יש!!! מענק קורונה "שני" ארה"ב

דזפ

משתמש רשום
אפשר לקבל את המעק אם הילדים עשו אזרחות בארה"ב ב2022?

רבקה זקס

משתמש מקצוען
מצטערת, אבל כבר לא.
היה אפשר מענק שלישי, רק אם עשו האזרחות במהלך 2021

לא אני

משתמש סופר מקצוען
מצטערת, אבל כבר לא.
היה אפשר מענק שלישי, רק אם עשו האזרחות במהלך 2021
אשמח לעזרה.
בעלי אזרח ארה"ב,, הוא היה במשרדי SSN לפני כשלוש שנים אולם לא קיבל את הכרטיס עד היום.(יתכן גם שהיה לו SSN קודם ולא זכרו)
איפה אפשר לברר האם נתקע בדרך אלינו או שלא הופק מעולם?

Rochit

משתמש מקצוען
אשמח לעזרה.
בעלי אזרח ארה"ב,, הוא היה במשרדי SSN לפני כשלוש שנים אולם לא קיבל את הכרטיס עד היום.(יתכן גם שהיה לו SSN קודם ולא זכרו)
איפה אפשר לברר האם נתקע בדרך אלינו או שלא הופק מעולם?
אני התקשרתי אליהם משרדי ה-SS ו(אחרי המתנה של יותר משעה...) הם נתנו לי עזרה בטלפון.

המליונרית

משתמש מקצוען
עדין אפשר.
יש תאריך התיישנות.
למענקים 1+2=1800$ התאריך הרשמי עבר, אבל יש הארכה, וצריך לעשות זאת בזריזות (דוח לשנת 2020)
למענק שלישי=1400$ יש עוד כמעט שנה שאפשר להגיש.
אבל למליונרים לא בטוח שווה להגיש, יתכן והם יצטרכו לשלם מס, לא רק לקבל מענקים:p
את יודעת תאריך מדויק?
על רווח הון בבנק צריך לשלם שם מס?

Rochit

משתמש מקצוען
תודה!
זוכרת איזה פרטים נתת להם לצורך זיהוי?
האמת שזה היה עבור הבן שלי, הגשנו הקשה למספר כשהיה בן חודש ומעולם לא קיבלנו תשובה. למרות שהאזרחות והדרכון מזמן היה. אז התקשרתי ונתתי את הפרטים שלי כאמא שלו ואז בדקו ואמרו לי שמעולם לא קיבלו את הבקשה ולהגיש שוב (באסה כי פיספסנו שנה + מענק קורונה כי נולד בסוף 2021, ועד שקיבל מספר היה כבר 2022)...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה