עזרה יש מצב שאחרי חודש וחצי המד סוכר שלי השתגע הוא מראה תוצאות הזויות!

ברוך אתה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בדיקה אצל הרופא, שמראה גובה ממוצע של 3 חודשים אחרונים.
פשוט לעשות את הבדיקה, ולראות מה המצב האמיתי שלך.

בכל מקרה בהצלחה.

זה נקרא: A1C
זה בדיקה משוקללת של גלוקוז (סוכר) ל 3 חודשים וזה האמין ביותר.

לגבי מכשיר שהשתגע:
לפעמים נוגעים ביד מלוכלכת או עם אוכל בקיסם הבדיקה והוא מזהה גם את זה.
לכן חובה לשטוף היד לפני בדיקה ולא לגעת בכלל באיזור הבדיקה בקיסם.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
זה נקרא: A1C
זה בדיקה משוקללת של גלוקוז (סוכר) ל 3 חודשים וזה האמין ביותר.

לגבי מכשיר שהשתגע:
לפעמים נוגעים ביד מלוכלכת או עם אוכל בקיסם הבדיקה והוא מזהה גם את זה.
לכן חובה לשטוף היד לפני בדיקה ולא לגעת בכלל באיזור הבדיקה בקיסם.
זה נקרא HBA1C

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא באה להתווכח.
רק יודעת מהיכרות קרובה של סכרתי מזה 30 שנה + שיש גם כאלו שמגיעים לרמות כאלו ומרגישים כאילו הרמה היא 65

זו תופעה קיימת
בעיקר בחולים הרבה שנים
מרגישים שהסוכר בירידה אבל לא מודעים עד כמה נמוך עד שמודדים.
בסדר
אם את אומרת, אז אני מעדיף לסמוך עליך

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בוודאי שיש מציאות שמכשיר מתקלקל. ואפילו די מהר.
לא כתבת בכמה זמן ממדדת והיו התוצאות האלו. אם מיד אחרי השני בוודאי שהמכשיר תקול. אם היה זמן בינהם- תראי מה אכלת... גם לחץ מעלה רמת סוכר בדם.

בכל מקרה. סכרת הריון זה מצב שאת חייבת להיות בטוחה לגבי הרמת סוכר, ולא בערך. ולכן אני ממליצה לבדוק במכשיר תקין אחר. ואולי תקופה תבדקי בשני מכשירים.
לגבי ההמוגלובין A1C. הוא לא מאוד רלוונטי לסכרת הריון. אבל במקרים מסוימים כן אפשר. בכל מקרה את צריכה את הרמה נכון להרגע לכן הוא לא יעזור לך.
לא באה להתווכח.
רק יודעת מהיכרות קרובה של סכרתי מזה 30 שנה + שיש גם כאלו שמגיעים לרמות כאלו ומרגישים כאילו הרמה היא 65

זו תופעה קיימת
בעיקר בחולים הרבה שנים
מרגישים שהסוכר בירידה אבל לא מודעים עד כמה נמוך עד שמודדים.
הוא גם לוקח בטא בלוקרים ללחץ דם? אם כן זה התשובה שאינו מרגיש היפוגליקמיה.

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
וה27, אם לא הרגשת שאת מתעלפת... (או התעלפת...) הוא בטוח טעות. סוכר נמוך זה סכנת חיים מיידית.
משא"כ סוכר גבוה- הנזק מצטבר לאורך זמן.

טליהבא

משתמש מקצוען
אני מודדת חודש וחצי והרמות היו סבירות לחלוטין בדר"כ בין 80-90 והכי גבוה שהיה לי שעה אחרי אוכל עד היום זה 117

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
בוודאי שיש מציאות שמכשיר מתקלקל. ואפילו די מהר.
לא כתבת בכמה זמן ממדדת והיו התוצאות האלו. אם מיד אחרי השני בוודאי שהמכשיר תקול. אם היה זמן בינהם- תראי מה אכלת... גם לחץ מעלה רמת סוכר בדם.

בכל מקרה. סכרת הריון זה מצב שאת חייבת להיות בטוחה לגבי הרמת סוכר, ולא בערך. ולכן אני ממליצה לבדוק במכשיר תקין אחר. ואולי תקופה תבדקי בשני מכשירים.
לגבי ההמוגלובין A1C. הוא לא מאוד רלוונטי לסכרת הריון. אבל במקרים מסוימים כן אפשר. בכל מקרה את צריכה את הרמה נכון להרגע לכן הוא לא יעזור לך.

הוא גם לוקח בטא בלוקרים ללחץ דם? אם כן זה התשובה שאינו מרגיש היפוגליקמיה.
לא לוקח
יש תופעה שעם השנים מפסיקים להרגיש את הצניחות ברמה שמרגישים היפוגליקמיה קלה שלא מלחיצה ולא מצריכה סוכר מיידי כאשר למעשה הסוכר כבר ממש נמוך על גבול המסוכן.
שמענו את זה מאנדוקרינולוג מאוד מומחה.

MPשלוש

משתמש מקצוען
יש מצב שהחלפת חבילה של סטיקים? כי זה יכול לקרות גם מחבילה בעייתית.

טליהבא

משתמש מקצוען
כן האמת שהחלפתי יום אחרי כיפור!
אבל מה הסיבה שחבילה יוצאת דפוקה
הסתכלתי עכשיו זה לא פג תוקף או משהו!
אבל זה באמת נכון מאז שהחלפתי זה הראה תוצאות משונות!

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
כן האמת שהחלפתי יום אחרי כיפור!
אבל מה הסיבה שחבילה יוצאת דפוקה
הסתכלתי עכשיו זה לא פג תוקף או משהו!
אבל זה באמת נכון מאז שהחלפתי זה הראה תוצאות משונות!
קורה שיש קיט דפוק
כמו שכתבתי לך כבר למעלה וכמו שכתבה גם אם פי 3, נסי סטיק מקיט חדש.
אם גם שם את מקבלת תוצאות משתנות [שינויים קטנים נחשבים תקינים] אז תפני למוכר שמכר לך את הערכה.

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
על כל חבילה של סטיקים יש קוד, אולי לא קדדת את המכשיר שיתאים לחבילה?

טליהבא

משתמש מקצוען
בחיים לא קודדתי!
יש לי את הפריסטייל לייט לא אמרו לי משהו על קידוד

חיה 92

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לא צריך לקודד את הסטיקים. בטח לא במכשיר פריסטייל.

MPשלוש

משתמש מקצוען
בחיים לא קודדתי!
יש לי את הפריסטייל לייט לא אמרו לי משהו על קידוד
אין צורךך לקודד מכשיר פריסטייל.

אני על 2 הדגמים שלהם כבר תקופה ארוכה.
נתקלתי פעם בחבילה בעייתית, אבל לא בצורך לקודד

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
באקיוצ'ק צריך לקודד. או שבעבר לפחות היה צורך
בפריסטייל אין צורך לקודד
המכשיר מקודד את עצמו

יש היום מכשיר חדש יחסית של פריסטייל שניקרא "ליבהר".
זה שבב חיישן שמצמידים לעור [מחט קטנה] בזרוע. ואז יש מכישר שפשוט סורק אותו [מצמידים קרוב לחיישן] ומודד סוכר.
החסרונות שלו הם שהדיוק שלו פחות מסטיקים ויש צורך להחליף כל שבועיים חיישן.
מעלות- אין צורך בדקירות למדידה כל הזמן. הוא מראה אם הסוכר במגמת ירידה או עליה. מראה גם סיכום של יום, גרף עליות וירידות של הסוכר
הוא ניתן בכל קופות החולים אבל רק לחולי סוג 1 ורק מעל גיל 18. כך שלסכרת הריונית אין לזה אישור כי זה מאוד יקר.

נערך לאחרונה ב:

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
אני מכירה פריסטייל שצריך שהקוד שכתוב על הסטיקים יתאים למכשיר.
ואם לא מתאים משנים במכשיר (ולא בסטיקים) את הקוד...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אני מכירה פריסטייל שצריך שהקוד שכתוב על הסטיקים יתאים למכשיר.
ואם לא מתאים משנים במכשיר (ולא בסטיקים) את הקוד...
יש יותר ממכשיר אחד של פריסטייל....

רי

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
נראה לי הכי פשוט ללכת לאחות בקופת חולים והיא תבדוק, תאזן, תקודד, תאמת,תרגיע, תלחיץ,תבדוק...
העיקר שהבדיקות יצאו טובות והמכשיר הוא המבולבל ושתרגישי טוב ושתגידי לנו מי צדק בסוף:)
חג שמח וקל ומשביע וטעים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה