התייעצות יש לילד פצעים לבנים בפה עם ריח נורא,מה זה?

Chanae

משתמש מקצוען
וזה כואב לו?
בלאו הכי אין רופא עכשיו,
אני הייתי מנסה עד הבוקר למרוח לו על הפצעים את הטיפות של שפיצר
אצלי הטיפות רפאו תוך לילה אחד מחלת הפה,
יכול להיות שמחר בבוקר הוא יקום חדש

ייצ'ק

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
חוסר שעות שינה

אנוכי

משתמש מקצוען
נשמע כמו הפה והגפים,
אבל לגמרי,
מדבק מאוד,
אין הרבה מה שיעזור, אבל רופא המליץ לנו על דבש שמרגיע ונותן לבלוע,
יש סיכוי שעוד יתרבו הפצעים אבל תקווה שהם נגמרים, (זה שהם על החניכים זה סמל המחלה, אפטות לא נמצאות שם)
להקפיד מאוד שהילד ישתה,
באם יש חום לנסות להוריד (בגדול עד 5 ימי חום ועד עשרה ימים פצעים- נתקלתי אבל בילד שהיה לו רק יומיים)
רוב החולים עד גיל 5, עיקר הסכנה במחלה- התייבשות
סכנה נילווית- אנשים שהולכים להביא לילד לשתות חלב עיזים יש מהעז ומדביקים את הילד בחיידק הנמצא בחלב של רבים מהעיזים כל עוד החלב לא פוסטר,

שרה מורגן

משתמש רשום
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תני לו לשתות המון שלא יתייבש
שמי קצת מים במזרק ותני לו לשתות קצת קצת....
מנסיון רק הטיפות של שפיצר עזרו
לבן שלי היה את זה שבועים וזה נוראאאאא

gck

משתמש חדש
ממש נשמע מחלת הפה-
פלא לפה (שפיצר) הכי עוזר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה