דרוש מידע יוקר משקפי ילדים דרך קופ''ח

מרכז מידע

משתמש פעיל
כללית, הייתי בלוקינג ובעינית (יותר יקר מלוקינג), אולי ננסה את 280 בפעם הבאה.
(במכבי גם הייתי בחנויות שגבו הון לא סביר תחת כותרת ''הסדר'' אבל למבוגרים ממספר מסויים)
בגלל ניסיון אישי,
וגם בגלל מה שהזכירו פה,
לבדוק בקנייה לגבי אחריות!
מספיק לשנה אחת, כי אז כבר זכאים שוב ;) ;)

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
למה אתם קונים בחנות בלי אחריות, ןמאשימים את קופת החולים???
ברור שגם הקופה אשמה אם היא מפרסמת בענק משקפיים עד 600 שח בחינם וכשאני רוצה לרכוש משקפיים של 450 שח- אני צריכה להוסיף 250 שח ואם לא להסתפק במשקפיים פשוטו ללא אחריות, זה שהקופה לא מודעת לכך שהחנות שנמצאת איתה בהסדר- לא נותת משקפיים בשווי 600 שח אלא רק משקפיים של הרבה פחות מזה- זה הזוי, המוכר עצמו אמר לי "לא שווה לי כל ההסדר הזה אם אני אתן משקפיים של 600 שח, תבחרו רק מהסלסילה בצד, על כל שאר המשקפיים תצטרכו להוסיף"
בכל חנות יש אחריות השאלה כמה צריך להוסיף , יוצא שהמשקפיים הן לא בסבסוד של 600 שח כפי שהקופה מפרסמת

נערך לאחרונה ב:

שנית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
בגלל ניסיון אישי,
וגם בגלל מה שהזכירו פה,
לבדוק בקנייה לגבי אחריות!
מספיק לשנה אחת, כי אז כבר זכאים שוב ;) ;)
המשקפיים כל כך לא איכותיות - גם אחרי ההוספה,
כך שאכן משתמשים בזכאות כל שנה, אבל גם מוסיפים כל שנה יותר מהשנה הקודמת.

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
באותו רעיון גם התומכות לידה קפצו על הגל כי אם הקופה משלמת אז אפשר לדרוש 3000 או 4000 שח ותכלס לא הרווחתי כלום :eek: בקיצור הלקוח יוצא בסוף המפסיד
על זו הדרך ברב ההסדרים- בעלי העסקים קופצים על ההזדמנות,
מכשיר להרטבת לילה- עולה 1200 לשכור, הקופה משתתפת ב50% (עדכני לפני כמה שנים)
לפני זה עלה בסביבות ה 400 שח

השם אוהב אותי

משתמש פעיל
המוכר עצמו אמר לי "לא שווה לי כל ההסדר הזה אם אני אתן משקפיים של 600 שח, תבחרו רק מהסלסילה בצד, על כל שאר המשקפיים תצטרכו להוסיף"

ברור שגם הקופה אשמה אם היא מפרסמת בענק משקפיים עד 600 שח בחינם וכשאני רוצה לרכוש משקפיים של 450 שח- אני צריכה להוסיף 250 שח ואם לא להסתפק במשקפיים פשוטו ללא אחריות, זה שהקופה לא מודעת לכך שהחנות שנמצאת איתה בהסדר- לא נותת משקפיים בשווי 600 שח אלא רק משקפיים של הרבה פחות מזה- זה הזוי, המוכר עצמו אמר לי "לא שווה לי כל ההסדר הזה אם אני אתן משקפיים של 600 שח, תבחרו רק מהסלסילה בצד, על כל שאר המשקפיים תצטרכו להוסיף"
בכל חנות יש אחריות השאלה כמה צריך להוסיף , יוצא שהמשקפיים הן לא בסבסוד של 600 שח כפי שהקופה מפרסמת
לא ברור לי העניין, למה לא שווה למוכר לתת את המשקפיים בשווי 600₪ אלא את הזולות, הוא הרי מקבל את הכסף מהקופה על זה, לא ?אז מה זה משנה לו מי משלם הלקוח או הקופה??

מתוכנתת

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
ב-280 המשקפיים ללא הוספת כסף נשברות תוך שבוע!! אין אחריות
משהו הזוי, היינו 4 פעמים בתיקון (בעלות כמובן) עד שהתייאשנו וקנינו משקפיים אחרות
הוספנו 200 ש"ח והפלא ופלא, לא נשבר עדיין אפילו פעם אחת ויש אחריות לשנה

אסתר #

משתמש חדש
לא צוין בני כמה הילדים,
גם אני מבוטחת בכללית ומה שאני יודעת-
לילד עד גיל 8 צריך להוציא טופס 17 מהקופה (נותנים רק לרשת מסוימת)
ומעל גיל 8 אפשר לקנות בחנויות שבהסדר..
אנחנו קנינו משקפיים לילד בן 6 והחויה הייתה דומה...
הציעו לנו 2 מגשים עם דגמים משנת תרפפו בערך😠
חלק עם עדשות קטנטנות וחלק עם עדשות ענקיות ... בסיעתא דשמיא מצאנו מסגרת יחידה שאהבנו והתאימה.
טענו שצריך לשלם 10% = 10 שח
(היו לנו גם הוצאות של התחייבות 39 ש’’ח + בדיקת ראיה במרפאה 95 ש’’ח)
יש מצב שבאמת משתלם לקנות ברשת זולה גם אם אין הנחה של הקופה...

לארג'

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק
כל דבר צריך לבדוק טוב טוב
אנשים לא חושבים כמה רמאויות יש בהרבה דברים.

ᕄᘕᑊꗪ

משתמש צעיר
מזכיר לי מאוד
את מחירי ה'דולה' שעלו וכו'
אנחנו רק מרגישים שמרווחים אבל בתכלס ממש לא...

הני כגנס

משתמש מקצוען
הכל שקר אחד גדול!!!!!!
לא הקופות ולא משרד הבריאות מביאים לנו משקפיים עד 600 ש"ח!!!!!
בחנות אחת- נתנו לי לבחור ממבחר מכוער ביותר שברגיל- עולה 100 שח
האיכות- תוך שבוע נשבר לילדים
באמת תודה על המתנה לשבוע בלבד....
משקפיים טובות לילדים (עם אחריות) הייתי צריכה להוסיף 250 ש"ח- באמת היה שווה כי הם מעולות!
אגב- אותן משקפיים בלי סבסוד של הקופה- עולות 450 שח- איפה ה600 שח למשקפיים?
כמובן- לעיתים אפשר למצוא אבל בקושי יצא לי לקנות בלי להוסיף, כמובן שמספרים גבוהים בכלל המחירים נוסקים.
אגב- את אותן משקפיים עם אחריות- בחנות בצפת נותנים אותן בתוספת של 100 שח (בערך) אבל לא היה שווה לי ההנחה המשמעותית למרחק שאני מבקרת בו אחת לכמה חודשים- מה שזה מלמד שגם החנויות עושים עלינו קופה רצינית.
בטוחה בזה מנסיון רב עם 5 ילדים ממושקפים

אגב- השבוע גיליתי את משכן הראיה- נותנים משקפיים (מעולות!! מבחר ענק!!) ב40 שח לכל אחד מבני המשפחה, אחד לשנה, ממליצה מאד מאד!!
הקריטריונים הם:
בעלי אבטחת הכנסה, משפחות רווחה או בעלי הכנסה של עד 2600 לנפש- כמעט כל משפחה חרדית זכאית
היכן החנות?
אילו מסמכים צריכים להציג?

הני כגנס

משתמש מקצוען
מענין אם מה שאתה כותב נכון, לדעתי לא.
כי בתחילת ההסדר באמת קיבלנו משקפיים בחינם, אחרי כמה שנים זה הפך לבחירה מתוך מלאי של מסגרות מסויימות,
והפלא ופלא תוך שנתיים מלאי המסגרות שבהסדר מצטמצם לכדי 5 בלתי לבישות.
בעיני דורש הסבר.
דוגמה מהשטח: לפני שנתיים קניתי לבני משקפיים בחינם,
אחרי חצי שנה הן נסחפו בים, ביקשתי לקנות את אותה דוגמה - אך המוכרת הסבירה לי שהמשקפיים כבר לא בהסדר,
ואני מוזמנת להוסיף עליהן 180 ש''ח.
ושוב, בקשה להסבר - מה יש במשקפיים של ילד שיעלו 800 ש''ח ליד אותן משקפיים למבוגר - ב300 ש''ח?
(כאשר אין בהם שום פטנט, עיצוב מיוחד או מיתוג)

יתכן שכולם הרוויחו - חוץ ממישהו אחד - האזרח הקטן?
במקרה הטוב יש 5 מסגרות למדידה
הייתי עם כמה מילדי
היה דגם אחד שהתאים בגודל

המסודרת

משתמש מקצוען
שילמתי השבוע 100 שקל בעינית
על משקפיים לילדה עם מספר גבוה מאוד בפלוס
האמת הייתי בהלם ! הכנתי את עצמי להוצאה של 500-1000 שקלים
הקופה השתתפה ב כ 2000 שקלים !

אני חושבת שבמשקפיים במספרים הנמוכים במינוס (שזה הרוב )אין להם רווח ולכן עושים את הסיבוב על הלקוחות כמו שמתואר למעלה

לגבי הקנייה בכל מיני חנויות זולות ללא השתתפות או עם השתתפות ,האם הם מבצעים את העדשה באיכות ובהתאמה מדויקת למספר?

chaia

משתמש מקצוען
אגב- השבוע גיליתי את משכן הראיה- נותנים משקפיים (מעולות!! מבחר ענק!!) ב40 שח לכל אחד מבני המשפחה, אחד לשנה, ממליצה מאד מאד!!
הקריטריונים הם:
בעלי אבטחת הכנסה, משפחות רווחה או בעלי הכנסה של עד 2600 לנפש- כמעט כל משפחה חרדית זכאית
יש להם גם את הדגמים היקרים של הילדים?
אני מתכוונת לסוג שהמשקפיים הם פלסטיק ואפשר להסיר את הידיות ולחבר חוט במקום (אני לא זוכרת את השם של החברה)

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
לכו לחנויות זולות ואיכותיות.
גם תשלמו זול וגם תשארו עם אחריות.
אנחנו קונים קבוע במשקפופר בבני ברק / ירושלים.
מבחר גדול. איכות מעולה.

אבואלה

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
מניסיון של כמה ילדים לאורך שנים, עיקר הבעיה נוצרה לנו דווקא עכשיו בילדים מתחת גיל 8 שהמשקפיים בהסדר באמת הרבה הרבה יותר דפוקות
ועד שמקבלים את האישור גם לוקח כמה ימים עד כמה שבועות שעלולים להיות קריטיים לילד עם עין עצלה (לדברי הרופאה!)
למזלנו במודיעין עילית ל"ערבים" סניף אור החיים יש הסדר עם הקופות ומכיון שהם באמת זולים גם תוספות כמו צילינדר ודקות למספר גבוה יוצאת הרבה פחות יקרה. ממליצה עליהם מאד מניסיון של כמה שנים. קודם לכן קנינו בשדה הראיה- חנות מאד איכותית אך פחות זולה

נ.ג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש להם גם את הדגמים היקרים של הילדים?
אני מתכוונת לסוג שהמשקפיים הם פלסטיק ואפשר להסיר את הידיות ולחבר חוט במקום (אני לא זוכרת את השם של החברה)
לא מכירה את הסוג הזה ולא בדקתי, קניתי לגיל יותר גדול, אבל בהחלט יש לילדים קטנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה