דרוש מידע ילדה בת חמש שלא נרדמת

מוריה שיטרית

מוריה עיצובים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
קופצת על האשכול (מקווה שזה בסדר)
הבת שלי בת שנה וחצי-קמה באמצע הלילה, ולא מצליחה להרדם
לוקח לה יותר משעה! עד שנרדמת חזרה,
בשעה הזאת- היא בוכה/ שותה בקבוק(מלא פעמים)/מדברת לעצמה
מה אפשר לעשות בשביל זה??
מה סדר יום שלה?
אם היא קמה בערך ב- 08:00 בבוקר
אז...
היא שוב ישנה שנת צהריים כשעה בערך בין השעות 12:00 ל - 13:00
ולהירדם חזרה לילה שלם בערך ב- 20:00,
אני מסדרת לילדי את היום וזה עובד מעולה

אם היא קמה אחד ללילה.... אז אולי כואב, חום,,,,
סדר יום רגיל אמור להשפיע על שינה טובה כל הלילה

ולתת לה להתפרק איך שאומרים: ריצה, קפיצה, גימבורי....

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
דחוף עיצה

הבת שלי בת חמש
פשוט מתקשה להרדם
שוכבת במיטה מלאא זמן ולא נרדמת
זה נורמלי שילדה בת חמש תרדם כל יום בעשר?????

אני פשוט לא יודעת מה לעשות
זה משגע אותי
אני הייתי מציע לבדוק אם היא לא סובלת בבית ספר מגורם כל שהיא

(חיה)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
יכול להיות שהגוף שלה צורך פחות שעות שינה, כל אחד והכמות שלו.
השאלה היא אם כשהיא כמה בבוקר היא עייפה מאד?
לא מצליחה לקום, בוכה, חוזרת לישון?
אם לא אז אין מה לדאוג.

חדזי

משתמש מקצוען
דחוף. איפה את קונה? אם זה לילדים זה צריך להיות נוזלי. לא?
אחותי עבדה כאחות במחלקת נוירולוגיה והיא התייעצה עם רופא מרדים ונוירולוג מומחה והוא אמר שזה תוסף מצוין. לא ממכר ואפילו מומלץ. לא לוקחת אחריות. אני נותנת לילדה שלי מידי פעם . אחיות שלי נותנות באופן קבוע לכל הילדים טרם נרשם צורך בטיפול בהתמכרויות...

ספרינגית

משתמש מקצוען
בעניין המלטונין... אני גם נותנת את זה לילדה קטנה(בת 3) בהמלצת כמה תזונאיות, לא ממכר. ההיפך לימד אותה לישון. היא היתה שוכבת כמה שעות במיטה ומנסה בכל הכח להירדם.... לא הצליחה. רחמנות! למה לסבול? אין לזה תופעות לוואי.
אבללללל.
צריך להזהר גם שיהיה בשעה קבועה כי אם לא זה יכול לשבש את ההורמונים(אני לא מבינה מה אני אומרת רק מצטטת אנשים שמבינים)
וחוץ מזה- לא לתת יותר מידי. אני בהתחלה נתתי לה שליש, זה שיגע אותה אחרי זה כל היום. הורדתי לרבע קטן- קצת פחות מרבע. ואז זה הסתדר ועבד יופי.
ילד שלא ישן מספיק זה גורם לו נזק, זה לא צודק שיש ילדים שלא צריכים לישון הרבה
איך את נותנת כדורים לילדה קטנה? לקוחת את זה ברצון ובקלות או שיש גם בנוזל?

ספרינגית

משתמש מקצוען
אחותי עבדה כאחות במחלקת נוירולוגיה והיא התייעצה עם רופא מרדים ונוירולוג מומחה והוא אמר שזה תוסף מצוין. לא ממכר ואפילו מומלץ. לא לוקחת אחריות. אני נותנת לילדה שלי מידי פעם . אחיות שלי נותנות באופן קבוע לכל הילדים טרם נרשם צורך בטיפול בהתמכרויות...
אני צריכה לטיסה .חד פעמית לכן לא אכפת לי גם אם זה לא מאד בריא...
איפה קונים והאם יש בנוזל בשביל ילדים?

levzahav

משתמש מקצוען
לא בולעים את זה!
מוצצים את הכדור, יש לו טעם שילדים אוהבים
חוץ מזה שגם שליש כדור משפיע אצלי! הכי הרבה הם בולעים את זה בטעות, זה ממש קטן. שימי לב שאת קונה של ה1 מיליגרם (ולא של ה5!) אני משתמשת בשל MAXI HEALTH

אני בודק

משתמש מקצוען
מנסיון
מקלחת חמה חמה לפני השינה עוזרת מאד.
עדיף השריה באמבטיה.

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
רק מניחה את זה פה, פורסם השבוע ב'משפחה':
"חשוב לדעת שכל התערבות חיצונית - עלולה לשבש את הקשר האנדוקריני שבין ההורמונים השונים ולגרום לחוסר איזון, שמתבטא לרוב בשיבוש פיזיולוגי, עצבי, רגשי או כולם יחד."
melatonin.jpg

לכל האמהות שכתבו פה שזה לא ממכר. (נגיד שזה נכון, למרות שזה לא הוכח מחקרית.) זה לא הפרמטר היחיד.
לתת הורמונים לילד שלא הוכח שזה הדבר היחיד שיכול לעזור לו... חבל.

זה לא נורמלי ולא בריא בכלל ויש לזה פטרון פשוט לתת לה לפני השינה מלטונין
זה עוזר לגוף להפריש את הרמון השינה. (לא לכולם זה מופרש אוטמטי)
את יכולה כמובן להתייעץ אם רופא ילדים, ממה שידוע לי כל הרופאים ממליצים על זה ואומרים שאין לזה בכלל סיכונים וזה לא ממכר (מנסיון בכמה ילדים)
יש את של מקסי הלט כדור מציצה בכשרות הבד"ץ על פי רוב מספיק לתת חתיכה קטנה ולא צריך אפילו כדור שלם.
קונים את זה בחנויות טבע, או במכירות ביתיות של ויטמין ביותר זול. (הכי זול זה להביא לבד מאמריקה)
איך מביאים מאמריקה?
אפשר קישור?

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תודה
מאיזה חברה?
אני משתמשת בזה:
לבת שלוקחת ריטלין - כדור אחד לפעמים לא מספיק.
ואתמול נתתי פעם ראשונה לבת אחרת ששכבה במיטה במשך למעלה משלוש שעות ולא הצליחה להרדם, ונרדמה תוך 2 דק'. אז אולי באמת היה מספיק לתת לה רק חצי כדור...

1654588109020.png

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מתאים למבוגרים ג"כ?
אנשים בגילאי 20-30?
לא ניסיתי,
אבל לכאורה אין סיבה שלא, כדאי לשאול בחנות טבע, אולי יאמרו שבגיל הזה כדאי את ה- 5 מ''ג.
לא מדובר בכדור שינה, מדובר בתוסף מזון, שמייצר את הורמון השינה, ולכן בעצם זה לא ממכר.

Michalir

משתמש פעיל
אני משתמשת בזה:
לבת שלוקחת ריטלין - כדור אחד לפעמים לא מספיק.
ואתמול נתתי פעם ראשונה לבת אחרת ששכבה במיטה במשך למעלה משלוש שעות ולא הצליחה להרדם, ונרדמה תוך 2 דק'. אז אולי באמת היה מספיק לתת לה רק חצי כדור...

צפה בקובץ המצורף 1133453
יש אתזה בארץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה