דרוש מידע יישור שיניים מחירים ושיטות, שתפו מנסיונכן

ש. צ. וינמן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית

eta92

משתמש צעיר
המכשיר שרבים מפרסמים עליו, קאריר, במקום אביזרים חיצונים, באמת תחליף מלא ואפקטיבי?

לייקית

משתמש מקצוען
מצטרפת להמלצה על ד"ר לינקס.
עובד בשיטה כזו שחוסכת עקירות לחלוטין. ילדה שאף רופא לא הסכים להתחיל איתה לפני עקירות, נראית מקסים אחרי הטיפול אצלו. ישר כמו סרגל.
ואגב, קחו בחשבון שעקירות לפני טיפול אורתודונטי לא מכוסות בביטוח קופות החולים. (לפחות לא במכבי). הן יכולות להוסיף 1000 ש"ח בקלות למחיר הכולל

לייקית

משתמש מקצוען
אני חושבת שהשוואות מחירים בתחום הזה הם לא נכונות בכלל, כי כל מקרה מתומחר לגופו.
אל תתעצלו ולכו אתם לכמה רופאים. אתם לא יודעים מה פלוני שאמר לכם מחירים אצל אלמוני היה מקבל אצל האורטודנט שהשוותם אליו.
אלא אם כן הוא מגיע ואומר לכם שאצל X קיבל הצעה כזו, ואצל Y על אותו מקרה קיבל הצעה אחרת.
ילד אחד שלי קיבל הצעות מחיר: אצל אחד -7,000 ש"ח, ואילו רופא אחר נחשב יותר, נתן הצעה של 3,600 בערך. (לא זוכרת מדויק)

נערך לאחרונה ב:

יראת

משתמש מקצוען
למתעניינים במודיעין עילית, אנחנו בסוף עשינו בכללית. בינתיים ממש בסדר. לאורטודנטיה - יש להם יחס אחר וזמינות תורים, לא כמו בטיפולים הרגילים. המחיר: 5900.

שאלה: משהו נתקל בשיניים חותכות חסרות?
יש גישה להשאיר רווח - ושם לשתול שן, או לצופף (אולי יהיה צורך לעקור למטה כדי לאזן
משהו ניסה את זה?

שמש!

משתמש מקצוען
אני מחפשת אורתודנט מקצוען
עם מחירים טובים
באלעד
יש המלצות?

(קיבלתי הצע"מ ממכבידנט ע"ס 6700)

eta92

משתמש צעיר
המכשיר שרבים מפרסמים עליו, קאריר, במקום אביזרים חיצונים, עובד?

eta92

משתמש צעיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה