רופא יש לך ילד שעבר ניתוחי אא"ג ו/ בדיקת שינה?

CCחיה

משתמש חדש
אני לא יודעת משום מה אני מרגישה איזשהוא חוסר מקצועיות עם אטל
יתכן שזה רק הרגשה
אבל אין מפגש טרום ניתוח שולחים טפסים, מגיעים ומנתחים
הילד השני שלי ניתח פרץ בשערי צדק בשר"פ לניתוח כפתורים וממש הרגשתי מקצועיות ויסודיות
כ

אני לא צריכה בשביל ניתוח- אני צריכה רופא אא"ג למשהו מורכב יותר- אז צריכה רופא טוב
לכי לד"ר יניב אבנר
בי"ח מאיר
אני קיבלתי התחייבות מקופ"ח (תתעקשי יש בעיה שצריכה מומחה)
בלי התחייבות עולה משהו כמו 300 כולל בדיקת סיב אופטי
הופניתי אליו דרך עזר מציון שאמרו לי שאטל מצוין בירושלים אבל הרופא שהמלצתי לך עליו מומחה ברמה ארצית
גם כאן הסוד זה להתקשר לברר אם יש ביטולים
אני הגעתי אליו תוך מספר שבועות
בן אדם מקצועי ואנושי ברמה מדהימה
בירושלים במאוחדת יש גם את ד"ר מנחם גרוס
לא נופל בכלום מאטל
מנתח שר"פ ומנהל אא"ג ילדים בהדסה עי"כ

לא פרטי
מזכירות אא"ג במאיר
097472700
יש להם שעות מענה מסוימות במהלך הבוקר
תקשיבו למענה הקולי
התורות בערך לטווח של ארבעה חודשים אבל אנחנו השגנו תור מהר כי מישהו ביטל וטרחנו להתקשר כל שבוע לבדוק את זה
ואגב, לי לא הפריע ללכת אליו בציבורי כי הוא מנתח בשרפ רק פרטי ואין לי ביטוח בריאות פרטי. תורות לניתוח במאיר אצלו זה לעוד שנה וחצי.
אבל הוא יכול להמליץ על מנתח פנוי יותר באזור מגוריכם ובכללי - להגיד אם בכלל צריך להשקיע במנתח מומחה על פי האופי של הניתוח שצריך.

מבדיקה בכמה בתי חולים כולם לעוד שנה בערך.
כאמור, אחרי הרבה מאוד בירורים הגעתי למסקנה וד"ר יניב אבנר חיזק אותה שאין שום צורך במנתח גדול לניתוחי אא"ג פשוטים. ניתוחים מורכבים יותר, שווה בהחלט. אבל אם זה כולה שקדים ואפילו כפתורים, קונכיות או מחיצת אף - מנתח רגיל מתאים בהחלט. דרך הקופה, תוך תוך מספר שבועות וחינם לגמרי.
בהצלחה

אז זהו שלא.

לדוג' בשניידר אמרו שיחזרו אלינו עוד חודש ... ורק אז יקבעו לנו פגישה יעוץ.....
כי הלכתם לבית חולים
בבתי חולים הכל מתנהל בקצב של צב
לכו לקופה
שם הרופאים זמינים
בקןפה שלי בכל אופן (כשאומרים למזכירה שתיתן דחיפה כי זה כנראה ילד שצריך ניתוח ולרופא זה כנראה שווה כלכלית אז היא דוחפת למרות שלרופא הזה יש תורות רק בעוד חצי שנה)
אבל שוב - אלא אם כן זה ניתוח מורכב שדורש רופא מומחה במיוחד אז אולי שווה לחכות לשניידר

פניתי למרפאה והם הביאו טלפון של ביה"ח.

צריך לעשות משהו אחר?
מעניין, במאוחדת באזור י-ם זה ממש לא עובד ככה
והבנתי מנציג שיווק של כללית שאצלם זה ודאי לא כך
בכללית אפשר לקבל מנתחי שר"פ ברמה גבוהה בעלות זניחה של כמה מאות שקלים
בהדסה עין כרם, למשל

הלל. פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
אנחנו בכללית בצפון.

מעניין

נ.חרט

משתמש מקצוען
אני ניתחתי אצל יורם נזריאן, ילדה בגיל 2.5,שקד שלישי, ומאז היא הפסיקה לנחור, והתחילה לדבר.

הרופא עצמו מאד נחמד וסבלן ומסביר הכי ברוגע.

ניתחתי דרך כללית שילמתי אולי 300 שח

ממש ממליצה

אני ניתחתי אצל יורם נזריאן, ילדה בגיל 2.5,שקד שלישי, ומאז היא הפסיקה לנחור, והתחילה לדבר.

הרופא עצמו מאד נחמד וסבלן ומסביר הכי ברוגע.

ניתחתי דרך כללית שילמתי אולי 300 שח

ממש ממליצה
ממליצה עליו גם
במאוחדת הוא מנתח חינם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה