דרוש מידע יש לך ביטוח שיניים ואת מרוצה ממנו?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
אז באו מים עד נפש ולמרות שלפני שנה בדיוק סיימתי סבב רופא שיניים שעלה לי אלפים (והרבה שעות אבודות), מסתבר שאני צריכה להתחיל סבב נוסף כולל עקירה, שתלים, טיפול שורש וכתר.
ועוד היד נטויה...

אשמח לשמוע פרטים -
-איזה ביטוח, ממה את מרוצה וממה לא
-עלויות
-אפשרות בחירת רופאים ומרפאות
-שירותיות

ובטח יש עוד הרבה דברים שחשוב לבדוק

אבידובי

משתמש מקצוען
ביטוח שיניים ניתן לעשות רק קבוצתי- דרך ארגונים/ מקום עבודה
לא ניתן לרכוש ביטוח שיניים פרטי

**Moko**

משתמש מקצוען
מכבי שלי ואני מאוד מרוצה מהשירות
מצטרפת להנ"ל - אין ביטוחי שיניים פרטיים רק דרך קולקטיבים

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
מכבי שלי ואני מאוד מרוצה מהשירות
מצטרפת להנ"ל - אין ביטוחי שיניים פרטיים רק דרך קולקטיבים
את יכולה לבחור את הרופא?
האם השירות שאת מקבלת שווה לפרטי?
מתישים אותך עם אישורים?
כמה עולה וכמה ההנחה יחסית למחירי שוק (ולא מחירי מחירון של הקופה)

**Moko**

משתמש מקצוען
את יכולה לבחור את הרופא?
מתישים אותך עם אישורים?
כן-אפשר לבחור את הרופא מבין המבחר שיש לך. והוא רחב
לא הייתי בפרטי אבל מאוד אכפת לי מטיפולים רפואיים, אני מרגישה שהם נותנים שירות מאוד טוב , מכבד ואדיב.
אישורים-לא הייתי בסרט הזה אז קשה לי לענות לך בלי לחוות את השירות שלהם מהנקודה הזו
סתימה רגילה עולה 34 , צילום 20 ,
אבל נשמע שאת מתכוונת לטיפולים כבדים יותר. בזה אין לי מספיק נסיון (ברוך השם)

לא לפרסום

משתמש מקצוען
את יכולה לבחור את הרופא?
מתישים אותך עם אישורים?
לאחר שעשיתי סבב טיפולים במכבי שלי.....המחיר באמת זול....
אפשר לבחור רופא.....אבל מהתרשמות שלי....הרופאים לא משהו.......יש טובים....
אבל ההמתנה לתור מזוויעה....[לכל רופא... לא רק לטובים]
לקח לסיים סדרת טיפולים כשנתיים....בין תור לתור בטיפול שורש כחודש....הנשמה יוצאת.....
כל כך כעסתי...שביטלתי את כל הביטוחים במכבי[תשלום 0 לחודש]מכבי שלי עלה לי 100 לחודש......

נערך לאחרונה ב:

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
לאחר שעשיתי סבב טיפולים במכבי שלי.....המחיר באמת זול....
אפשר לבחור רופא.....אבל מהתרשמות שלי....הרופאים לא משהו.......יש טובים....
אבל ההמתנה לתור מזוויעה....[לכל רופא... לא רק לטובים]
לקח לסיים סדרת טיפולים כשנתיים....בין תור לתור בטיפול שורש כחודש....הנשמה יוצאת.....
כל כך כעסתי...שביטלתי את כל הביטוחים במכבי[תשלום 0 לחודש]מכבי שלי עלה לי 100 לחודש......
הרופאים כולם במרפאות של מכבי? או שיש גם במרפאות פרטיות?

וכמה עלה שורש? כתר? מבנה?

למען שמו

משתמש פעיל
אני באמצע לברר על טיפולי שיניים בגיאורגיה
לבינתיים התגובות שקיבלתי הם:
הרבה יותר מקצועי והרבה יותר זול
וגם בתוך כמה ימים את מסיימת הככככככל (המקסימום ששמעתי 5 ימים)

יוו

משתמש מקצוען
אשמח גם לשמוע מנסיונכם
אני כנ"ל בסרט הרע הזה
וגם במכבי יצא לי מחיר של מעל 35,000 !
לא ראיתי שזה זול משמעותי מרופא פרטי

לא לפרסום

משתמש מקצוען
הרופאים כולם במרפאות של מכבי? או שיש גם במרפאות פרטיות?
אני עשיתי במרפאות מכבי....לא חושב שיש פרטי.....
וכמה עלה שורש? כתר? מבנה?
לא זוכר מחיר זה היה מזמן......אני חושב ששורש עולה 20שקל ומבנה וכתר יש 50%הנחה[לא זוכר מכמה]

יוו

משתמש מקצוען
מהמסקנות שלי ממכבי
למי שיש טיפולים פשוטים, המחיר זול משמעותי מבפרטי
אבל כשמגיעם לשתלים, כתרים וכו, הם מנפחים את המחיר ואז נותנים 50%
לא היה נראה לי שווה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה