דרוש מידע יוצאת ללידה - תיק או מזוודה?

מתכנתת:)

משתמש רשום
היי מבררת לקראת לידה ראשונה-
כיצד הכי נח להארז לבית החולים? עם תיק נסיעות/מזוודה קטנה/תיק גב?
אשמח לשמוע גם מה מקובל
תודות לעונות!!

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני תמיד לוקחת תיק אבל אם יש מזוודה קטנה זה אפשרי,
בשעה טובה ומזל טוב:)

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום
בעיני הכי נכון
תיק לחדר לידה
ומזוודה קטנה למחלקה
הכל מסודר לך בהתחלה לתיק
אח"כ מעבירה בתיק את מה שלא רלוונטי חזרה הביתה
ונשארת עם המזוודה
ממליצה לך לקרוא את המאמר:

מגע הפקות

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מזוודת טרולי מומלץ מאד
ותיק צד קטן לשתיה פלאפון וכולי...

Excel

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
העיקר שיהיו לך ידים מלאות :giggle:

חביבונת

משתמש מקצוען
העיקר שיהיו לך ידים מלאות :giggle:
מותר לי לומר שקשה לי עם האיחול הזה?
כשאני מקבלת את האיחול "בידיים מלאות" לפני לידה---
במקום לשמח, היא מכניסה לי לראש - יש מצב שלא תחזרי בידיים מלאות, אז בעז"ה מאחלת לך שכן...
וואלה, עד עכשיו לא דאגתי על זה!...

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מותר לי לומר שקשה לי עם האיחול הזה?
כשאני מקבלת את האיחול "בידיים מלאות" לפני לידה---
במקום לשמח, היא מכניסה לי לראש - יש מצב שלא תחזרי בידיים מלאות, אז בעז"ה מאחלת לך שכן...
וואלה, עד עכשיו לא דאגתי על זה!...
מותר לומר.
מן הסתם לא תרצי לשמוע תשובה מהצד השני, ולא כי אין כזו.
שיהיה בקלות ובבריאות לאם ולתינוק. (ועכשיו הכנסתי לך לראש שאולי זה לא תמיד קל...)

פוטו טופ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שמתי לב שזה משנה אם אתם עם רכב.

כי אם כן,

שימי בטרולי ושיחכה ברכב

ותיק קטן מספיק עד האשפוז .

הכי מעצבן להסחב חזרה הביתה עם כל המזוודה . (כששולחים הביתה כי עדיין לא הגיע הזמן.)

בקלות ובשמחה

חביבונת

משתמש מקצוען
מן הסתם לא תרצי לשמוע תשובה מהצד השני, ולא כי אין כזו
כמובן שאני יודעת שיש גם צד שני,
ובדיוק לכן אני לא צריכה שיזכירו לי אותו סמוך ללידה
רוצה להיות אופטימית ולחשוב רק על תינוק בריא בעז"ה
שיהיה בקלות ובבריאות לאם ולתינוק. (ועכשיו הכנסתי לך לראש שאולי זה לא תמיד קל...)
זה איחול יותר מתקבל ונכון מבחינתי
כי לא הכנסת לי לראש שזה לא תמיד קל, אני בכל מקרה חושבת על הקושי וחוששת מזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה