ירושלמים! איפה לטייל בירושלים?

מיש

משתמש צעיר
האם הפארק בגילה גדול, האם יש גם מתקנים וגם מדשאות?
משהו בסגנון גן העצמאות?

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפארק גדול מאד, כר דשא ענקקק, מתקן מרכזי משולב מגלשות ענקקק (המתאימות גם למבוגרים...) שפע נדנדות, מתקן רכבת מדומה מלאה קרונות לקטנטנים, שולחנות ישיבה וספספלים סמוכים למתקנים, ברזיה. גן נקי ומטופח להפליא.
אבל הכי כיף שם היה שלא היה צורך לחכות בשום מתקן בתור. בגן העצמאות כשהיינו בבין הזמנים שנה שעברה היו תורות ארוכים לכל מתקן של לפעמי חצי שעה המתנה מלווה במריבות וצעקות, ולבסוף 2 דקות ומעיפים אותך הלאה.

מנגו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י start;1055698:
הפארק גדול מאד, כר דשא ענקקק, מתקן מרכזי משולב מגלשות ענקקק (המתאימות גם למבוגרים...) שפע נדנדות, מתקן רכבת מדומה מלאה קרונות לקטנטנים, שולחנות ישיבה וספספלים סמוכים למתקנים, ברזיה. גן נקי ומטופח להפליא.
אבל הכי כיף שם היה שלא היה צורך לחכות בשום מתקן בתור. בגן העצמאות כשהיינו בבין הזמנים שנה שעברה היו תורות ארוכים לכל מתקן של לפעמי חצי שעה המתנה מלווה במריבות וצעקות, ולבסוף 2 דקות ומעיפים אותך הלאה.

תגידו על איזה פארק גילה מדובר? פספסתי משהו?
אני ירושלמית מאז ומתמיד,
פארק גילה זה הפארק שקרוב למסוף אגד בגילה נכון?
אז זה באמת פארק מקסים ושקט (בדקנו אותו בבין הזמנים של ניסן. הפעם עוד לא הגענו אליו)
אבל אין שם לונה-פארק כמו שהשתמע מההודעה המצוטטת. זה פארק די ישן, יש שם מגרש כדורסל, יש מתקנים לילדים אבל "משומשים" ללא הצללה (והם רותחים למגע בשעות החום!), לא משהו מלהיב מידי. על אף שמכיוון היער נושבת רוח מרעננת מאוד. לדעתי החיסרון של המתקנים בשמש ענק! הם כמעט לא היו שמישים בחום הזה.
זה פארק גילה.
(כלומר, אם תבקשו ממשהו מהתושבים הכוונה לפארק גילה - לשם תגיעו!)

יש פארק נוסף בגילה הרבה יותר יפה, אבל זה לא "פארק גילה". זה משהו אחר, איפשהו בדרך. באמת הרבה יותר יפה וסימפטי.

לגבי בני הדודים, הם גרים קרוב לשם, אבל לא שם ממש...
ועוד משהו, הם נמצאים בכל פינה בירושלים. לא תצטרכי לחפש מיד לעומק...

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נדמה לי היה שם שלט פארק נייברג, והוא בטוח לא פארק ישן. היינו בו מהשעה 6 וחצי בערב כך שאין לי מידע לגבי השמש היוקדת, היה לנו אחרי השקיעה שם קררר. לא יודעת היכן השתמע מהודעתי שיש שם לונה פארק! ממש לא, יש שם מתקן גדול עם מגלשות ענקיות ישרה ומסתובבות כמו צינורות. בסמוך היה כר דאש ענק.
קו 71 מגיע מול הפארק ממש, קו 72 2-3 דקות הליכה הוא עוצר אחרי הרמזור.
ראיתי שם גם את קו 31 עוצר.

מנגו

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י start;1055710:
נדמה לי היה שם שלט פארק נייברג, והוא בטוח לא פארק ישן. היינו בו מהשעה 6 וחצי בערב כך שאין לי מידע לגבי השמש היוקדת, היה לנו אחרי השקיעה שם קררר. לא יודעת היכן השתמע מהודעתי שיש שם לונה פארק! ממש לא, יש שם מתקן גדול עם מגלשות ענקיות ישרה ומסתובבות כמו צינורות. בסמוך היה כר דאש ענק.
קו 71 מגיע מול הפארק ממש, קו 72 2-3 דקות הליכה הוא עוצר אחרי הרמזור.
ראיתי שם גם את קו 31 עוצר.

ההדגש שלי היה שזה לא פארק גילה, כי אם הם יבררו על פארק גילה הם לא יגיע ולהיכן שכיוונת אותם.
הפארק שאת מדברת עליו באמת יפה הרבה יותר, אני מכירה אותו, אנחנו ממנגלים שם קבוע.
רק לא זכרתי את השם.
אבל זה לא פארק גילה.

פארק גילה ממוקם בקצה השכונה, ליד המסוף.

sh12

משתמש מקצוען
https://maps.google.com/maps?q=פארק...hq=פארק+זידנברג,&hnear=גילה,+ירושלים&t=m&z=17
זה הפארק המדובר. אכן מאד מאד מוצלח ויפה.
נוסעים בקו 71 / 72 / 31 / 32 ורואים את הפרק לפני הסיבוב. יורדים מיד אחריו.
א"א לפספס. זה מתקן גבוה עם מגלשות ירוקות.

פארק גילה הישן והגדול, מתאים מאד לפיקניק משפחתי וכדו' וממוקם ליד המסוף.

שכונת גילה היא שכונה יהודית, ויש בה אפילו אזורים מתחרדים הגדלים ומתפתחים.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תשובה בקשר לסטף:
עשינו בטעות סיבוב ענק. בעקרון תבקשו הדרכה ואז זה די קרוב לתחנה. עדין הליכה של כרבע שעה - אם הולכים על הכביש. אפשר גם להתחיל את המסלול מטר מהתחנה. זה שתי אפשרויות לבחירה. תלוי מה גיל הילדים.

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
האם יש כאן מישהו שהיה בפארק זיידנברג?
יש שם תאורה בלילה? יש אפשרות למנגל?

יוכיש

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י grafix;1058158:
האם יש כאן מישהו שהיה בפארק זיידנברג?
יש שם תאורה בלילה? יש אפשרות למנגל?
כן יש תאורה בלילה, ויש שם אפשרות למנגל,

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה