שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
לא קריטי, מישהו יכול לבדוק מה קורה אם כותבים "קרח עם שער שיבה" ולהעלות לכאן?
קרח 2.jpg
קרח.jpg

הכל זה מתנות

משתמש רשום
המשתמש נחסם
אולי בבקשה תוכלו לעזור לי?
אני רוצה להעניק תמונה סלונית במתנה בחלומי אני רוצה שיהיה בתמונה: רקע של פולין , עדיף גליציה עם ילד יהודי עם קסקט מחכה עם ילקוט - לא לרכבות המוות אלא להסעה לחיידר כביכול, בידו ספר קודש ומרחוק רואים את הרכבת מגיעה אם היה לידו כמה אפרוחים וברווזים...

כמו כן אני גם מחפשת תמונה יפה של סמטאות צפת וגם שם ילד מחכה עם ספר קודש לאיזה רכב מעניין שנראה מגיח מרחוק לבית ספר....
תודה ענקית!

לייצי

משתמש פעיל
תודה אין מילים
יש סיכוי שאפשר עם ציצית?

נערך לאחרונה ב:

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אני רוצה להעניק תמונה סלונית במתנה בחלומי אני רוצה שיהיה בתמונה: רקע של פולין , עדיף גליציה עם ילד יהודי עם קסקט מחכה עם ילקוט - לא לרכבות המוות אלא להסעה לחיידר כביכול, בידו ספר קודש ומרחוק רואים את הרכבת מגיעה אם היה לידו כמה אפרוחים וברווזים...
1721581437332.png

1721581455626.png

כמו כן אני גם מחפשת תמונה יפה של סמטאות צפת וגם שם ילד מחכה עם ספר קודש לאיזה רכב מעניין שנראה מגיח מרחוק לבית ספר....
1721581973525.png

1721582014561.png

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מי יכול להעלות "כבשה בין שבעים זאבים" משהו דרמתי.

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@לוצ'י
תפסת אותי תוך כדי הנסיונות לתאר לבינה ציצית...:sne:
מה כתבת בשביל סגנון כזה?
ילד חרדי עם חולצת טי חלקה, מכנסיים קצרות וכיפה כחולה קטנה יושב על כיסא. סגנון מאויר. רקע לבן
וואוו
אפשר פרומפטים? : )
רקע של עיר בפולין , עדיף גליציה עם ילד עם כובע קסקט חום מחכה עם ילקוט בסגנון ישן לרכבת עם קטר שחור חלק , בידו ספר קודש ומרחוק רואים את הרכבת מגיעה אם היה לידו כמה אפרוחים וברווזים...

סמטאות צפת ריקות, ילד חרדי עם חולצה לבנה מכנסיים שחורות וכיפה שחורה קטנה, עומד ומחכה בציפייה עם ספר עתיק עם כריכה חלקה בידו וילקוט על גבו, להסעה של תלמידים שנראה מגיח מרחוק....

העתקתי מה ש @הכל זה מתנות כתבה, ושיניתי קצת לפי העניין

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
@לוצ'י
תפסת אותי תוך כדי הנסיונות לתאר לבינה ציצית...:sne:
וואו, אתגר מעניין!
הצלחת?
ילד חרדי עם חולצת טי חלקה, מכנסיים קצרות וכיפה כחולה קטנה יושב על כיסא. סגנון מאויר. רקע לבן

רקע של עיר בפולין , עדיף גליציה עם ילד עם כובע קסקט חום מחכה עם ילקוט בסגנון ישן לרכבת עם קטר שחור חלק , בידו ספר קודש ומרחוק רואים את הרכבת מגיעה אם היה לידו כמה אפרוחים וברווזים...

סמטאות צפת ריקות, ילד חרדי עם חולצה לבנה מכנסיים שחורות וכיפה שחורה קטנה, עומד ומחכה בציפייה עם ספר עתיק עם כריכה חלקה בידו וילקוט על גבו, להסעה של תלמידים שנראה מגיח מרחוק....

העתקתי מה ש @הכל זה מתנות כתבה, ושיניתי קצת לפי העניין
תודה!

ר-צינית

משתמש מקצוען
יוצרי ai
תודה אין מילים
יש סיכוי שאפשר עם ציצית?
תודה שאתגרת אותי!
@לוצ'י , מוזמנת לנסות גם את החוויה... את תהני, ואולי תצליחי ליצור משהו יפה באמת.
מה שהצלחתי זה תמונה אחת, חביבה ולא מקצועית:
1721584390567.png

1721585373508.png
1721585417186.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה