דרוש מידע יש מלא תורים למשרד הפנים בבית שמש!!!!

אמונה1

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני צריכה לעדכן פרטים בת.ז, כבר יש לי ביומטרי...
אין תורים עד אוקטובר וזה דחוף מאוד
מה יעשו לי אם אקבע תור לדרכון ואגיע לשנות סטטוס בת.ז?

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מקפיצה מאתמול
למישהו יש להחליף תור בעד 21במאי בבני ברק לתור יותר מוקדם
מישהו שלא אכפת לו לחכות את השבועיים
תודה מראש

אמא למתוקיםם

משתמש צעיר
בדקתי יש ב18 למאי וזה יום לא נח לי
איפה היה?
לדרכון יש עכשיו בכל הערים בית שמש ירושלים בני ברק
איפה?
רק לדרכון או גם לשינוי ת.ז ?
הרגע שלחתי שאלה למוקד
זה מה ששאלתי
היי רציתי לדעת אני צריכה דחוף תור לדרכון אין לי ת.ז. ביומטרי ועכשיו יש מלא תורים למי שיש לו ת.ז. ביומטרי אם אני אזמין תור ככה יכניסו אותי ללשכה?
וזה מה שענו לי מה אומרות/ים
המענה הממשלתי המרכזי מספק מידע כללי אודות שירותים במשרדי הממשלה השונים וכן תמיכה טכנית בתשלומים וטפסים מקוונים של משרדי הממשלה השונים, מערכת הזדהות לאומית, אזור אישי ועסקי My Gov ועוד.
.
את יכולה לקבוע לך תור לפי מספר תעודת הזהות שלך ובאותו תור לבקש להנפיק תעודת זהות ביומטרית ביומטרית.
בנוסף ישנה אפשרות של הנפקת דרכון זמני ללא צורך בתור במספר לשכות ברחבי הארץ, מצרפת לך קישור לדף מידע אודות התהליך-
https://www.gov.il/he/departments/news/temporary_passports
_passports

נערך לאחרונה ב:

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אפשר להגיע על תור של מישהו אחר?
(פשוט, הזמנתי למחרתיים ובסוף אני רוצה למחר והוא לא נותן לי להזמין...)

על דא ועל הא

משתמש סופר מקצוען
עימוד ספרים
למה רק לי מופיע כל הזמן שהתורים הקרובים באוקטובר?
אני מנסה בכמה וכמה ערים - כולם רק באוקטובר.

אני צריך גם לחידוש דרכון וגם להנפקת דרכון חדש

פייבל אשרינו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אפשר את התור שלכם?
אני פשוט לא מצליחה להזמין תור,
אם יש מישהו שיכול לעזור לי, אשמח מאוד
זה תור לדרכון ביומטרי
הרגע שלחתי שאלה למוקד
זה מה ששאלתי
היי רציתי לדעת אני צריכה דחוף תור לדרכון אין לי ת.ז. ביומטרי ועכשיו יש מלא תורים למי שיש לו ת.ז. ביומטרי אם אני אזמין תור ככה יכניסו אותי ללשכה?
וזה מה שענו לי מה אומרות/ים
המענה הממשלתי המרכזי מספק מידע כללי אודות שירותים במשרדי הממשלה השונים וכן תמיכה טכנית בתשלומים וטפסים מקוונים של משרדי הממשלה השונים, מערכת הזדהות לאומית, אזור אישי ועסקי My Gov ועוד.
.
את יכולה לקבוע לך תור לפי מספר תעודת הזהות שלך ובאותו תור לבקש להנפיק תעודת זהות ביומטרית ביומטרית.
בנוסף ישנה אפשרות של הנפקת דרכון זמני ללא צורך בתור במספר לשכות ברחבי הארץ, מצרפת לך קישור לדף מידע אודות התהליך-
בבית שמש
אם זה דחוף אני יכול להעביר

שלומי ברגר

משתמש פעיל
אשמח להבין תשובה ברורה,
אם אני מזמין תור לבעלי ת.ז. ביומטרית בלבד ואין לי כזה, יקבלו אותי?
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה