דרוש מידע יש לכם המלצה על חברת מעליות

תלללה

משתמש צעיר
אני גר בבניין חדש לא מרוצה משירות חברת המעליות , החברה זולה מאוד אבל אין לה את המושג "שירות"
אני רוצה לעבור לחברה שנותנת שירות טוב ,שזה אומר במקרה של תקלה שלא מפסיקה את המעלית תוך יום יומים מגיעים לבדוק ,וכמובן במחיר זול,
מי שיש לו המלצה מניסיון אשמח
תודה

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לפי מה שביררתי
אין כזה דבר לעבור חברת מעליות.

המעלית שייכת לחברה שנותנת את השירות.
ולכל חברה מנגון שונה, מחשב שונה, ומערכת הפעלה שונה לגמרי.

אם רוצים להחליף חברה, צריך להחליף את כל המעלית (סיפור של כמה מאות אלפי שקלים)

ק'סניק

משתמש מקצוען
לפי מה שביררתי

ממש לא..
החברה אליה עוברים מקבלת את התסקיר האחרון של הבודק והיא אומרת כבר בהתחלה אם היא נותנת שירות גם למעלית מהדגם המדובר..

תלללה

משתמש צעיר
לפי מה שביררתי

ממש לו נכון שנתיים ראשונות של המעלית הייתי מחויב לחברה אחרי שנתיים עברתי חברה שממנה אני לא מרוצה

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ממש לא..
החברה אליה עוברים מקבלת את התסקיר האחרון של הבודק והיא אומרת כבר בהתחלה אם היא נותנת שירות גם למעלית מהדגם המדובר..
הלוואי..

יש אצלינו חברה על הפנים, הוועד פנה לכמה חברות אחרות לקבל הצעת מחיר- וזאת הייתה התשובה שלהם.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
ממש לו נכון שנתיים ראשונות של המעלית הייתי מחויב לחברה אחרי שנתיים עברתי חברה שממנה אני לא מרוצה
מידיעה?

מעניין
טוב, אנחנו בתוך השנתיים, אולי לכן לא הצלחנו לעבור.

טוב לדעת.

ק'סניק

משתמש מקצוען
הרבה פעמים החברות הגדולות ברגע מביאים להם הצעות מחיר מחברות האחרות הם יורדים למחיר שלהם..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה