יש דרך להעביר תגית של קובץ מוזיקה לאקסל?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלום
אני זקוק לעזרה. יש לי קובצי מוזיקה [שיעורים] עם תגיות כדוגמת "פרשת תצוה" ועם כותרת "המשכן וכליו" ועם תמונה, ואני מעונין ליצור מהם מסד נתונים בקובץ אקסל, שעל ידי לחיצה אחת כל השיעורים יסודרו בקובץ עם פרטיהם והתמונה.
האם הדבר אפשרי?

מי שאמר

משתמש רשום
לא מכיר
אבל אולי MP3TAG יעזור לך

קבצים מצורפים

• mp3tagv252setup.rar
    3 MB · צפיות: 12

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י מי שאמר;1194844:
לא מכיר
אבל אולי MP3TAG יעזור לך

תודה. את התוכנה הזאת יש לי. אבל משום מה כשאני סוגר לאקסל הוא לא מביא כל קובץ בשורה נפרדת אלא יוצר בלאגן בקובץ. מסתבר שישנן הגדרות כיצד ליצא ואיני יודע אותן.

נח

משתמש רשום
נכתב ע"י נירוש;1195363:
תודה. את התוכנה הזאת יש לי. אבל משום מה כשאני סוגר לאקסל הוא לא מביא כל קובץ בשורה נפרדת אלא יוצר בלאגן בקובץ. מסתבר שישנן הגדרות כיצד ליצא ואיני יודע אותן.

היצוא הוא לקובץ TXT , אח''כ ניתן להעתיק ולהדביק לאקסל ע''י שימוש באשף יבוא טקסט, או בוורד המרת טקסט לטבלה.

א

אליהו פריד

אורח
for %i in (*.MP3) do Echo %i >> Shiurim.txt

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י אליהו פריד;1195920:
for %i in (*.MP3) do Echo %i >> Shiurim.txt

כמעט הבנתי, רק הנקודה שלפני ה- txt בסוף לא לגמרי ברורה לי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה