דרוש מידע ילד בן 12 שמרביץ להוריו

מצב
הנושא נעול.

בום על קולי

משתמש צעיר
מקובל עליך שמבוגר יעיף את הילד שלך מהמדרגות?
כנראה יש פתרונות נוספים, כמו להרחיק אותו בתקיפות או לדבר עם ההורים, וכנראה גם שלל פתרונות נוספים.
הייתי כועסת מאד ולמעלה מכך אם מבוגר היה מתנהג באלימות כזו כלפי ילד שלי. גם אם הילד התנהג כלפי אחרים באלימות. אין צורך לספוג את המכות, יש דרכים אחרות להפסיק אותן מבלי להפעיל כוח רב כל כך כמבוגר על ילד.
התשובה היא שלא מקובל עלי שח"ו בני ירביץ לכל הילדים ו50 ילדים יפחדו ממנו בצרחות להוריהם.
אהה ואם זה הפתרון, זה נכון גם למי שיקר לי. כן.
אין פתרונות אחרים, הכל נוסה שם.
אני מאמין שאותו הטמבל המבוגר לא באמת העיף אותו את כל המדרגות אלא זה היה ביטוי שמשמעותו שהמבוגר הכה את הילד כפי המגיע לו.
לפי ההלכה אסור להזמין משטרה ללא נזק בפועל.
ולכל אלו שמצקצקים בלשונם תנסו לחשוב מה היה קורה לו הילד שלכם היה הנפגע. לא הייתם מרביצים לילד הפוגע?
המבוגר לא חצה שום קו אדום, הוא פשוט דאג לילד שלו.

אגב זה לא נושא האשכול אלא מה עושים עם הילד שמרביץ להורים. נא לזכור.
הוא העיף אותו את המדרגות כפשוטו, כמבוגר לא כילד שלא יודע איפה הראש ואיפה הרגליים.
אני קוראת מה שכתוב פה מילולית.
למה החלטת להגן עליו, אין לי מושג.
אנחנו כאן בענין להגן על הפלשתינאים המסכנים מהחמאס שסובלים כבר שנה.
מי התוקף ומי המותקף, עולם הפוך ראיתי.
או שכבר לא היה מסוגל להשיב....
אבל שום אלימות לא מוצדקת, ברור שלא מצד הילד וקל וחומר לא מצד המבוגר, זה רק ילמד אותו להיות יותר אלים, מוכח!!!!!!
זה נכון שאם ילד לא אכל לא מרביצים לו כי זה מלמד אותו...
הגראי"ל אמר להכות ב' משניים, שקר והכאה שהילד.
מבוגר שמרים ידיים על ילד מעשה חמור ביותר
אכן קיצוני. אני לא הייתי נוהג כך, אבל אלו לא היו הילדים שלי שחטפו בלי סוף. עדיין לא היו לי אז.

דוגרי באמת

משתמש רשום
ממש לא! אם ילד מגיע למצב כזה משהו אצלו לא מתפקד. הוא בהתפרצות זעם. שום סטירה לא תעזור
הוא הגיע למצב הזה כי חלחל לתודעתו האווירה והגישה שרווח כיום שלילד יש זכות וכו' תעברו שוב על האשכול ותבינו שאם הילד מרגיש חצי מהרוח שנושבת זה משפיע על תעוזתו וחוצפתו כמובן שזה מגיע ממצוקה
אני סבור שזה גם יועיל להרגשת הילד שיבין את מקומו

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אם אפשר לעצור להחזיק לו ממש חזק את הידיים שלא יוכל להזיז אותם
ולהגיד באופן הכי חד משמעי שבפעם הבאה שזה קורה תענישו אותו בעונש ממש חמור
(בפעם הבאה פשוט נכה אותך בחזרה)
בסופו של יום זה גבול שאם הילד רואה שלא עומדים עליו זה ממש גרוע
וזה לדעתי הצעד שאתם צריכים לעשות
זו תגובה שעוזרת עם ילד בן שנתיים, ילד בן 12 הוא גדול וחזק, ואם כבר הגיע למצב של אלימות- אלימות רק תגביר לו את זה!!!!

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
הוא העיף אותו את המדרגות כפשוטו, כמבוגר לא כילד שלא יודע איפה הראש ואיפה הרגליים.
@moshe moshe בבקשה, קיבלת תשובה.
בעיניי זה חוצה את כל הגבולות האפשריים.
ולא, אני לא בעד שילדים התפרעו. ההיפך הגמור.

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כשילד מרביץ כרגע אין זמן לחנך צריך פשוט לעצור אותו
צריך לעצור אותו, זה אקמול מיידי ונצרך.
כואב לי שכמעט אף אחד מהמגיבים לא מרחם על הילד, מנסה לחשוב מה מביא אותו לזה,
במילים אחרות טיפול שורש , אין ילד רע, יש ילד שרע לו.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
צריך לעצור אותו, זה אקמול מיידי ונצרך.
כואב לי שכמעט אף אחד מהמגיבים לא מרחם על הילד, מנסה לחשוב מה מביא אותו לזה,
במילים אחרות טיפול שורש , אין ילד רע, יש ילד שרע לו.
טיפול שורש לא עושים לילד של השכנים.

דוגרי באמת

משתמש רשום
לכל המצקצקים" אם הילד עומד חלילה להזיק לעצמו גם תצקצקו או תתנו לו שתי סטירות כדי להצילו מעצמו
כשילד מכה את הוריו זה גורם לו עצמו נזק נפשי עצום וחובה למנוע ממנו את הנזק מבלי להתייחס לעצם חומרת הדבר

moshe moshe

משתמש רשום
@moshe moshe בבקשה, קיבלת תשובה.
בעיניי זה חוצה את כל הגבולות האפשריים.
ולא, אני לא בעד שילדים התפרעו. ההיפך הגמור.
אז כן, אני מסכים שלהעיף את המדרגות זה מעבר לנדרש, והמבוגר התנהג כילד בעצמו. (אם כי, אם זה מה שגורם לילד להפסיק להתפרע אז לילד דרוש טיפול פסיכיאטרי דחוף. ולא, המציג אינו רופא.)
שתי סטירות שבדרך כלל עובדות יותר - זה תגובה נורמלית למצב. גם אם לא בתורת חינוך אלא רק כדי להגן על הילדים האחרים.
להעיף את הילד מכל המדרגות ניתן להבנה אך ורק כשהילד הפוגע מסכן חיים של ילדים אחרים.

נחמן גשייד BSW

עבודה סוציאלית והרצאות. קו תוכן 026249494
מנוי פרימיום
משתתפי פרוג היקרים תודה על המענה החם והסוער

שאלו כאן למה פירסמתי

אז הנה האמת הפשוטה: ביום ראשון היה לי מפגש עם ההורים המדוברים,
ואם כי עבדתי במרכז לאלימות במשפחה ועובד כיום בהדרכת הורים ויש לי משנה סדורה בנידון (אולי ארחיב בה בטור דעה בהזדמנות)
עם זאת,
אני מאמין בחשיבה מחוץ לקופסא וסיעור מוחות הגורמת להתאמה ייחודית שהרי כל אדם הוא עולם ומלואו ואיני מאמין בשטאנץ קבוע ואמון עיוור בכללים ואנשי מקצוע ( כולל אני) וחיפשתי את חכמת ההמונים
זהו, זה הכל!
ואכן נתרמתי, התשובות החכימו
יישר כח

מי שיוכל להסביר לי בפרטי על מה יצא הקצף ואיך להימנע מכך להבא אודה לו

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יי לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה