אשמח למידע על רכב חשמלי עם 7 מקומות. סוגים, מחירים וכולי.
1.תשנה את הכותרת..
2.לבת שלי יש כזה אבל לא יודע מה השם שלו - יודע שזה סיני
ותדלוק בחשמל לחצי שנה עלה לה 600 שקל..

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
מקסוס, אבל הבנתי שהטווח נסיעה בין טעינה לטעינה לא גדול.

ועוד הערה, היות שאין כיום הרבה רכבים חשמליים 7 מקומות, גם בעוד כמה שנים כשתרצה למכור את ה 7 מקומות לא יהיו הרבה רכבים חשמליים 7 מקומות, ולכן אלו שנצרכים לרכבים 7 מקומות יקנו גם מנועים רגילים בין אם הם רוצים ובין אם לא....

גולש בנט

משתמש מקצוען

ועוד הערה, היות שאין כיום הרבה רכבים חשמליים 7 מקומות, גם בעוד כמה שנים כשתרצה למכור את ה 7 מקומות לא יהיו הרבה רכבים חשמליים 7 מקומות, ולכן אלו שנצרכים לרכבים 7 מקומות יקנו גם מנועים רגילים בין אם הם רוצים ובין אם לא....
ראיתי כעת באתר שלהם. זה רכב ממש גדול ורחב כמו הטויוטה סיינה ויהיה מאוד קשה למצוא חניה לרכב כזה והוא גם קצת יקר למרות שהוא סיני.

אני מחפש רכב חשמלי 7 מקומות דומה לסקודה קודיאק/מיצובישי אאוטלנדר.

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

לגבי מקסוס באתר שלהם הם כותבים טווח נסיעה עירוני 342 ק"מ. השאלה מה זה אומר בחשמליות זה כמו בלא חשמליות שבבין עירוני אפשר לנסוע יותר, אם כן זה טווח מעולה, או שבבין עירוני פחות?

Panda

משתמש מקצוען
יש את מקסוס, הטווח נסיעה במציאות נמוך.
לקיה ויונדאי יש דגמים שאמורים להגיע לארץ בשנתיים הקרובות.
לטסלה Y יש 7 מקומות שעדיין לא משווק בארץ.

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
אתה לא לגמרי מעודכן
יש בארץ כבר מסחריות קטנות חשמליות
ולכן כתבתי
עוד הערה, היות שאין כיום הרבה רכבים חשמליים 7 מקומות,
וכמו שכתבו
לקיה ויונדאי יש דגמים שאמורים להגיע לארץ בשנתיים הקרובות.
לטסלה Y יש 7 מקומות שעדיין לא משווק בארץ.
אבל כאן ועכשיו אין הרבה, וגם מה שיש הוא על פי רוב סיני דבר שגם מבריח קונים פוטנציאלים, ככה שהמסקנה -
ולכן אלו שנצרכים לרכבים 7 מקומות יקנו גם מנועים רגילים בין אם הם רוצים ובין אם לא....
נשארת נכונה לעת עתה.

נעמה לוי

משתמש מקצוען
ראיתי כעת באתר שלהם. זה רכב ממש גדול ורחב כמו הטויוטה סיינה ויהיה מאוד קשה למצוא חניה לרכב כזה והוא גם קצת יקר למרות שהוא סיני.

אני מחפש רכב חשמלי 7 מקומות דומה לסקודה קודיאק/מיצובישי אאוטלנדר.
חיצונית גדול כמו סיינה
פנימית קטן בהרבה מאד...

moc

משתמש פעיל
סקייוויל אמורים לשווק בארץ 7 מקומות בשנה הבאה. בארה"ב כבר קיים.
(מצד שני הם כבר דיברו על שיווק השנה ולא עמדו בזה).

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ברכב חשמלי חלק משמעותי מהמחיר הוא על הסוללה, אם לסוללה אין אורך חיים גדול אתה עלול להתקע עם רכב שיכול לנסוע נסיעות עירוניות בלבד, ולא יהיה שווה להשקיע בסוללה חדשה, כי היא מאוד יקרה.
ולכן אם אתה חושב על ירידת ערך עתידית, יכול להיות שלא כדאי לקנות סיניות.
(לגבי הגודל של המקסוס, היא ממש לא גדולה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה