עזרה יישור שיניים - המלצה על אורתודנט בבני ברק, ד"ר רנדל/צדוק?

אביטל טאביב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
או המלצה על מישהו אחר...
אני ספציפית טופלתי אצל ד"ר רנדל לפני כ-13 שנה,
אולי דברים השתנו מאז...

תודה!

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני עשיתי טיפול שיניים מורכב, לפני 15 שנה אצל ד"ר רנדל שאף אחד לא כ"כ רצה להתעסק עם זה (להוציא שיניים לא להכניס) ובס"ד התוצאות היו מצוינות והייתי מרוצה.
גם הבת שלי טופלה אצלו.
גם על ששי צדוק שמעתי המלצות טובות.

אורחת לרגע

משתמש מקצוען
הבת שלי עושה אצל דוקטור קוריאל, נהנית מאד מכך שלוקח את הפה כמכלול ולא רק את השיניים.
אם את הולכת בעקבות המלצה של מטופל, את מקבלת צילום פנורמי ובדיקה ראשונית ללא עלות (אח"כ תהיי אסרטיבית לא לחתום מיד על טיפול אלא אם כן המחיר נראה לך)

skl

משתמש פעיל
אני עשיתי אצל ד"ר רנדל ובנתיים מרוצה.
הלכתי להצעת מחיר לכמה מקומות בינהם:
ד"ר צדוק ממש ברחתי, לקח לי 100 ש"ח להצעת מחיר וישבתי אצלו 2 שניות (בערך) ללא צילומים ללא כלום אמר מחיר ושחרר אותי (היה נראה לי לא מספיק מקצועי.)
אצל דר' רנדל שלח אותי לצילומים לאחר התוצאות בדק אותם היטב ואז נתן מחיר - היה נראה הרבה יותר אמין.

בהצלחה!!

עדן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עימוד ספרים
גם אני הייתי אצל ד''ר צדוק ולא כדאי שתראו את מצב השיניים שלי היום
הכי מעצבן שהוא לא לוקח אחריות.
אחותי היתה אצל ד''ר רנדל והתוצאה נשמרה עד היום (יותר מבוגרת ממני)

IAvigail

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
חברה שלי טופלה אצל צדוק-ברגע שהורידה את הקוביות ובעצם הסתיים הטיפול -הוא העיף אותה לכל הרוחות -כשהיה בעיות עם הקבועים וכ"ו והתייחס אליה מחריד
היא ממש לא ממליצה!

לא אני

משתמש סופר מקצוען
חברה שלי טופלה אצל צדוק-ברגע שהורידה את הקוביות ובעצם הסתיים הטיפול -הוא העיף אותה לכל הרוחות -כשהיה בעיות עם הקבועים וכ"ו והתייחס אליה מחריד
היא ממש לא ממליצה!
אני לא החברה ההיא - אבל עם אותו סיפור.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בהמשך להמלצתי על ד"ר רנדל מבחינה מקצועית עליי לציין את אדיבותו האנגלית המשלבת אדיבות ונחמדות. גם אחרי שנים!

פוזי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אותה תגובה לעניינן צדוק.
עשה לי ואח"כ כל ביקורת שהגענו היינו צריכים לשלם 100 וכשהתחיל לחזור אמר שזאת הבעיה שלנו שלא הלכנו לקלנאית כמו שהמליץ לנו. אמרנו לו שבחיים לא שמעתי ממנו המלצה ללכת לקלנאית.
אז הוא אמר שכך כתוב לו בתיק.
זה שכתוב לך בתיק לא אומר שלי גם אמרת את זה...

מסטיקגם

משתמש צעיר
אני ממליצה מאוד על דר ראובן אברהם הוא אסרטיבי ומוציא פיקס!!
אני יודעת שעובד בכמה מרפאות בארץ בבני ברק מקבל בדנטלית

gitit

משתמש פעיל
מצטרפת לשאלות...
אני רואה שרוב ההמלצות כאן הן על ד"ר רנדל,
(למרות שגיסי עשה אצל ד"ר צדוק והוא מרוצה עד הגג :rolleyes:)
יש למישהו מושג מה הפער בין רופא פרטי מול קופות החולים (עם הביטוח הכי מכסה) ?
בכלל מומלץ לעשות דרך קופ"ח ? יש כאן מישהו עם נסיון ?
לא משנה באיזה קופה, כי גם ככה חושבת לעבור.... (כרגע בכללית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה