למסירה יש לך שלוש בנות מגיל 4-5 ומטה? אם כן - כנסי...

-קומפלט-

מפיקים לך אירוע!
מנוי פרימיום
ביקשו ממני לפרסם -
למסירה בגדי בנות יפים מאוד כחדשים, ליום יום ולשבת וחג.
רוב הבגדים הם סטים לשלוש בנות, חלק מהם יש רק שתיים, אבל בכללי זו גרדרובה ממש יפה לשלוש בנות בגילאי 4-5 ומטה.
הכל במצב מצוין ממש.
במרכז ירושלים.
המעוניין יכול לפנות בפרטי או להשאיר פה הודעה ואפנה אליו בפרטי.
כל הקודם זוכה!

-קומפלט-

מפיקים לך אירוע!
מנוי פרימיום

משה 05276

משתמש מקצוען
ביקשו ממני לפרסם -
רוב הבגדים הם סטים לשלוש בנות, חלק מהם יש רק שתיים, אבל בכללי זו גרדרובה ממש יפה לשלוש בנות בגילאי 4-5 ומטה.
הכל במצב מצוין ממש.
במרכז ירושלים.
כל הקודם זוכה!

פרינזי

משתמש צעיר
ביקשו ממני לפרסם -
הכל במצב מצוין ממש.
במרכז ירושלים.
כל הקודם זוכה!
אם עדיין רלוונטי, אשמח.

עפיפית

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
קופצת על האשכול
יש לי שתי בגדים חדשים לילדות . מידה 100 ו90 הזמנתי מידה לא טובה משיין ב39 לאחת

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-04-08 094333.jpg
    צילום מסך 2024-04-08 094333.jpg
    KB 177 · צפיות: 11

-קומפלט-

מפיקים לך אירוע!
מנוי פרימיום
אם לא נתפס- אשמח מאד
יש לי 4 בנות ממש בגילאים האלו...
תודה מראש!

כנל
אם רלבנטי- אשמח ליצירת קשר בפרטי,
תודה

יש לי 2 בנות 5 ומטה

יש לי גם 2 בנות מגיל 4 ומטה
אשמח ממש אם עדיין רלונטי.

אם עדיין רלוונטי, אשמח.

אשמח אם עדיין רלוונטי
כבר לא רלוונטי. נלקח כבר.
בהצלחה ופסח כשר ושמח!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה