יש למי להתלונן על בנקים?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
נכתב ע"י איצ2;n4871625:
ב'בנק הפועלים' אתה קודם יכול לראות את השיק שירד (יום למחרת ההפקדה שלו) ולהפקיד כנגדו לפני שיוחזר אוטומטית. המערכת שלהם עושה סריקה ב14:00 וב16:00 לערך ואם אזז יש יתרה מספיקה ההחזרה מתבטלת.
ב'פאגי' המערכת בודקת ב2:00 בלילה לאחר הפקדת השיק ובאם א.כ.מ. הוא מוחזר אוטומת עוד לפני שיכלת לראות שירד וללא אפשרות ביטול.

לגבי בנק הפועלים זה סוג של מחווה, הם לא חייבים ולא מתחייבים לעשות כך, [זה כמו שבנק נותן לך מסגרת אשראי זמנית חד צצדית כדי שהצ'ק לא יוחזר]

ולגבי פאג"י, לא הבנתי אילו צקים נסרקים ב 2 בלילה, הצקים שהופקדו לפני 18:30 או אחרי [ביום העסקים שהיה או שיהיה] כי אם הופקדו לפני אז הם צודקים לגמרי, זה שאתה לא רואה את זה בעו"ש זה לא אומר כלום, גם הוראות קבע/משכנתא/אשראי אתה לר רואה לפני שגובים, אתה צריך לאחוז ראש בחשבון שלך.
ואם זה גם צ'קים שהופקדו אחרי 18:30 אז באמת זה לא חוקי, ואני לא מאמין שזוהי המציאות.

מולטיגרפיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לי מעולם לא ענו בטלפון, ואני צריכה בשביל זה ללכת לשכונה אחרת כי בשכונה שלי אין סניף:(
פעם כשהמתנתי למענה אמרו לי שמקומי בתור 5...כמובן שחיכיתי..וכשראיתי שזה מתמשך בחרתי באופציה של להשאיר מספר ויחזרו אלי...
חזרה אלי הפקידה כעבור שבוע וחצי..
אחרי שנזכרתי מה בכלל רציתי ממנה שאלתי אותה איך יתכן שמקומי בתור (5) נשמר ורק עכשיו היא חוזרת אלי...
הזיה!!

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב, יש חוק שאף פעם לא נאכף:
יום שלישי אחה"צ - חופש.
נחשו איפה זה כן מיושם?
בכל מקום שאמור לתת שירות. בכל משרדי ממשלה, בבנקים, אולי גם בדואר.
בשאר המקומות עובדים כרגיל גם ביום שלישי אחרי הצהריים....

גלינג

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י פנס בערפל;n4872158:
אגב, יש חוק שאף פעם לא נאכף:
יום שלישי אחה"צ - חופש.
נחשו איפה זה כן מיושם?
בכל מקום שאמור לתת שירות. בכל משרדי ממשלה, בבנקים, אולי גם בדואר.
בשאר המקומות עובדים כרגיל גם ביום שלישי אחרי הצהריים....

חוק??
למיטב ידיעתי אין זה אלא (שאריות של) חוק עזר עירוני שבוטל ע"י רוב העיריות בארץ.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י איצ2;n4872384:
חוק??
למיטב ידיעתי אין זה אלא (שאריות של) חוק עזר עירוני שבוטל ע"י רוב העיריות בארץ.

לך וספר את זה למשרדי הממשלה שאמורים לתת שירות...

סטודיו מיתר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
זה עצמו הכי לגיטימי, באמת דבר משונה למה שהם יחזיקו פקיד שיעבוד במקומך.
.

העמלה מכסה פי כמה וכמה את הפקיד,
אלא מה? בערים החרדיות עשו "מבצע" לפתוח חשבון עם משכורת ולקבל פטור מעמלה מול פקיד,
ולכן כרגע הם לא יכולים לכסות את הפקיד/ה ,כי רוב החשבונות הם במבצע הנ"ל,
מה הפיתרון? אין יותר פקידות...

הלקוחות הרוויחו במבצע שהם יכלים לדמיין שגם אם היתה פקידה זה היה עולה להם בחינם ,..

שרית ו

משתמש מקצוען
מוזר מאוד שאת לא מצליחה לעשות פעולות דרך האתר
אני עושה שם הכל- העברות כספים סגירה בפקדונות שחרור כספים ועוד....
לא זוכרת בכלל מתי הייתי פעם אחרונה בבנק
תבקשי שיעדכנו לך הרשאות מתאימות

בעניין הטלפונים- המספרים בפאגי מסתיימים ב200 בקום לחייג ככה תעשי בסוף 205/209/207 וכדו עד שתגלי מי הפקידה שעונה הכי מהר(אגב השלוחה 202 שייכת למנהל ו 203 לסגן מנהל- למקרה הצורך ובמידה ולא עשו ניתוב שלוחה למזכירה)
הפקדות כספים כשיש אני הולכת לסניף בינלאומי עסקי שקרוב אלי שם אין תורות בכלל!

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזר שאת כותבת שאין אפשרות העברות באתר .היום רוב הבנקים ההתנהלות דרך האתר.גם בלאומי סגרו בסניף את האופציה להפקיד מזומן מול פקיד
לי יש בנקט בשתי הבנקים ודרכם אני מפקידה וזהו
כמעט ולא מגיעה לסניף

איש גמזו

משתמש מקצוען
הבעיה בפאג''י (בבני ברק וודאי) שהמכשירים לא עובדים ברוב הפעמים בלי גוזמה,
ואין אפשרות אחרת להפקיד מזומן וצ'קים.

שמע

משתמש רשום
הרבה לא יודעים ששיקים שנמשכו היום מחשבונך נסרקים באמצע הלילה לראות האם יש יתרה. וגם אם הפקדתם אחרי סגירת הסניף אך קודם הסריקה הם לא יוחזרו.
דבר נוסף הם לא יודעים שברוב המקרים (אך לא תמיד!!) הפקדת שיק במכונה לאחר סגירת הסניף מופיעה במחשב כיתרה לגבי אי החזרת שיקים.

[המידע נכון לגבי השטיבל של פאגי בלבד]
ממש ממש לא
בפאגי ההחזרות מבוצעות באופן אוטומטי ואם לא הופקד כסף ביום שהצ'ק אמור לצאת הוא חוזר מיידית

ILSK

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני יודע בסניף שלי בפאגי מאש שהפקיד מחזיר
וכמו שכתבו למעלה יש לו את המספר שלו וכך אני מדבר איתו

לאחרונה התחלתי להפקיד רק דרך ציינג' בהעברה והכל אני מנהל דרך האתר
העברות וכו'

איש גמזו

משתמש מקצוען
מישהו מבין את ההיגיון של בנק פאג''י לשפוך שוב ים של כסף על פרסום במקום לתת שירות???

A052

משתמש סופר מקצוען
מישהו מבין את ההיגיון של בנק פאג''י לשפוך שוב ים של כסף על פרסום במקום לתת שירות???
א. מדבריך נראה שאמור להיות הגיון, מנין לך זאת?
ב. הפרסום נועד ללקוחות חדשים, שאינם מכירים את רמת השירות.
ג. פרסום ח"פ, תמיד יהיה זול יותר מפקידים נוספים/חינוך פקידים מחדש.

יוסף שטיין

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
מאמין שפנייה מכובדת לח"כ יכולה להועיל.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לגבי שקים:
כשאדם נותן שק הוא אמור לדאוג שיהיה לו כיסוי לתאריך שנתן אותו (חוק של בנק ישראל, וכשהבנק לא אוכף את זה הוא מקבל על הראש מבנק ישראל). ולא ליום שבו הוא רואה אותו בחשבון (יום אחרי שמפקידים אותו.)
מה שאומר שאם נתת שק ל20 לחודש, אמור להיות לו כיסוי ב20 לחודש ולא ב21 אפילו שרק אז רואים אותו בחשבון (רואים אותו בערך של יום קודם).

איש גמזו

משתמש מקצוען
א. מדבריך נראה שאמור להיות הגיון, מנין לך זאת?
ב. הפרסום נועד ללקוחות חדשים, שאינם מכירים את רמת השירות.
ג. פרסום ח"פ, תמיד יהיה זול יותר מפקידים נוספים/חינוך פקידים מחדש.

א. זה טיפשי לחלוטין לשמוע כ''כ הרבה תלונות מלקוחות ולא לשפר כמצד שני ממשיכים לפרסם
ב. זה הבעיה
ג. הם לא מפסיקים לפרסם כבר תקופה ארוכה מאוד.

Natan Galant

מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
העמלה מכסה פי כמה וכמה את הפקיד,
אלא מה? בערים החרדיות עשו "מבצע" לפתוח חשבון עם משכורת ולקבל פטור מעמלה מול פקיד,
ולכן כרגע הם לא יכולים לכסות את הפקיד/ה ,כי רוב החשבונות הם במבצע הנ"ל,
מה הפיתרון? אין יותר פקידות...

הלקוחות הרוויחו במבצע שהם יכלים לדמיין שגם אם היתה פקידה זה היה עולה להם בחינם ,..
חכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה