התייעצות יש כאן דרופשיפרים או שעוסקים בתחום?

bmkol

משתמש מקצוען
אם יש כאן מתעסקים בדרופשיפינג ...
אני רוצה להמליץ על תוכנה מעולה לתחום - 7 ימים חינם ללא התחייבות

כל הפרטים על התוכנה - לחיצה כאן!!!

מצורף בפוסט גם סרטון שמסביר הכל על התוכנה משהו אדיר שנותן את כל המידע הנדרש על מוצרים חדשים או מוצרים שבמגמת עלייה ועוד כלים רבים כדי להצליח בתחום הזה.

בנימין814

משתמש חדש
שלום רב!
אתה רציני שאפשר להרוויח עם התוכנה הזאת אלף דולר כל יום ע"י כמה דק' ביום?
יש לזה בכלל הדרכה? אתה באמת מפתח התוכנה? אתה כבר מרוויח מזה אלף דולר כל יום? התוכנה הזאת מתאימה גם לדרופשיפינג באיביי?
תוכל לענות לי על כל השאלות בכנות?

bmkol

משתמש מקצוען
שלום רב!
אתה רציני שאפשר להרוויח עם התוכנה הזאת אלף דולר כל יום ע"י כמה דק' ביום?
יש לזה בכלל הדרכה? אתה באמת מפתח התוכנה? אתה כבר מרוויח מזה אלף דולר כל יום? התוכנה הזאת מתאימה גם לדרופשיפינג באיביי?
תוכל לענות לי על כל השאלות בכנות?
לכל המגיבים לפוסט זה.
הפוסט הינו שיווקי לחברה שנקראת SELLTHETREND.
נרשמתי לתוכנית שותפים שלהם והעליתי פוסט באתר שלי לקידום התוכנה.
אני לא משתמש בה ולא יודע עליה הרבה, השתמשתי בחומר השיווקי שהם העבירו לי
והם נותנים לכל מי שנרשם 7 ימי נסיון חינם.

אני אכן מפתח תוכנות אבל זו לא תוכנה שאני פיתחתי.
לי יש תוכנה אחרת הנקראת DROP SHOP MASTER שהיא חינאמית ככלי עזר לדרופשיפרים.

זהו! קל ופשוט.

בנימין814

משתמש חדש
לכל המגיבים לפוסט זה.
הפוסט הינו שיווקי לחברה שנקראת SELLTHETREND.
נרשמתי לתוכנית שותפים שלהם והעליתי פוסט באתר שלי לקידום התוכנה.
אני לא משתמש בה ולא יודע עליה הרבה, השתמשתי בחומר השיווקי שהם העבירו לי
והם נותנים לכל מי שנרשם 7 ימי נסיון חינם.

אני אכן מפתח תוכנות אבל זו לא תוכנה שאני פיתחתי.
לי יש תוכנה אחרת הנקראת DROP SHOP MASTER שהיא חינאמית ככלי עזר לדרופשיפרים.

זהו! קל ופשוט.
תהליך שיווקי מתוחכם...

bmkol

משתמש מקצוען
האמת שאני לא יודע, אולי טוב ואולי מתוחכם מדי כי כתבת את המודעות בשם עצמך כמו שכתבת שאתה מפתח התוכנה...
איפה כתבתי שאני פיתחתי את התוכנה הזו?
הנה צילום מסך של הפוסט

1715723703246.png

bmkol

משתמש מקצוען
אופס.... אתה כתבת את זה על תוכנה אחרת בשם AFFILLIEXPRESS.

נ.ב. סליחה אם חשדתי...
דרך אגב, מאחר וראיתי שאתה משווק באליאקפרס אני באמת ממליץ לך להשתמש בה היא תעזור לך הרבה ותחסוך לך מלא זמן

בנימין814

משתמש חדש
מאחר וראיתי שאתה משווק באליאקפרס
אני עדיין לא משווק באלי אקספרס, אני לבינתים רק מתעניין בדרופשיפינג באיביי. אני לא רוצה לקפוץ למים מהר מדי... אני מחפש שיטה שעובדת ברמה טובה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה