שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@רועי COPY רקמה
captivating-photograph-of-a-beautifully-embroidere-dZufYzEpS-i_GoYUGrXpIg-pLXynAY4R22HBsk_XqN...jpeg
captivating-photograph-of-a-beautifully-embroidere-LjFQTn2gQDO6NEzaSvH69A-pLXynAY4R22HBsk_XqN...jpeg

חיוש ל

משתמש חדש
אשמח לרקע עם לב חצוי שיתאים לי לחצי שנה לחתונה תודה רבה רבה!!!

ישראל קאיקוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צהריים טובים.
רציתי לדעת האם שייך לייצר בבינה מלאכותית ילד עם שער ארוך וכיפה כשהאבא שלו גוזז לו את השערות?
{יענו טקס חלאקה}

היי אשמח לבחור שוכב שמחזיק תינוק על הספה והבחור נרדם והתינוק מסתכל עליו (כלומר הבחור ניסה להרדים את התינוק ובסוף התינוק הרדים אותו..)

ישראל קאיקוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
ישר כוח גדול

אפשרי לעשות את האבא בסגנון חבד"י (דהיינו כובע קניטש ובלי פאות)?
והאם אפשר להשים כמה כאלה על קרון של משאית פתוחה?
קבלו את החבדני"ק (לא ממש אבל הכי קרוב....המשאית מאד סיבכה את העניינים ובלבלה את הבינה משום מה)
a-heartwarming-photo-captures-a-tender-moment-betw-cOh4ZK6zS36HoAb_BrGi1w-8n_h6LWaTZe84dQttEp...jpeg
a-heartwarming-photo-of-a-two-year-old-boy-with-si-nstpu4VNReWbrhSQfrexNg-Oj0FIPzgS0q8X3CJMH4...jpeg
a-heartwarming-photo-of-a-two-year-old-boy-with-si-avbYvsx3TsWSeDHpoGWDTQ-Oj0FIPzgS0q8X3CJMH4...jpeg
a-cute-two-year-old-boy-with-flowing-blond-hair-an-l8LPbTfYST-2qy8uYrsaZA-O54sp-ICS3WjOIrgSwW...jpeg
a-cute-two-year-old-boy-with-flowing-blond-hair-an-cFUqXWGoQqukDB021wtVwQ-ds54jrrJSzyh_PuelR3...jpeg

טברינית מקורית

משתמש פעיל
אשמח לתמונה של אבא חסידי יושן על ספה בצבע אפור ותינוק בן מטפס עליו וצוחק
ולידו על הרצפה ילדה בת שלוש שיש לה שיער חום פתוח אם פוני בובה שמשחקת במגנטים

א גוטא מנט'ש

משתמש צעיר
אפשר תמונה של משפחה (הורים ו-2 בנות קטנטנות...) ביום צילומים על דשא, וברקע חוף ים. (יראו תיק מלא אוכל, סטים של בגדים, צעצועים, כובעי שמש ועוד...)

תודה רבה מראש!

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
וואו איזה נדיבות יש כאן! ואנשים מוכשרים!
עכשיו תורי לבקש :)
אני צריכה ילד וילדה בגילאי גן, מחזיקים ביד רמקול ושרים, בסגנון ציורי חמוד, לגן דתי.
אני מכירה רק את לאונרדו, ושם לא הצלחתי ליצור משהו חמוד.
הא, ועדיף שיהיה על רקע לבן.
תודה רבה!!!

גמרא ודי!

משתמש חדש
בקשה מיוחדת:
אם מישהו יוכל לעשות מודעת הזמנה לברית (ללא כיתוב), א.דף ברקעי תכלת עם מסגרת זהב. ב. עיטורים של עגלה ונעלי תינוק הזווית הדף. ג. ציור רקע בהיר של ירושלים, לדוגמא חומת ירושלים עם מגדל דוד בשולי הדף (בתוך המסגרת).
תודה רבה ישמח אותי מאוד עם מישהו יעשה לי את זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה