דרוש מידע יש דרך לפתוח חשבון ג'ימייל חדש בלי סמס?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בלי לבקש טובות מאנשים...
או דרך לקבל סמס קולי
תודה!

סבא ישראל

משתמש מקצוען

אני לא יודע איך עושים את מה שכתוב שם ולא יודע אם זה עדיין אקטואלי

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מישהו מצא פתרון?
כי מה שהוצע שם זה גוגל ווייס שלא זמין בארץ

חסיד אמיתי

משתמש מקצוען
הכי טוב לפתוח דרך דף אינטרנט של חשבון גוגל אחר
ולא בכרטיסיה חדשה כי בדף ריק הם מפחדים שאתה רובוט ואז הם מבקשים סמס

דב פליי

משתמש פעיל
@אאססתתרר אני פתחתי חשבון לפני כמה דקות ולא כתבתי טלפון ולא כתובת מייל לשחזור והוא פתח לי החשבון

אציין שיש לי כתובת IP פרטית אולי זה קשור

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
@אאססתתרר אני פתחתי חשבון לפני כמה דקות ולא כתבתי טלפון ולא כתובת מייל לשחזור והוא פתח לי החשבון

אציין שיש לי כתובת IP פרטית אולי זה קשור
.
אפשר , הם שינו את מה שהיה ואפשר לעשות דלג על SMS
בפתיחת חשבון חדש? או בפתיחת החשבון הישן במחשב אחר?

דב פליי

משתמש פעיל
אצלי אין כפתור דלג:confused:
אולי קשור באמת לIP שלכם

זה הקישור שאני פתחתי איתו

ככה נראה העיצוב החדש לפיחת חשבון אצלי

1.png

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הצלחתי דרך הקישור הזה
לא יודעת אם זה בזכות הקישור או בזכות ששיניתי את השם של המייל (כי ניסיתי אח"כ שוב בקישור הזה עם השם שרציתי בהתחלה והוא ביקש סמס)
איך שלא יהיה, תודה רבה רבה!

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אפשר לקבל הקוד לטלפון בהשמעה קולית לפי הזכור לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה