התייעצות יש לי רעיון מטורף לסטארט אפ מעניין

חמדאי

משתמש צעיר
שלום, יש לי רעיון מטורף לסטארט אפ
איך אני מקדמת אותו?
האם יש חברות שמקדמות סטארט אפ תמורת אחוזים?
בעיקר מה שצריך מתכנת תותח וכסף להשקעה (יש לי , השאלה כמה צריך..)
ומפה והלאה למי פונים?
ועוד שאלה החברה שהקימה את וויז/ מוביליי זו חברה שמקדמת עוד סטארטאפים?
אשמח לכל מידע

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
רעיון בלי מוצר שווה 5 דולר....
אם את יכולה לבנות איזושהי גרסה פשוטה אב טיפוס של המוצר יהיה לך מה להציג ותוכלי לנסות למצוא משקיע או למכור...
תנסי בשלב ראשון ליצור שיתופי פעולה על סמך רווח עתידי ללא תשלום ולמצוא אנשים שיודעים לעשות את מה שאת לא יודעת (מה את כן יודעת? פיננסי\ טכנולוגי...)

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
תוכלי בשלב ראשון לנסות להכנס לתכנית יזמות - מאיץ= אקסלרטור ושם תלמדי מה התהליכים הדרושים

moti mmm

משתמש חדש
אם זה עדיין רלוונטי אתם יכולים ליצור איתי קשר יש לי איך לקדם את זה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה