ישומים לנוקיה 225

חתול חברבר

משתמש חדש
שלום לכולם אני יודע בוודאות שיש משחקים לנוקיה 225 אבל אתרוג פותח את האתר אבל לא נותן להוריד ושם רואים שיש בוודאות שיש יישומים לנוקיה 225 וגם ראיתי אצל חבר ישומיים על נוקיה 225 אז אם מישהו יכול להוריד לי אני ישמח מאד
תודה רבה!!!!

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
הצלחתי להוריד משהו אבל לא ניתן להעלות לפה קובץ כזה...

sol key

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
זה נותן לי להוריד אבל זה לא נותן להעלות לפה...

קודם כל-בן אדם.

משתמש פעיל
שלום לכולם אני יודע בוודאות שיש משחקים לנוקיה 225 אבל אתרוג פותח את האתר אבל לא נותן להוריד ושם רואים שיש בוודאות שיש יישומים לנוקיה 225 וגם ראיתי אצל חבר ישומיים על נוקיה 225 אז אם מישהו יכול להוריד לי אני ישמח מאד
תודה רבה!!!!
לא נראה לי שנוקיה 225 פתוח להתקנות...
מבחינת תוכנה. אולי בצריבה מחדש, אבל אז תצטרך הרבה יותר מאשר רק משחק בודד...

קשת י.א

משתמש רשום
@sol key חבל על המאמצים זה לא יעבוד
כבר דיברו על זה
ויש עוד...

חתול חברבר

משתמש חדש
נוקיה.jpg
זה מה שיש לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה