ב.ד.ה. יקותיאל יצחק בן חנה, אפילו לא בן שלוש עשרה! - בד"ה

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
@Harmonyapro, שאלתי על הביופסיה, הן מדוע עושים והן כיצד תתכן תשובה תוך פחות מעשרה ימים, הסבירו לי שיש סוגים, רוצים לראות בכלל כיוון, טחו עיני הרופאים מראות הבעיה.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
@Harmonyapro, שאלתי על הביופסיה, הן מדוע עושים והן כיצד תתכן תשובה תוך פחות מעשרה ימים, הסבירו לי שיש סוגים, רוצים לראות בכלל כיוון, טחו עיני הרופאים מראות הבעיה.
תראי, בעקרון יש לי מה לענות על זה למרות שלא למדתי רפואה אף פעם, בטח לא בתחום הזה, אבל החיים לימדו..
כיוון שמדובר בנושא ארוך וסבוך מעדיפה לא להיכנס לזה ולשאיר את האשכול נקי לתפילות, כי זה מה שחשוב עכשיו,
וחוץ מזה למה לחפור בנושאים כאלו? ''מוסיף דעת מוסיף מכאוב'' אז בשביל מה??
אני לא מכירה אותך, אבל כן חשוב לי לומר לך אל תחפשו להבין בנושאים כאלו זה סתם מכניס מחשבות ופחדים, לדברים שלא היו ולא יהיו גם בעז''ה.
תחשבו חיובי ותאמינו בזה עם כל הלב!! וזה מה שיהיה בעז''ה!!
אם תרצי בכ''א אין לי בעיה לפנות אליך באישי.

BS''D

משתמש פעיל
וואו כמה שאני מבינה אתכם...

עברנו משהו דומה (שהוזכר כאן) ממש לפני חודש... זה סיוט מטורף!!!
מאחלת לכם מכל הלב!! שכמו שאנחנו זכינו לראות ממש נס עצום!!!

תזכו גם אתם בקרוב לבשורות טובות ורפואה שלמה בקלות בלי צורך בשום טיפול וכד'!!!!

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
רפו"ש במהרה
אמן!
תודה!
וואו כמה שאני מבינה אתכם...

עברנו משהו דומה (שהוזכר כאן) ממש לפני חודש... זה סיוט מטורף!!!
מאחלת לכם מכל הלב!! שכמו שאנחנו זכינו לראות ממש נס עצום!!!

תזכו גם אתם בקרוב לבשורות טובות ורפואה שלמה בקלות בלי צורך בשום טיפול וכד'!!!!
ראיתי, באמת מרגש!!!
אמן ותודה רבה!

תולעת ספרים ראשית

משתמש מקצוען
תראי, בעקרון יש לי מה לענות על זה למרות שלא למדתי רפואה אף פעם, בטח לא בתחום הזה, אבל החיים לימדו..
כיוון שמדובר בנושא ארוך וסבוך מעדיפה לא להיכנס לזה ולשאיר את האשכול נקי לתפילות, כי זה מה שחשוב עכשיו,
וחוץ מזה למה לחפור בנושאים כאלו? ''מוסיף דעת מוסיף מכאוב'' אז בשביל מה??
אני לא מכירה אותך, אבל כן חשוב לי לומר לך אל תחפשו להבין בנושאים כאלו זה סתם מכניס מחשבות ופחדים, לדברים שלא היו ולא יהיו גם בעז''ה.
תחשבו חיובי ותאמינו בזה עם כל הלב!! וזה מה שיהיה בעז''ה!!
אם תרצי בכ''א אין לי בעיה לפנות אליך באישי.

צודקת.

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
גילו את המחלה במעטפת המוח
ה"י

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

עיצוביישן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מה המקור? בדקנו עם מקורבים למשפחה ועדיין לא הגיעה תשובה.
ממש חשוב לי לדעת.
אני קרובת משפחה ואימתתי את זה עכשיו שוב
ולצערי זה אכן אמיתי

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה