דרוש מידע יורד לי אוטמטי איזשהוא קובץ למחשב בכל רענון של דף או דף חדש בפרוג - ?!

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש כאן כאלו שלא נתקלו בבעיה הזו?

אצלי זה לא קורה, מכמה מחשבים שונים.
ויש עוד משתמשים שכתבו לי שזה לא קורה להם.

ההשערה שלי שזה וירוס, אולי איזה בוט מעקב. אבל הוא לא נמצא בפרוג עצמו, אחרת זה היה קורה לכולם, בכל דפדפן.
לכאורה זו בעיה הנגרמת בגלל משהו בצד לקוח, כלומר במחשב האישי שלכם שנגוע בוירוס.

אשמח שתענו לי על השאלות הבאות:
האם זה קורה לכם גם בדפדפן אחר?
האם הורדתם לאחרונה קובץ שיכול להיות נגוע בוירוס (מהמייל/מפרוג/מאתר אחר) שיכול לגרום לוירוס הזה?
האם יש לכם תוסף כלשהו שפעיל בפרוג, ומשותף לכולם פה? א"כ, תנסו לכבות אותו לבדוק אם עדיין מוריד.

אני יודע

משתמש פעיל
1718913203240.png

נטפרי בלי שום תוסף

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
גם אצלי יורד.
בכמויות.

שלום שלוםם

משתמש מקצוען
אולי זה משהו שקשור לעדכון של כרום?
אני בנטפרי ומשתמש בדפדפן ישן ואין לי את הבעיה הזאת

קושקוש

עיצוב ומיתוג אמנותי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אגב, קרה במשך תקופה באתר של גולף קידס

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
התקדמנו, זה לכאורה קשור לכרום.

יש כאן כאלו שנתקלו בבעיה בדפדפן אחר?
יש כאן כאלו שנתקלו בבעיה והם לא בנטפרי?

אתם שנתקלתם בבעיה, הורדתם היום קובץ ציבורי מהרשת, שייתכן והוא נגוע?

sk1203

משתמש מקצוען
יש כאן כאלו שלא נתקלו בבעיה הזו?

אצלי זה לא קורה, מכמה מחשבים שונים.
ויש עוד משתמשים שכתבו לי שזה לא קורה להם.

ההשערה שלי שזה וירוס, אולי איזה בוט מעקב. אבל הוא לא נמצא בפרוג עצמו, אחרת זה היה קורה לכולם, בכל דפדפן.
לכאורה זו בעיה הנגרמת בגלל משהו בצד לקוח, כלומר במחשב האישי שלכם שנגוע בוירוס.

אשמח שתענו לי על השאלות הבאות:
האם זה קורה לכם גם בדפדפן אחר?
האם הורדתם לאחרונה קובץ שיכול להיות נגוע בוירוס (מהמייל/מפרוג/מאתר אחר) שיכול לגרום לוירוס הזה?
האם יש לכם תוסף כלשהו שפעיל בפרוג, ומשותף לכולם פה? א"כ, תנסו לכבות אותו לבדוק אם עדיין מוריד.
קורה לי בכרום בלבד (ניסיתי גם אדג' ופיירפוקס)
ורק בפרוג (ולא בשאר האתרים שפתחתי, לא ניסיתי ספציפית בנושא הזה)
מחוברת כרגע דרך נטפרי וסים של סלקום
שני תוספים בלבד של אנטי וירוס וסיסמאות (שניהם של ESET)
לא הורדתי היום אף קובץ מפרוג וגם לא מאתר אחר מלבד מייל ויוטיוב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה