תקשורת יש לך פלאפון דור 4? בואו להשפיע!

אוהב ספר

משתמש פעיל
בפורום מתמחים טופ יצרו משאל על כל סוגי הטלפונים הכשרים דור 4,
אם גם לך יש מכשיר כזה ואתה רוצה לעזור לציבור לקנות מכשיר איכותי ומותאם לצרכים האישיים של כל אחד
בא ותמלא את ההתרשמות שלך מטלפון שברשותך.

חסידישער

משתמש חדש
מקפיץ שוב כדי שאנשים יראו וידעו על הסקר
הסקר הזה נעשה באופן שכל אחד יכול להצביע רק פעם אחת וככל שיותר אנשים שרכשו טלפונים ישתפו את המידע שלהם זה ייתן תמונה טובה על איכות הטלפונים הכשרים וייתן תמריץ לחברות לשפר את הטלפונים ואת התוכנה שלהם יותר ויותר.

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תודה על הסקר מאד עוזר

אני רואה שאני אחת משתים עם Q3 (טלפון מעולה לדעתי)
לדעתי כדאי לעשות סקר איזה שיפורים חשוב להוסיף בפלאפונים בכפוף לועדות הרבנים
לדוגמא:
* מאד מפריע לי שאין בשום טלפון אופציה של יצוא נתוני כל הטלפון לכרטיס כלומר גיבוי של כל הטלפון כולל נתוני הפתקים והיומן זה מינימום מתבקש לדעתי
* כמוכ בכל הטלפונים החדשים כבר יש נגן מוחבא איפושהו למה אי אפשר שהנגן יהיה גלוי וידוע ונח לכולם?
* כמו"כ בQ3 באנשי קשר אין מקום להערות על איש הקשר (במידה וזה חנות לדוגמא אינלי מקום לרשום כתובת ושעות פתיחה)
* הם נתנו כבר אופציה של חלוקה לקבוצות אבל נתנו 4 קבוצות ראשונות עם שמות קבועים בלי יכולת לשנות
* יש אופציה לכרטיס עם נתונים בפנים אז שתהיה אפשרות לחבר את הטלפון למחשב ולראות את נתוני הכרטיס ולא להוציא כל פעם את הכרטיס מהקרביים של המכשיר כדי להכניס/לשלוף נתונים

בקיצור, כבר עושים טלפון חזק וטוב דור 4
כבר עשו לו תוכנה חדשה
אז שיהיה בה הכללללל
ולא שבכל טלפון יהיה רק חלק מהפיצרים הטובים
ואז צריך לבחור בין בינוני א לבינוני ב
זה כל כך מציק
אני מוכנה לשלם עוד 100-200 שח מעבר למחירים הנוכחים על כאלה דברים ואפילו יותר
אם היתי יודעת שבאמת זה טלפון שכולל הכל הכל הכל
ושוב כשאני כותבת הכל הכוונה בכפוף לועדת הרבנים עם חותמת
לא מחפשת דברים שאסור (למרות שנורא חסר לי מצלמה)
אבל במה שכבר מותר שיהיה מושלם

a.r.

משתמש פעיל
מס' ו בסקר זה הנורמנדה, אך שמעתי שזה נצרך הרבה לתיקונים,
למישהו יש מידע על זה, מאוד אשמח

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה