שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

משפחת ש

משתמש צעיר
מדהים!
תודה על ההוראות המדויקות.
אני ממש לא יודעת איך כותבים פורמטים.
עשיתי העתק הדבק למה שכתבת, וזה מה שיצא.
אני רוצה שזה יהיה יותר יוקרתי בסגנון של הA שהעלתי.
פחות מדוייק כזה מסביב.
איזה הנחייה אני צריכה לכתוב?

וגם, איך פותחים מנוי חינמי בלאונרדו?
כאן

לגבי טשטוש הגבולות בצדדים אולי תנסו להפחית את רמת ההיצמדות לתמונה.

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
המון תודות. אמא'לה איזה משרד מאיים :) . בקיצור, חסר לבינה המלאכותית קצת בינה.
אני התכוונתי שמה שמחזיק את הזכוכית יהיה עשוי מצינור ולא מפרופיל רגיל של ברזל /אלומיניום.
1719740945224.png

1719740967303.png

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
א. תודה.
ב. זה ניסיון לחידוש כריכה לספר שהוצאתי בעבר.
ג. אני צריך עם פחות חיילים ושיראה שהם מכוונים נשק ליוון כול שהוא...
אם זה לכריכה לספר אני חושבת שאין לי אפשרות.. תנאי השימוש הם לשימוש אישי בלבד, ולא באופן מסחרי.
מתנצלת

לוש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה,
צריכה בבקשה בדחיפות תמונה של אולם עם במה,
תאורה צבעונית אולטרה ווילונות מאחורה לא לגמרי מוסטים.
אמור להראות כמו אולם לפני מופע.
אשמח אם משהו יכול להעלות.
תודה רבה!

יעזראלי

משתמש חדש
האשכול מיועד לבקשת יצירת תמונות בAI (לא סתם שיתופים)
לי יש מנוי לכמות מוגבלת של תמונות במודל DALL-E 3 כך שאוכל לעזור בזה (לא ידוע לי על מודל דאלי 3 בחינם)
אני צריך לוגו בשביל חברת דרייברים בשם דרכי רבותינו עם תמונה של זקנים רבנים תודה מראש!
0556772501

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
שלום וברכה,
צריכה בבקשה בדחיפות תמונה של אולם עם במה,
תאורה צבעונית אולטרה ווילונות מאחורה לא לגמרי מוסטים.
אמור להראות כמו אולם לפני מופע.
אשמח אם משהו יכול להעלות.
תודה רבה!
1719769204091.png

1719769419822.png

1719770161621.png

נערך לאחרונה ב:

טולדנו

משתמש צעיר
אני צריכה תמונת ספארי יפה של כל מיני חיות מסתובבות בחופשיות רק קת ירוק קצת מדברי משהו עדין וחי אולי עם אגם קטן נחמד ממש תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה