דרוש מידע יש לכם אינטנרט בזק עם נטפרי (שהספק זה בזק) ועובד לכם כעת?

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
WhatsApp Image 2023-01-05 at 16.37.19.jpeg

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש תשתית אחרת חוץ מבזק? אופציה אחרת?
יש הוט סיבים עם נטפרי הבעיה שמכמה לקוחות שלי הבנתי שלמרות שהמהירות הרשמית שם הוא *3 מבזק רגיל בפועל הוא יותר איטי ..
ובכלל כל הבעיה של האיטיות עם נטפרי לא נובע מבעיות תשתית אלא מבעיות ספק שהשרתים של נטפרי לא עומדים בעומס אצל חלק מהספקים ולכן הספקים הגדולים כמו בזק והוט שיש להם המון לקוחות יש שם איטיות נוראית משא"כ הספקים הקטנים ששם הבעיה פחות מורגשת כיון שעל השרת שמוקצה להם יש פחות עומס

לדעתי הפתרון יבוא רק במידה ויפנו לנטפרי בכתב לעורר להם את הנקודה הזאת עד שיגדילו את השרתים

וכפתרון זמני מומלץ למי שרוצה יותר מהירות להתחבר לספקים קטנים יותר כמו עמיתנט וכדומה

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כרגע מחובר לסיב ויש ציוד פרטי
כיום יש תשתית מבזק וספק יוסי תקשורת (עמית נט) ועובד מצויין בניגוד לתלונות כאן, אך יקר יותר לעומת המחיר שלך

האם הספק שלך הוא בזק ?
כן
אני מחבר גם אינטרנט דרך יוסי תקשורת ללקוחות אבל שוב כמו שאמרת זה יותר יקר ולכן לרוב הלקוחות שהניתוקים לא משמעותים להם אני ממליץ כן ללכת על בזק לדעתי תוך כמה חודשים יגדילו את השרתים של נטפרי מול בזק והכל יבוא על מקומו בשלום..

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

רפ

משתמש סופר מקצוען
גם אני סובלת מניתוקים בבזק + נטפרי.
מה שמוזר זה שבping נראה שהכל בסדר גם בזמן הניתוקים.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
גם אצלנו יש ניתוקים - לא מאוד ארוכים אבל לעתים תכופות למדי, מתסכל!

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש ב019 סיבים ?
עם נטפרי לפי הידוע לי אין
אבל אפשר לעשות סיב בזק עם ספק עמיתנט תומך נטפרי מה שימנע את כל הניתוקים
כי כל הניתוקים בבזק זה בגלל הספק שלהם לא בגלל התשתית..

אגב אני בדקתי היום מול נטפרי ובזק הם מודעים לתקלות וטוענים שתוך כמה ימים זה הולך להסתדר מקוה שכך יהיה..

מצליחה

משתמש מקצוען
עברנו לתשתית של בזק לפני שבוע.
ונהיה סיוטטטטטטטטטטט
בזק ונטפרי לא מסתדרים!
חשבתי שבזק הכי טובים.
אבל נטפרי לימדו אותי שאפשר להרוס כל דבר טוב!
אוףףףףףף
אי אפשר להעביר אשראי כל פעם שיש תקלה, וזה יותר מדי פעמים!
אי אפשר לנהל ככה עסק!!!
נורא ואיום!

ayys

משתמש מקצוען
עם נטפרי לפי הידוע לי אין
אבל אפשר לעשות סיב בזק עם ספק עמיתנט תומך נטפרי מה שימנע את כל הניתוקים
כי כל הניתוקים בבזק זה בגלל הספק שלהם לא בגלל התשתית..

אגב אני בדקתי היום מול נטפרי ובזק הם מודעים לתקלות וטוענים שתוך כמה ימים זה הולך להסתדר מקוה שכך יהיה..
אני אחרי 'עמיתנט'

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מולטי תקשורת

יעוץ
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כן,
תשתית,
מחוברת עם וויפי לראוטר.
יש לי הרגשה שזה עובד שם כמו בחברת חשמל בקיץ כשיש עומס מורידים את השלטר באיזור מסוים בארץ לכמה שעות ;)
אין לי הסבר אחר לזה
אבל זה באמת מענין כי כל פעם אני מקבל תלונות מאיזור אחר בארץ מכמה לקוחות מאותו איזור בדרך כלל..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה