דרוש מידע יוקר משקפי ילדים דרך קופ''ח

רבקי 1234

משתמש צעיר
צודקת בירושלים היינו צריכים להוסיף לכל משקף 250 ש''ח בעינית לכן השנה נסעתי לאשדוד לקשר עין קניתי משקפיים ממש חמודות והייתי צריכה לשלם רק 60 ש"ח איזה חוק חדש של משרד הבריאות

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני במאוחדת וכל שנה כל הילדים {כולל בחורות סמינר}
מקבלים משקפיים במחיר של בין 50-150 ש"ח, איכותיות מאוד! וכמובן עם אחריות! ב...עינית.
פלסטיק לבחורים אני משלמת בין 50-70
שאר הילדים תמיד אני משלמת בין 140-250
משקפים רגילות בלי תוספות וכד' משקפי ברזל לא פלסטיק

מירי כהן תיאטרון

מירי כהן - תיאטרון הבובות של צופי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
אנחנו קונים לילדים ב280 באלעד.
יש מבחר גדול,
ולא נשבר יותר מאצל אחרים...
ילדים קטנים, שוברים יותר...

גמילות חסד

משתמש צעיר
אני בכללית, קניתי בחנות 280 בבית שמש הוספתי רק 10 שח קיבלתי משקף מאד פשוט, היה מבחר ממש דל, (מהזולים שבהסדר) המשקף נשבר תוך שבוע ואין אחריות, (ילד פחות מגיל 8 שאפשר רק בשני חניות)
אח"כ קניתי בלוקינג לילדה מעל גיל 8 בלי להוסיף שקל בנתיים מאד מרוצה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה