דרוש מידע יש לי חופשי שנתי והיום באוטובוס הוא לא נותן לתקף....

• פותח הנושא redo
  • פורסם בתאריך

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
יש מצב כזה?
אני שלמתי לשנה, לא?

צדפית

משתמש מקצוען
כנראה בגלל שעכשיו הם מעלים את המחירים לחופשי חודשי...
אבל מוזר שהם לא נתנו לך לגמור את השנה ואז המחיר היה עולה יותר...

נערך לאחרונה ב:

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
לפני שאני הולך לחכות שעות בטלפון....
מענין אותי אם זה קרא לעוד משהו

בונה אתרים

משתמש פעיל
אני הטענתי אתמול חופשי חודשי ארצי והיום בבוקר נסעתי בתוך ירושלים וירד לי מערך צבור (התקשרתי ל*8787 והם אמרו לי שיש תקלה ) האם עוד מישהו נתקל בזה /או מישהו יכול להגיד שזה כן עבד לו
יש לציין שיש לי סטודנט רגיל אולי בגלל זה משהו נתקע

redo

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
גם לי זה חופשי שנתי סטודנט
מענין

A052

משתמש סופר מקצוען
לפותחי האשכול, אולי תבדקו באתר רב קו אונליין אולי יש איזה שהיא המרה לחופשי ארצי.
כי השתנה כל המערכת מחופשי לפי אזור לחופשי לפי מרחק, לכן ייתכן ויש מנגנון המרה באתר.

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
כבר כתבתי במקום אחר אבל אני מצרף צילום מסך
גם הטענתי חופשי ארצי וגם שילמתי היום ערך צבור
1659336930481.png

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
במוקד התחבורה טוענים שיש תקלה ארצית בנושא חופשי חודשי ולכן זה גובה מהערך צבור
מה שאומר: האזרחים ישלמו כפול כי המדינה לא התארגנה מספיק.
ואם אני היום מתכנן לנסוע מירושלים לבית שמש פלוס נסיעות פנימיות הכל יעלה לי?

A052

משתמש סופר מקצוען
(לא סביר שזה מה שיהיה כי זו הרי מדינת ישראל...)
היות וזה משהו ממוחשב ואנחנו בשנת 2022, משרד התחבורה יוכל למחוק בלחיצת מחשב את כל ההפחתות השגויות בערך צבור לכל מי שנפגע מהתקלה הזו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה