דרוש מידע יש חגיגה

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצורף קובץ מאוזן
לטובת כולם
למה להוריד-ולסובב?:)
IMG_20220619_091813.jpg

צרן

משתמש צעיר
מסכימה
גם אני שמתי לב שהם ריקים במשך כל ימות השבוע

naamatc

משתמש פעיל
לאחרונה המדפים ברשת יש חסד ריקים, אני לא מבין מה חסר להם עכשיו חגיגות כאשר גם ככה אין להם מה למכור.
למרות שהיום הייתי שם וממש מילאו את המדפים, העמיסו
באסה שאין מבצע על טיטולים ומטרנות.
אבל כן ראיתי על אבקת כביסה.
טבעול 3 ב 90
קטשופ 3 ב 20 ועוד

DDESIGN

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
img_20220619_223943-jpg.1142998
IMG_20220619_223906.jpg

קבצים מצורפים

• IMG_20220619_223943.jpg
    IMG_20220619_223943.jpg
    3.7 MB · צפיות: 96

edemar

משתמש מקצוען
הטיטולים שלהם לא משהו...
מה????
אני מאוד אוהבת אותם
סופגים מצוין
אומנם הם מתנפחים קצת זה לא כמו האגיס או פמפרס
אבל למחיר הזה זה פצצה
אין כמו החיתולים שלהם אמיתי
לא רואה סיבה להוסיף עוד כמה שקלים לחברה אחרת

זבון וזבין

משתמש מקצוען
איפה ראית את זה,
זה לא כתוב בדף מבצעים
יש עוד הרבה מבצעים שלא כתובים בדף המבצעים,

אני לא זוכר בדיוק איזה - אבל יש כמה,
למשל - גם טרמפולינה 3 מטר ב-399 ש''ח

ואגב, זה תמיד כך.....
אין לי הסבר לגאונות השיווקית הזאת...
אולי הם מוסיפים אותם לאחר הדפסת העלון ?

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
יש עוד הרבה מבצעים שלא כתובים בדף המבצעים,

אני לא זוכר בדיוק איזה - אבל יש כמה,
למשל - גם טרמפולינה 3 מטר ב-399 ש''ח

ואגב, זה תמיד כך.....
אין לי הסבר לגאונות השיווקית הזאת...
אולי הם מוסיפים אותם לאחר הדפסת העלון ?
הידיעה הזו שיש עוד יותר מבצעים ממה שפורסם היא התרגיל השיווקי עצמו.
יש בזה (לפחות) שני רווחים האחד בטווח המיידי והשני בתודעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה