עזרה ייעוץ בקניית דירה ללא הון עצמי

קח את שלי

משתמש חדש
אשמח למידע למי אפשר לפנות לייעוץ בנושא קניית דירה ללא הון עצמי - מנסיון.

תודה רבה!

טאלי

משתמש מקצוען
לשעבד נכס-פתרון בודד אני חושבת
לא מניסיון
כי אין אנשים שבאמת ישעבדו את הנכס ל חייהם בככ קלות
אבל כששאלתי על שאלה דומה -הון עצמי שלא מספיק לקניית דירה
זו התשובה שקיבלתי

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
הון עצמי לא מספיק, אפשר לקחת משכנתא, ללא הון עצמי בשיעור מינימאלי של 30% לא ניתן לקחת משכנתא.
ניתן לנסות לקנות נכס זול, ולהשיג בהלוואות מגמחי"ם וכדומה את ההון העצמי. קשה, ולא מומלץ.

קח את שלי

משתמש חדש
אני מחפש המלצה ליועץ מומחה בתחום, להיפגש איתו ולדון בנתונים הספציפיים שלי
יש למישהו מידע מניסיון?
תודה

חלי פיינשטיין

משתמש מקצוען
חיה ברנדויין - אפשר נדל"ן

ישראל אשר בך אתפאר

משתמש מקצוען
יש לי חבר שקנה דירה עם גג בביתר והוא בונה על זה שני קומות קומה אחת דירה גדולה והוא מכר אותה בזול בטאבו משותף ללא משכנתא וזה היה הכסף להון עצמי ובקומה השניה יחידות דיור לכיסוי המשכנתא
אם זה מצליח זה חבל על הזמן דירה בלי הון עצמי ובלי משכנתא
אבל אין לי מושג אם זה הצליח לו

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
הון עצמי לא מספיק, אפשר לקחת משכנתא, ללא הון עצמי בשיעור מינימאלי של 30% לא ניתן לקחת משכנתא.
ניתן לנסות לקנות נכס זול, ולהשיג בהלוואות מגמחי"ם וכדומה את ההון העצמי. קשה, ולא מומלץ.
אם יש יכולת חודשית להחזיר, כמעט הכל אפשרי, ובודאי שהאחוז הנקוב איני יודע מה מקורו.
בכל מקרה צריך לדעת, שככל שיש יותר בעיות זה יעלה יותר כסף בפועל, אבל למי שיש את היכולת להחזיר סכומים גדולים כל חודש זה ברוב המקרים מומלץ.

טאלי

משתמש מקצוען
אם יש יכולת חודשית להחזיר, כמעט הכל אפשרי, ובודאי שהאחוז הנקוב איני יודע מה מקורו.
בכל מקרה צריך לדעת, שככל שיש יותר בעיות זה יעלה יותר כסף בפועל, אבל למי שיש את היכולת להחזיר סכומים גדולים כל חודש זה ברוב המקרים מומלץ.
ומה זה אומר סכומים גדולים ?

משכנטוב

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
אוטומציה עסקית
אם אני רוצה לקנות דירה בפרוייקט שמחירו פחות ממליון שח אוכל להשיג מימון מלא אכ איך?
נגיד כמה ההחזר החודשי שלי על דירה של מיליון וחצי
או .התפשרות על דירה בסביבות מיליון?
בהנחה שאין נכס שרשום ע"ש הרוכש אפשר להתמודד עם החזר של 6,200 ש"ח בערך בחודש.
הכנסות מסודרות תקופה ארוכה של לפחות 15,000 ש"ח.

אני456

משתמש מקצוען
@משכנטוב

מהו האחוז המקסימלי מתוך ההכנסה הפנויה שהבנקים מאפשרים עבור החזר משכנתא?

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה