יש למי להתלונן על בנקים?

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הבנק שלי, בנק פאגי (בררתי וזה כך ברוב הסניפים כך שזה לא עניין של סניף ספציפי) אין אפשרות נורמלית להתנהל
טלפונים - לא עונים בדרך כלל
באתר - כמעט ואי אפשר לעשות כלום, רק להתעדכן
ולבוא למקום פירושו לעמוד לפחות שעה בתור...
בנקטים / סניפומטים - יש להם הרבה מאד תקלות, לא תמיד עובדים

השאלה אם יש איזה גוף שמפקח עליהם בו ניתן להתלונן שיוסיפו עוד אופציות התנהלות, תוספת כח אדם, מוקד טלפוני וכו' כי כרגע זה סיוט אחד ענק.
ואם יש עוד שמזדהים איתי - אדרבה, תעזרו לי.

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא כל חשבון ניתן להעביר בקלות

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי נמאס מפאגי סופית
הקש ששבר את גב הגמל זה שא"א כבר להפקיד כסף בבנק אלא רק במכשירים והם כמעט תמיד לא עובדים. באמצע פסח היה אמור לרדת לנו האשראי ולא היה מספיק כסף בחשבון בעלי רץ כמה דקות לפני חצות, במוצ"ש עם מזומן לסניף הקרוב - המכשיר לא עובד. רץ לסניף מרוחק יותר וגם שם אותו דבר.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
זה שאין אפשרות להפקיד מזומן באמצעות פקיד זה תוצאה ממגמה של משרד האוצר והמפקח על הבנקים שמחייבים את הבנקים לקבל תכניות הבראה הכוללות פיטורי מאות ואלפי עובדים

מה שקורה שהבנקים מנסים להפוך לכמה שיותר ממוחשבים וכמה שפחות אנושיים

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י שטייגעניסט;n4871109:

זה המייל של נציב פניות הציבור בבנק. לפי הכללים של בנק ישראל יש לפנות קודם אליו, ואם המענה שלו לא מספק, אפשר לפנות למפקח על הבנקים בקישור:
https://forms.gov.il/globaldata/get...x?formType=<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י חכמופרוג;n4871151:
זה שאין אפשרות להפקיד מזומן באמצעות פקיד זה תוצאה ממגמה של משרד האוצר והמפקח על הבנקים שמחייבים את הבנקים לקבל תכניות הבראה הכוללות פיטורי מאות ואלפי עובדים

מה שקורה שהבנקים מנסים להפוך לכמה שיותר ממוחשבים וכמה שפחות אנושיים

זה עצמו הכי לגיטימי, באמת דבר משונה למה שהם יחזיקו פקיד שיעבוד במקומך.
אבל כמובן בתנאי שהכספומטים עובדים וברגע שיש תקלה רצים לתקן אותם.

יוניט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שולה;n4871107:
הבנק שלי, בנק פאגי (בררתי וזה כך ברוב הסניפים כך שזה לא עניין של סניף ספציפי) אין אפשרות נורמלית להתנהל

השאלה אם יש איזה גוף שמפקח עליהם בו ניתן להתלונן שיוסיפו עוד אופציות התנהלות, תוספת כח אדם, מוקד טלפוני וכו' כי כרגע זה סיוט אחד ענק.

מזדהה עם כל מילה
ואין לי אפשרות לעבור בנק
מתי הם יבינו שהם אמורים לשרת את ציבור הלקוחות שלהם???
זה הגיוני להתקשר לבנק שעות ללא מענה??
אני התחלתי לשלוח להם פניות בפקס... בינתיים זה עבד

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
נכתב ע"י אפשרי;n4871165:
זה עצמו הכי לגיטימי, באמת דבר משונה למה שהם יחזיקו פקיד שיעבוד במקומך.
אבל כמובן בתנאי שהכספומטים עובדים וברגע שיש תקלה רצים לתקן אותם.

כנראה שגם את מתקן הכספומטים פיטרו...

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י wald;n4871135:
באמצע פסח היה אמור לרדת לנו האשראי ולא היה מספיק כסף בחשבון בעלי רץ כמה דקות לפני חצות, במוצ"ש עם מזומן לסניף הקרוב - המכשיר לא עובד. רץ לסניף מרוחק יותר וגם שם אותו דבר.

הרבה לא יודעים!!!
,יום עסקים מסתיים ב 6:30 בערב, ואין שום משמעות לשעה 12:00 בלילה.
כלומר הפקדת כסף [אפ' מזומן] לאחר 18:30 [או 14:30 ביום שישי] דינו שווה לאילו הופקד ביום למחרת בשעה 18:29
טעות נוספת שלא ידועה: הפקדת צ'ק במכונה לאחר שעות סגירת הסניף או ביום שהסניף סגור, נחשב להופקד ביום העסקים הבא, אע"פ שהופקד בשעה 8:00 בבוקר.

ראיתי הרבה טועים בזה וחבל

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שולה;n4871107:

אפשר להתלונן על הבנקים אצל אותו גוף שגם מקבל תלונות על דואר ישראל...
(אני ציני, אין גוף כזה. מצד שני, היי! יש לביבי שער חדש בצבע שחור!)

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י chaim424;n4871241:
הרבה לא יודעים!!!
כלומר הפקדת כסף [אפ' מזומן] לאחר 18:30 [או 14:30 ביום שישי] דינו שווה לאילו הופקד ביום למחרת בשעה 18:29
טעות נוספת שלא ידועה: הפקדת צ'ק במכונה לאחר שעות סגירת הסניף או ביום שהסניף סגור, נחשב להופקד ביום העסקים הבא, אע"פ שהופקד בשעה 8:00 בבוקר.

הרבה לא יודעים ששיקים שנמשכו היום מחשבונך נסרקים באמצע הלילה לראות האם יש יתרה. וגם אם הפקדתם אחרי סגירת הסניף אך קודם הסריקה הם לא יוחזרו.
דבר נוסף הם לא יודעים שברוב המקרים (אך לא תמיד!!) הפקדת שיק במכונה לאחר סגירת הסניף מופיעה במחשב כיתרה לגבי אי החזרת שיקים.

[המידע נכון לגבי השטיבל של פאגי בלבד]

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י chaim424;n4871241:
הרבה לא יודעים!!!

לגבי פדיית צ'ק שלך שהופקד, ביום העסקים שזה יורד בד"כ מסיימים את בדיקת הכיסוי באיזור 2 בצהרים ובימי שישי בשעה 12 בצהרים, עכ"פ בבנק הפועלים
(מהסבר מפקידה במענה אנושי - מוזר שזה עוד קיים - בשעה 12:10 ביום שישי,העסק היה אבוד)

חזון

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
לגבי פדיית צ'ק שלך שהופקד, ביום העסקים שזה יורד בד"כ מסיימים את בדיקת הכיסוי באיזור 2 בצהרים ובימי שישי בשעה 12 בצהרים, עכ"פ בבנק הפועלים
(מהסבר מפקידה במענה אנושי - מוזר שזה עוד קיים - בשעה 12:10 ביום שישי,העסק היה אבוד)

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י חזון;n4871572:

למיטב ידיעתי משהו בדבריך לא מדוייק.
אם הפקדתי צ'ק שלך בשעה 13:00 בצהריים ובאותו זמן לא היה לך את הסכום בעו"ש, ורק בשעה 18:00 פלוני עשה לך העברה בנקאית של הסכום הנ"ל.
היתכן שהצ'ק יחזור???????

מה הענינים

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
אני גם קליינטית של פאג"י, והיו לי בעיות עם הטלפונים, עד שנגשתי לאחד הפקידים שיודע לעבוד, ביקשתי את המספר האישי שמגיע אליו.
מאז, כמעט ואין לי צורך לחכות.
הסניף אצלנו הוא קטן אז אולי לכן זה כך.

בעבודה שלי יש לי קשר עם הפקידה דרך כתובת המייל שלה וזה מעולה. (דווקא אחד הסניפים הגדולים)

דייב

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
בענין הכספומט שלא עבד שמעתי ממאן דהוא שניסה למשוך או להפקיד (לא זוכר מה) והמכשיר לא עבד, הלך האיש ותבע את הבנק לוידע איפה וקיבל פיצוי גדול ממנהל הסניף, אולי אם יתחילו להתלונן על הנושא הזה זה יעזור כמו שזה עזר באוטובוסים...

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חזון;n4871572:

ב'בנק הפועלים' אתה קודם יכול לראות את השיק שירד (יום למחרת ההפקדה שלו) ולהפקיד כנגדו לפני שיוחזר אוטומטית. המערכת שלהם עושה סריקה ב14:00 וב16:00 לערך ואם אזז יש יתרה מספיקה ההחזרה מתבטלת.
ב'פאגי' המערכת בודקת ב2:00 בלילה לאחר הפקדת השיק ובאם א.כ.מ. הוא מוחזר אוטומת עוד לפני שיכלת לראות שירד וללא אפשרות ביטול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה