דרוש מידע יש חגיגה

אברך צעיר (?)

משתמש פעיל
אני בכלל לא אוהב אותם הם בכלל לא סופגים סתם ניילון וחוץמזה יש הם מנופוליסטים והם הוציאו את חברת טיטולים מהמדפים סיוט להשיג אותם בחנויותאחרות
יותר מזה
הטיטולים של חברת 'טיטולים' הפכו לרמה מאד גבוהה!
מנסיוננו כיום (בשונה מהעבר) הם יותר טובים מהאגיס

נתיי

משתמש פעיל
יותר מזה
הטיטולים של חברת 'טיטולים' הפכו לרמה מאד גבוהה!
מנסיוננו כיום (בשונה מהעבר) הם יותר טובים מהאגיס
זה אותו חברה הם פיתחו מותג יותר זול לחרדים זו חברת חוגלה תסתכל מאחורה

דיאלוג

מהמשתמשים המובילים!
שמן ב6.9 זה באמת אחד מהדברים שעושים הרבה חשק לעשות קניות ביש..
חוץ מזה - אין להם טיפת מחויבות ללקוחות.
הסלוגן שלהם בתחילת דרכם היה "עד היום אמרו לך - אין! מהיום - יש!"
אז אחרי כמה שנים ש"יש" התהפכו היוצרות...
לפעמים אין גמבות. ולפעמים אין סוכר, ולפעמים אין שמן, ואף אחד לא יתאמץ שיהיה אפילו מושט כל הזמן
שלא נדבר על הירקות... (שבועיים לא היה גזר! וחצילים. ובטטה לעיתים, וקישואים..)
בקיצור...

- בנוגע לטיטולים - הם באמת הפתיעו לטובה אצלנו במשפחה מאוד. ילדים עם עור רגיש ועם הרבה חברות סבלו, ועכשיו כבר לא!

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
- בנוגע לטיטולים - הם באמת הפתיעו לטובה אצלנו במשפחה מאוד. ילדים עם עור רגיש ועם הרבה חברות סבלו, ועכשיו כבר לא!

מניסיון על שני ילדים הטיטולים שלהם מצויינים
אני חושבת שטיטולים זה מאד אינדבדואלי...
במעון שמו לבת שלי בטעות טיטול של ילדה אחרת של מותג "יש".
אהממ...החוויה לא הייתה משו בכלל.

MDG

משתמש פעיל
מישהו/י שקנה את הרמקול שמוכרים שם?
קטן 20W ב99 ש"ח
גדול 50W ב150 ש"ח
האם זה טוב? זה שווה משהו?

לב אברהם

משתמש צעיר
פרסום וקופי
D I G I T A L

קבצים מצורפים

• בשר - נתיב החסד.jpeg
    בשר - נתיב החסד.jpeg
    KB 81.5 · צפיות: 22

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

גלידה

משתמש מקצוען
שמן ב6.9 זה באמת אחד מהדברים שעושים הרבה חשק לעשות קניות ביש..
חוץ מזה - אין להם טיפת מחויבות ללקוחות.
הסלוגן שלהם בתחילת דרכם היה "עד היום אמרו לך - אין! מהיום - יש!"
אז אחרי כמה שנים ש"יש" התהפכו היוצרות...
לפעמים אין גמבות. ולפעמים אין סוכר, ולפעמים אין שמן, ואף אחד לא יתאמץ שיהיה אפילו מושט כל הזמן
שלא נדבר על הירקות... (שבועיים לא היה גזר! וחצילים. ובטטה לעיתים, וקישואים..)
בקיצור...

הבעיה היא שאין צרכניה אחרת,
נחליף לברכל? לכי תמתיני שם פעם אחת בתור ויצא לך כל החשק, וגם הרבה יותר יקר,
נתיב בחסד? אין באמת מבחר גדול, והמחירים יקרים יותר
אולי ברכת השם החדש - עוד לא הייתי שם כי קצת רחוק לי

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מה????
אני מאוד אוהבת אותם
סופגים מצוין
אומנם הם מתנפחים קצת זה לא כמו האגיס או פמפרס
אבל למחיר הזה זה פצצה
אין כמו החיתולים שלהם אמיתי
לא רואה סיבה להוסיף עוד כמה שקלים לחברה אחרת
זה אותו מפעל של בייסיטר(תבדקי במפעל מצייר) אבל האיכות שונה מבייסיטר(לצערי לצד הפחות טוב)

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
אני בכלל לא אוהב אותם הם בכלל לא סופגים סתם ניילון וחוץמזה יש הם מנופוליסטים והם הוציאו את חברת טיטולים מהמדפים סיוט להשיג אותם בחנויותאחרות
בנתיב החסד/ברכל יש מבצע פעם בשבועיים בערך 4=100

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה