דרוש מידע יש למישהו המלצה למקציף חלב?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

תפוז כתום

משתמש פעיל
יש לי אותו- מושלם!
@דפה חימום החלב במכשיר הזה הוא עד לרתיחה, או רק לחום של שתיה (שלא מספיק חם בשבילי...)?

דפה

משתמש מקצוען
@דפה חימום החלב במכשיר הזה הוא עד לרתיחה, או רק לחום של שתיה (שלא מספיק חם בשבילי...)?
רותחחחחחחחחחח.
לפעמים אני מחממת פעמיים כי אני רוצה יותר מוקצף ואז זה כ"כ רוח שאני מחכה איזה 10 דקות כדי לא לחטוף כוויה.

משהו חדש!

משתמש צעיר
לנו יש מקציף חלב אירוצ'ינו של נספרסו.
מקציף מעולה עד לחום של שתיה רותחת אבל לא מאד

צצבי

משתמש רשום
לנו יש את זה https://www.lastprice.co.il/p/78217904/מקציף-חלב-חשמלי-500-מ'ל-Severin/SEVERIN-SM3585
כבר כמה חודשים בשימוש יומי (כמה פעמים ביום)
מוצלח מאד
הכוס היא נרוסטה ונהית חדשה אחרי כל שטיפה ללא מאמץ כלל
המעלה העיקרית שלו הוא שאפשר לכוון את עוצמת החום
יש לו כמה אפשרויות הקצפה וכמובן רק חימום
פועל בשיטת אינדוקציה ובגלל שהכוס נפרדת אין צורך לטבול את אזור החשמל כך שאין שום הרס

מאיר 4134

משתמש מקצוען
לנו יש את זה https://www.lastprice.co.il/p/78217904/מקציף-חלב-חשמלי-500-מ'ל-Severin/SEVERIN-SM3585
כבר כמה חודשים בשימוש יומי (כמה פעמים ביום)
מוצלח מאד
הכוס היא נרוסטה ונהית חדשה אחרי כל שטיפה ללא מאמץ כלל
המעלה העיקרית שלו הוא שאפשר לכוון את עוצמת החום
יש לו כמה אפשרויות הקצפה וכמובן רק חימום
פועל בשיטת אינדוקציה ובגלל שהכוס נפרדת אין צורך לטבול את אזור החשמל כך שאין שום הרס

רק רציתי לציין שבגלל ההמלצה שלך על החברה הזו, קניתי את הדגם Severin SM9495 ואנחנו די מרוצים ממנו.

נהנית ללמוד

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לי את המקצף הזה זמן רב בבית,
ואני מפחדת לטבול אותו, כפתור ההפעה חיצוני וכל הכלי חימום בפנים,
איך אתם טובלים??
1674474159558.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה