יעוץ לקניית רכב 7 מקומות

גוייבה

משתמש רשום
בעצם זה אומר שברכב הזה אתה מקבל בעסקת חבילה גם תיקונים.......
אין לי כח לזה

זה בדיוק

משתמש פעיל
שווה. חד משמעית.
אבל, תהיה חייב לבדוק את האוטו - גם במכון בדיקה, וגם לגבי הקילומטראז' - לנסות ככל האפשר להבין מדברי המוכר האם אכן מד האוץ מדויק או שייתכן ששיחקו אתו. ניתן לבדוק גם ברשיון הרכב מהשנים האחרונות האם זה הגיוני.

TO GO

משתמש פעיל
טויוטה ורסו / מיצובישי אאוטלנדר/ סובארו xv
מה מבינהם הכי ממומלץ בשנתונים 2015-2016?

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ורסו בלי ספק אחריו מיצובישי
הסובארו אם אני לא טועה הוא 5 מקומות

נערך לאחרונה ב:

TO GO

משתמש פעיל
נכון,הסובארו הוא 5 מקומות, אבל בא בחשבון.
השיקול הוא נוחות, חסכון בדלק, ועדיף רכב גבוה.

זה בדיוק

משתמש פעיל
נכון,הסובארו הוא 5 מקומות, אבל בא בחשבון.
השיקול הוא נוחות, חסכון בדלק, ועדיף רכב גבוה.
נוחות ורכב גבוה - אאוטלנדר בינוני ו-xv יותר טוב. ורסו פחות מהבחינה הזו.
חסכון בדלק - אין על הורסו.
עוד משהו - הורסו יקרה מכולם, וכמובן למכור אותה בבוא היום זה הכי קל. את ה-xv - יהיה הכי קשה למכור.
סוף פסוק - בשיקולים האלו האאוטלנדר הוא הממוצע.

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הסובארו שותה המון כי הוא 4+4 טוענים שהסובארו מותאמים להסבה לגז אבל אני מכיר מישהו שנפל אם זה והלך לו מנוע אחרי 10000 ק"מ

זה בדיוק

משתמש פעיל
הסובארו שותה המון כי הוא 4+4 טוענים שהסובארו מותאמים להסבה לגז אבל אני מכיר מישהו שנפל אם זה והלך לו מנוע אחרי 10000 ק"מ
שותה המון, אבל לא בגלל ההנעה הכפולה, רק בגלל מנועי הבוקסר של רכבי הסובארו.
הסבה לגז עלולה לגרום לתקלות בכל רכב. הימור ככל ההימורים.

שוכן בדד

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם לא קריטי הגודל של הפגז', אז אני ממליץ בחום על וורסו. אני מתעלל בה בצורה אכזרית כבר יותר משלוש שנים, והיא לא ראתה מוסך אפילו פעם אחת [חוץ מטיפולים כמובן].

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הסבה לגז עלולה לגרום לתקלות בכל רכב. הימור ככל ההימורים.
לא מדויק ברישמי סובארו מותאמת להסבה לגז (מנועים שמותאמים להתחממות יותר גבוהה לצורך הפקת האנרגיה מגז) ולכן לא מאבדים אחריות יבואן לרכב שעבר הסבה ויש גם מדינות באירופה שהרכבים נמכרים כבר אם מערכת גז אבל בכל זאת אני מכיר אנשים שנפלו אם זה

איבאיבא

משתמש פעיל
אשכול נהדר!!!

בתקציב של עד 40 אל"ש יש ורסו עם קילומטרז גבוה באזור 300000, זה עדיין שווה יותר ממאזדה 5 עם כחצי מהקילומטרז?

leaha

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מה עם רודיוס?
אף אחד לא הציע
ואני רואה הרבה על הכביש.

זה בדיוק

משתמש פעיל
מה עם רודיוס?
אף אחד לא הציע
ואני רואה הרבה על הכביש.
רודיוס הוא אוטו נוח מאוד מבחינת המרחבים שהוא מציע, בכלל לא בקטגוריה שנידונה כאן.
אבל ברודיוס יש בלאי גדול יותר באופן משמעותי לעומת הקטנות - ורסו, מאזדה 5 ועוד.
והבלאי גם יכול להסתיים בתקלות שהעלויות שלהן לא מצדיקות את ההשקעה.
לסיכום: לא מומלץ אם ניתן להסתפק בפחות, וניתן לשקול במקרה של צורך ברכב ענק, חסכוני ועם תקציב לא משופע, תוך לקיחת הסיכונים הנ"ל.

זה בדיוק

משתמש פעיל
איך ה קשקאי +2 ?
קשקאי + 2!
נעלם מתחת לרדאר המוצר הזה!
לקוח שלי קנה אותו, ולא גומר לברך.
מדובר ברכב יחסית קטן שדחפו לו 2 מושבים בסוף, אבל המאזדה 5 לא מפרגנת הרבה יותר... צריכת הדלק שלו סבירה לחלוטין, יפני אמין, גבוה, ועוד משהו שבעיני זו מעלה - לא מושך מבטים.
רק שים לב שוב - המושבים האחוריים צפופים, ולא יתאימו לכל אחד, אפי' לא לכל ילד. לא רוצה להחליט בשבילך, אבל פשוט תבדוק.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה