דרוש מידע יש לך מכונת כביסה בוש 8 ק"ג?? יעזור לי מאוד אם כנסי>>>

סטודיו v

משתמש רשום
מעריכה ומודה מאוד לכל אחת ואחד שנתנה את הזמן שלה וענתה עם כל הלב!
זה ודאי עזר לעוד לכמה על הדרך

רחלי טל, תודה מיוחדת לך, את הראשונה שנתת לי דגם רשום מדויק של 8 ק"ג

נערך לאחרונה ב:

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא הבנתי את הקטע של לשאול טכנאי
עם כל הכבוד, אבל אם נקנה מכונות ללא תקלות, לא תהיה להם עבודה.
לא מכלילה ח״ו את כל הטכנאים...

אין כמו לשאול אנשים שניסו במשך מספר שנים דגם מסויים ומרוצים.
הרעיון הוא לשאול בעל מקצוע שרואה איזה דגמים טובים ובאיזה יש תקלות חוזרות ונשנות. אין להם שום אינטרס (ועוד להמליץ על משהו טוב, שלכאורה "יהרוס" להם את הפרנסה). סה"כ אנשים טובים שרוצים בטובתך

סטודיו v

משתמש רשום
8 ק״ג של בוש היא היחידה הגרמנית היום.
יש לי אותה 6 שנים- סוס עבודה
0 תקלות, לא ראתה טכנאי, ב״ה!

(יצא לא מזמן 9 ק״ג אין לי מושג איזה ארץ יצור היא)

תילי, יש מצב לבקש ממך מס' דגם?
עושה חשק לקנות ממך את המכונה...

רחלי טל

משתמש מקצוען
לפני שקניתי את המכונה שלי, התקשרתי ל 3 טכנאים, וכולם המליצו על בוש 7 ק"ג.
מסתבר שצריך גם להגיד דגם מדויק, ולא מספיק לומר 7 ק"ג...
אני אוכלת איתה הרבה קש!
מענין, כי לי אמרו בדיוק הפוך. בכל אופן בשטח- אני מאד מרוצה ב"ה, ומקווה שהיא תאריך ימים על מושבה, טפו טפו טפו

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
יש לי בוש אמריקאית 9 שנים רצוף מהחתונה, החברה הכי טובה שלי!!! יד ימיני!! פטיש החזק, סיני ועוקר הרים! מנצחת את כל הכתמים בלי שום תוספות - פשוט מכונה מקסימה!

היא עובדת כעת ולא הצלחתי לראות איפה רשום הדגם.

בהצלחה גדולה!

ר גן עדן

* מעצבת פנים והום סטילינג *
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
גן עדן, יש לך מס' דגם? אמור להיות סוג מס כזה... :WAW20460IL

המון תודות
כן, זהו הדגם. על ההוראות כתוב עוד 2 מספרים דומים, ועל המכונה אני לא מוצאת את הדגם, אז הדגם הוא אחד מתוך 3....
ממליצה בחום.

ללי99

משתמש רשום
אני עם הקונסטרוקטה 8 ק"ג שנתיים בערך
מרוצה ממנה חבל על הזמן!
(בוש וקונסטרוקטה זה אותו דבר כמו שכבר אמרו פה)
המכונה שלי גרמנית, 1000 סל"ד, עם צג.
אני לא יודעת אם שם דגם יעזור לך, כי שמות הדגמים משתנים כל תקופה...

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי יש 8 ק"ג גרמנית. לא רואה מספר דגם. הכיתובים על לוח התכניות שלי נמחקו בעידן השפרצות הסנו אוקסיג'ן (פעם חשבתי שזה מה שמוריד כתמים, היום אני יודעת שמכונה טובה עושה את זה ;)).
מכונה מעולה!!! לא משפריצה כלום, רק מכניסה כביסה וחומרים, והכל יוצא נקי לגמרי! והילדים שלי יודעים ללכלך בלי עין רעה....
בצד ימין למטה של הלוח כתוב עליה made in germany ויש לה עד 1200 סל"ד

sara gold

משתמש מקצוען
בוקר טוב,
מברור מעמיק ביותר -
בוש בכל חנות יש דגמים אחרים - החברה נותנת דגמים אחרים כדי שיהיה תחרות בין החנויות וכל אחד יגיד לך שהדגם שלו הכי טוב...
אל תקני בוש תוצרת ספרד - היא מולחמת מבפנים והטכנאים לא יכולים לתקן , אלא רק תוצרת גרמנית!
וכמו שכתבו מעלי הטכנאים לא יותר ממליצים על ה7 קילו ולא על ה8 קילו.
בהצלחה רבה!

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תילי, יש מצב לבקש ממך מס' דגם?
עושה חשק לקנות ממך את המכונה...
אני לא רואה את מספר הדגם
רק יכולה לומר לך שיש 8 ק״ג עם צג דיגיטלי ויש מכני ללא צג.
לי יש את המכני (סיבובי כפתור להתאמת המעלות) ללא מסך.
יכולה לצרף לך תמונה אם יעזור לך

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
בוש 8 ק"ג made in germany מומלץ בחום
- היא יור יקרה מה-7 ק"ג שלא מיוצר בגרמניה

סטודיו v

משתמש רשום
אני לא רואה את מספר הדגם

אם לא מידי קשה זה יעזור לי מאוד
אני יכולה לרכוש את המכונה רק בחנות מסוימת (זיכוי גדול...) ואני רוצה להתעקש דווקא על דגם מומלץ ולא רק מה שיש לו במלאי,

בכל אופן תודה רבה על הרצון והנכונות

סטודיו v

משתמש רשום
כן, זהו הדגם. על ההוראות כתוב עוד 2 מספרים דומים, ועל המכונה אני לא מוצאת את הדגם, אז הדגם הוא אחד מתוך 3....
ממליצה בחום.

יש לך את 2 המספרים הנוספים?
המוכר מנסה לשכנע על הדגם שיש לו ואני לא מעוניינת, אם אוכל להגיד שזה אחד משלושת אלו מקווה שלא יוכל לסרב,
בכל אופן תודה רבה : )

תילי5565

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
C1EF1910-AF18-49A1-B57A-C627BD301F28.jpeg
אם לא מידי קשה זה יעזור לי מאוד
אני יכולה לרכוש את המכונה רק בחנות מסוימת (זיכוי גדול...) ואני רוצה להתעקש דווקא על דגם מומלץ ולא רק מה שיש לו במלאי,

בכל אופן תודה רבה על הרצון והנכונות

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לך את 2 המספרים הנוספים?
המוכר מנסה לשכנע על הדגם שיש לו ואני לא מעוניינת, אם אוכל להגיד שזה אחד משלושת אלו מקווה שלא יוכל לסרב,
בכל אופן תודה רבה : )
WAW20460IL WAW28460IL WAW28460IL

ayelet

משתמש מקצוען
אני לא רואה את מספר הדגם
סתם מעניין, לי יש בדיוק כמו שלך עם צג. אז זה מכני?

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לי יש אותו דבר עם צג, כשקניתי אמרו לי שזה חצי מכני.
יש לי 2 מספרי דגם על ההוראות, אם תרצי אכתוב לך אותם, ומז שיש לי זה אחד משתיהם

ר גן עדן

מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה