עזרה יש דרך לצאת מהארץ לאירופה (עדיף ללונדון...)

יחשבאף

משתמש מקצוען
גיסתי נמצאת בארץ מהחג, היא אמא חד הורית לילדה קטנה והיתה אמורה לחזור אתמול בבוקר ובינתיים לא נראה באופק דרך לצאת מכאן...
היא נסעה לשדה, חיכתה שם כמה שעות טובות, ניסתה להשיג כרטיס ולא הצליחה, אמרה שאנשים מחכים שם כבר יומיים...
יש לה שני כרטיסים לחברות שונות ליום ראשון הקרוב אבל כמו שזה נראה הטיסות האלה כבר לא תצאנה...
מישהי מכירה דרך לצאת מהארץ לאנשהו באירופה? ברגע שתגיע לאירופה היא כבר תצליח להגיע ללונדון אבל יש דרך לצאת מפה?
איזה עסקן?
מישהו שיש לו קשרים ויודע איך לעשות את זה ותוכל לעזור לה???
תודה!!!!

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
גיסתי נמצאת בארץ מהחג, היא אמא חד הורית לילדה קטנה והיתה אמורה לחזור אתמול בבוקר ובינתיים לא נראה באופק דרך לצאת מכאן...
היא נסעה לשדה, חיכתה שם כמה שעות טובות, ניסתה להשיג כרטיס ולא הצליחה, אמרה שאנשים מחכים שם כבר יומיים...
יש לה שני כרטיסים לחברות שונות ליום ראשון הקרוב אבל כמו שזה נראה הטיסות האלה כבר לא תצאנה...
מישהי מכירה דרך לצאת מהארץ לאנשהו באירופה? ברגע שתגיע לאירופה היא כבר תצליח להגיע ללונדון אבל יש דרך לצאת מפה?
איזה עסקן?
מישהו שיש לו קשרים ויודע איך לעשות את זה ותוכל לעזור לה???
תודה!!!!
בני משפחה שלי טסו אתמול מחיפה לקפריסין ומשם לביתם, אבל הבנתי שזה עלה הון.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
אני לא יודעת מה להגיד לך
אני רק שמעתי על איזה אדמו"ר שאמר בחודש תמוז לחסידיו שהזמינו כרטיסי טיסה לחגים לארץ שהכרטיסים חזרה יהיו מיד במוצאי ש"ת.
מוצאי שמחת תורה שלהם, זה במוצאי אסרו חג שלנו.
הרבה טיסות בוטלו כבר.

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
שתנסה דרך Turkish Airlines.
קרובי משפחה שלי הצליחו למצוא ליום חמישי הקרוב. אם כי אני לא יודעת מה נשאר עכשיו.
אם היא אזרחית של מדינה זרה שתנסה לפנות לשגרירות שלה. יש מדינות שמוציאות טיסות חילוץ.

יחשבאף

משתמש מקצוען
אני לא יודעת מה להגיד לך
אני רק שמעתי על איזה אדמו"ר שאמר בחודש תמוז לחסידיו שהזמינו כרטיסי טיסה לחגים לארץ שהכרטיסים חזרה יהיו מיד במוצאי ש"ת.
אולי אני קצת סקפטית.
אבל מוצאי ש"ת לחוצניקים היה יום ראשון בערב כשכבר התבטלו כל הטיסות...

יחשבאף

משתמש מקצוען
שתנסה דרך Turkish Airlines.
קרובי משפחה שלי הצליחו למצוא ליום חמישי הקרוב. אם כי אני לא יודעת מה נשאר עכשיו.
אם היא אזרחית של מדינה זרה שתנסה לפנות לשגרירות שלה. יש מדינות שמוציאות טיסות חילוץ.
השאלה היא אם הטיסה הזו תצא.
יש לה טיזה ביום ראשון
גם בוירג'ין אטלנטיק
וגם בוויזאייר.
אבל אני מאוד לא בטוחה שהן תצאנה.
והיא אזרחית ישראלית שגרה בחו"ל.

פנדורה

משתמש מקצוען
וויזאייר אני לא מאמינה שיהיו טיסות :(
שתיצור קשה עם סוכני נסיעות שמעתי שיש טיסות צ'רטר שנפתחות.

אלישבע10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
השאלה היא אם הטיסה הזו תצא.
אני רואה ב skyscanner טיסות גם להשבוע.
אם הטיסה תצא? מי יודע.
אבל מה יעזור עסקן? צריך כרטיס טיסה, ואת אומרת שיש לה.
שמעתי שיש טיסות צ'רטר של גבירים, אבל יכול להיות שהן כבר יצאו.

יחשבאף

משתמש מקצוען
דיברתי עם סוכנת נסיעות שאחותי הפנתה אותי אליה.
אמרה ששום חברה אחרת לא טסה.
היחידה שמוציאה טיסות סדירות מהארץ ואליה זו אל על.
כל חברה אחרת לא...

יחשבאף

משתמש מקצוען
תנסו.
יש מריבה על כל מקום.
רק סוכנים טובים מצליחים להשחילץ
הסוכנת שאני פניתי אליה תפסה לה מקום בשבע אפשרויות טיסה ורק היום בבוקר היא תדע אם זה בכלל יקרה או לא...
ניסינו לפנות אליהם ולא הצלחנו.

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

החיים טובים

סטודנטית לעיצוב פנים בסטייל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
חברת swiss פתחה נסיעה לשוויץ ליום רביעי הקרוב, אין אפשרות לקבוע באתר אלא רק במספר זה

41-61-582-17-50+

Tehilla Adler

משתמש מקצוען
יש ספינות מסחריות גרמניות מישראל לקפריסין.
שגרירות גרמניה פרסמה את הקישור הבא. עם הנחה לתושבי הדרום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה