דיאטה ירידה במשקל

yudb

משתמש סופר מקצוען
כבר כתבתי פעם, אחת מקרובותי, בחורה מלאה ממש, ניסתה לאורך השנים המון סוגי דיאטות, עד שמישהי אמרה לה שתמדוד חום, והחום הרגיל שלה היה בסביבות 35, וזו הסיבה שהשומנים לא מספיקים להשרף או לא יודעת בדיוק את ההגדרה. על כל פנים מה שהיא עשתה, חפשה ברשת מישהי שמחממת את הגוף, והלכה אליה פעם בשבוע וההיא עבדה עליה על סדין חם, ובמזגן על חום עד שהזיעה והזיעה, תוך כ4 חודשים ירדה 20 ק"ג. (בתחילה שאלה אותה מה היעד - אמרה סתם לרדת 20 ק"ג ולא חלמה שזה יקרה...)
יש אפשרות לפרט על זה.
זה מעניין אותי.

עד מתי

משתמש מקצוען
ממש רוצה לרשת במשקל
אני מיניקה ( תינוקת בת 3.5 חודשים שניזונה רק מהנקה )
האם ניקוי רעלים של פוראוור מתאים להנקה??
יש המלצה על תוכנית אחרת שיכולה לעזור ?
ממש חשוב לי לרדת הרבה ומהר ומצד שני לא לפגוע בהנקה
יש חיה כזו?
תודה

בול-בשבילך

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מי שרוצה, צריכה לרדת הרבה במשקל
זה רק זריקות הרזיה
וכמובן לשתות הרבה 2 , 3 ליטר ביום
ולשמור על תזונה נכונה

ד.י.

עימוד ספרים מקצועי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
מי התנסתה עם סלים פיט של איציק וציפי שינברגר? או ששמעה ממקור ראשון אם כדאי?
1719101179967.png

"תוכנית הליווי שנמשכת 90 יום תתן לכם פתרון לבעיית השמנה אחת ולתמיד ותהפוך אתכם להרבה יותר קלילים ואנרגטיים"

נערך לאחרונה ב:

אתי פרידלנדר

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אמת, לא עברתי על כל ההודעות
רק אנסה לעשות סדר
קלין 9 :זו תוכנית ניקוי רעלים וירידה במשקל
כמה יורדים?- זה לא נכון ולא חכם להשוות בין גוף לגוף
רובם ירדו בין 2 ל 5 ק"ג
למרות שהיו לי מקרים בודדים שירדו "רק" 1 ק"ג אבל בן 8 ל 10 ס"מ היקפים

הרעיון ללמוד לסדר את הצלחת בכמות ובאיכות
האם ממשיכים לרדת או עולים הכל בחזרה?
אני לא מכירה דיאטה שאם לא שומרים ממשיכים לרדת ולא לעלות
ל קלין 9 יש המשך
איך לנהל נכון את סדר היום באכילה נכונה, שוב בכמות ובר=איכות
פשוט אורח חיים בריא!
אם יש עוד שאלות בשמחה
אתי פרידלנדר
050-4123036

fit plus - פיט פלוס

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
מה קורה אם לא שותים מספיק? איך זה קשור לירידה במשקל?
סליחה על הבורות.
המים עוזרים לפירוק השומן, משפר את כל התהליך המטאבולי בגוף, ועוד הרבה דברים טובים,
אין ספק של שתים עד 3 ליטר ביום משפרים משמעותית את התהליך הירידה,
חוץ מזה המים משפרים את מראה העור ומנקה
אז פשוט לפתוח את הברז ולשתות,
חשוב רק לשים לב ששותים בהדרגה כך המים נספגים טוב יותר בגוף,
אם את רוצה אפשר להכינהס כאן בקישור לבקש מדריך לשתיה נכונה
בהצלחה.

מציצה

משתמש מקצוען
מי התנסתה עם סלים פיט של איציק וציפי שינברגר? או ששמעה ממקור ראשון אם כדאי?
צפה בקובץ המצורף 1686850
"תוכנית הליווי שנמשכת 90 יום תתן לכם פתרון לבעיית השמנה אחת ולתמיד ותהפוך אתכם להרבה יותר קלילים ואנרגטיים"
אם את מתכוונת לזה מבית שמש נראה לי אז כן
מכירה מקרוב משהו שירד 35 קילו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה